Сон літньої ночі (онлайн)

У Психолога » Психологические тренинги » онлайн » Сон літньої ночі

Мероприятие завершено.

01-07-2020 - 26-07-2020 Мероприятие завершено.
Сон літньої ночі Запрошую в новий онлайн-проект “Сон літньої ночі”, де ми будемо… спати)) Бачити сни і потім працювати з ними за допомогою різних психологічних методик і психотерапевтичних напрямів!

Якщо вас мучать нічні жахи, вам постійно сниться один і той самий сон, або ви просто хочете навчитись читати мову несвідомого і розуміти ті послання, що воно відправляє вам щоночі за допомогою сновидінь - ласкаво прошу на проект!

Зрештою, наші сни показують найактуальніші теми і психотерапія з розбором снів іде швидше й набагато більш інтенсивно та ефективно. Тобто, я маю на увазі, що ваш запит може бути будь-яким: знайти свій шлях, краще зрозуміти себе, прийняти себе, налагодити стосунки, розкрити свою сексуальність, познайомитись зі своєю Тінню (для цього взагалі сни підходять чудово), виявити дитячу психотравму, яка і досі впливає на ваше життя тощо. Практично будь-яка тема, з якою ви б пішли до психолога чи на терапевтичну групу, може бути пропрацьована через сни.

Робота буде організована наступним чином. В закритій групі в Фейсбуці я буду публікувати всю інформацію: завдання й інструкції з самостійного трактування снів, зворотній зв'язок від мене, терапевтичні сесії по розбору ваших снів в текстовому форматі. Також у нас буде одна онлайн-зустріч в Зумі (якщо не вмієте користуватись, я навчу), де ми познайомимось. А в останній тиждень проекту у кожного учасника буде можливість власної сесії по роботі над сном в Зумі (так, як це відбувається на живих терапевтичних групах).

Цілий тиждень ви матимете можливість "збирати" свої сни і викладати їх в групі. Тоді зможете обрати найцікавіший і зайнятись його трактуванням. Тож режим у нас буде комфортний, не напружений - під стать вальяжному спекотному липню 😊

Програма орієнтовно така:
✨ 1 тиждень (1-5.07): знайомство, "Мандала сну" (#мандалатерапія в роботі зі снами)
✨ 2 тиждень (6-12.07): техніка самостійного аналізу сновидінь (розкажу і покажу, як ви самостійно можете розбирати свої сни, розшифровувати послання від несвідомого і змінювати своє життя)
✨ 3 тиждень (13-19.07): гештальт-терапія в роботі зі снами (кожен учасник отримає індивідуальну сесію зі мною в текстовому форматі)
✨ 4 тиждень (20-26.07): про що говорять нам образи зі сновидінь (індивідуальна відео-сесія для кожного учасника в Зумі - розв'язання внутрішнього конфлікту, виявленого через сон)

Проект для всіх, хто цікавиться своїм психологічним здоров'ям і саморозвитком. Ніяких особливих навичок вам мати не потрібно. Для реєстрації пишіть у Вайбер
Стоимость участия
500 грн
Контактный e-mail
Телефон
068 889 75 98
Вебсайт
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr