Вебінар Мартіна Шмідта «Трансфер/контртрансфер та інтерпретація» ( Киев (онлайн) )

У Психолога » Психологические тренинги » онлайн » Вебінар Мартіна Шмідта «Трансфер/контртрансфер та інтерпретація»

Мероприятие завершено.


Похожие мероприятия в том же регионе

30-03-2021 - 31-08-2021
онлайн
Терапевтическая группа онлайн "Вкус жизни"
Приглашаем в терапевтическую группу онлайн «Вкус жизни» Раз в две недели по вторникам с 18 до 21 Формат - онлайн 10 встреч С...

04-02-2021 - 04-02-2021 Мероприятие завершено.
Вебінар Мартіна Шмідта «Трансфер/контртрансфер та інтерпретація» Шановні колеги!
4 лютого 2021 року запрошуємо вас на Zoom вебінар Мартіна Шмідта «Трансфер/контртрансфер та інтерпретація».
Це унікальна можливість познайомитися з досвідом роботи цікавого лектора та юнгіанського аналітика!
Трансфер/контртрансфер та інтерпретація досліджують різні аспекти аналітичних відносин:
- терапевтичний альянс,
- відносини трансферу та реальні відносини.
На лекції будуть розглянуті різні типи трансферу (наприклад, невротичний, архетипний, еротичний, маревний, позитивний, негативний) та контртрансферу (невротичний, правильний, додатковий, узгоджений). Ви дізнаєтеся, як різні типи інтерпретацій, які ми, як терапевти/аналітики обираємо, узгоджені з трансфером/контртрансфером і базуються на розумінні типу трансферу у терапевтичних відносинах.
На лекції ви познайомитеся з тим, як контртрансфер може використовуватися в якості діагностичного інструменту, наприклад, щодо товстошкірих (шизоїдні) і тонкошкірих (граничних) пацієнтів, і ми розглянемо патерни контртрансферу (констеляції) щодо роботи з пацієнтами із нарцисичними розладами та сексуальними аб’юзерами на прикладі міфів про Нарциса та Ехо, а також торкаючись теорії Біона.
Дуже цінним є те, що теоретичні ідеї та думки Мартін Шмідт проілюструє клінічними прикладами.

Про лектора: Мартін Шмідт — MBPsS, юнгіанский тренінг-аналітик Товариства Аналітичної Психології, Лондон. Працював психологом і психотерапевтом в області психіатричної реабілітації більше 20 років з пацієнтами, що страждають на психози, нарцисичними та межовими розладами особистості. До серпня 2019 року був почесним секретарем Міжнародної асоціації аналітичної психології (IAAP) та її регіональним організатором у Центральній Європі. Викладає та читає лекції як у Великобританії, так і за її межами, в тому числі протягом трьох років відвідує Київ, читаючи лекції та семінари для Рутерів IAAP.

Мартін Шмідт з великою щедрістю ділиться своїм багатим професійним досвідом у своїх лекціях, на які ми Вас з радістю запрошуємо!
Стоимость участия
600 грн
Адрес
проспект Героев Сталинграда, 20А
Контактный e-mail
Телефон
+380950718782
Вебсайт
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr