1.Київський Державний Університет ім. Т.Г.Шевченко, психолог
Пройшла ряд курсів, підвищуючи кваліфікацію у стратигічній короткотривалій терапії, КПТ, психодрамі. Загальна кількість годин більше 500.
Досвід психологічної практики
Тренінгова робота та психологічне консультування в "Агенстві психології бізнесу" (5 років).
Організаційне та індивідуальне консультування як менеджер з персоналу (4 роки).
Приватна практика коуча та консультанта (з 2011 по теперішній час).
Супервізія (з 2016 року до теперішнього часу).
Працюю з запитами спеціалізація, зона професійних інтересів
✔️ проведення тренінгів✔️ супервізія для колегСфери роботи:
Тривожні стани. Депресія. Стреси. Конфлікти.
Кризи у сім'ї. Розлучення. Втрата близької людини.
Проблеми взаємин. Любовна та психологічна залежність.
Самотність.
Низька самооцінка, невпевненість у собі.
Конфлікти на роботі, професійне вигоряння.
Пошук себе та свого покликання.
Супроводжую на шляху до успіху та гармонії у професійній діяльності та особистому житті.
Добрий день, Ірино!
Ваша проблема дуже важлива і її не варто обесцінювати, адже вона заважає Вам будувати стосунки і бути щасливою.
Інформація, яку Ви надали дає поле для будування гіпотез.
Можливо, порівняння себе з іншими, і не на свою користь, це ваш з якихось причин сформований стандарт ставлення до себе. Це може йти з дитинства, коли Вас порівнювали «з дочкою маминої подруги, яка завжди краща». Коли мама не впевнена в собі, вважає інших більш успішними, формується схема взаємодії з людьми за типом я не ОК, ти ОК.
Якщо порівняння з іншими дійсно вам властиве, спочатку просто можна помічати без осуду: це моя звична схема, і пробувати поступово від неї відмовлятися, діяти по-іншому. Помічати гарне у собі, свій розвиток, свої переваги. У Вас точно є переваги перед його колишньою! Доцільно також фіксувати цю роботу десь у своїх записах.
Самооцінка, підвищення впевненості в собі з опорою на власне Я, без порівняння з іншими - це траєкторія роботи з психологом, яка може бути корисною і яку підсвітило ваше запитання.
Анастасия, ответов на вопрос "почему у меня какая-то неприязнь(?) к Гетеро ориентации, связана ли это как то с убеждениями или с тем что это не мое?" может быть множество.
Например, неприязнь к гетеро ориентации может быть связана с предыдущим вашим опытом взаимодействия с мальчиками-подростками в школе. Когда же Вы начали общаться с представителями противоположного пола вне школы, избирательно и по собственному желанию, эта неприязнь отпала. Но это лишь одно предположение.
"как мне быть без тревог (если это возможно)?"
Ответ на этот вопрос в Ваших скобочках. Жить без тревог невозможно и в них есть позитивное: увидеть небезопасность, внимательнее относиться к себе и к деталям и т.д.
Выглядит так, что у Вас нет неприязни к мужчинам, а только к роли женщины в гетеро паре. Главное же преимущество наших собственных отношений в том, что их не обязательно строить по стереотипным ролям.
Я искренне желаю Вам построить прекрасные отношения по своему собственному сценарию.
Добрый день, Анастасия!
«На что вообще это все похоже?»;
Отвечая на Ваш вопрос, хочу сказать, что сомневаться это нормально. Влечение может меняться с опытом.
Существует также возможность каждого потенциального партнёра рассматривать отдельно от его пола и своей ориентации.
Добрий день, Софія!
Прочитала історію яку Ви розповіли про своє життя, ви досить глибоко описали свої почуття і проблеми. Могли б Ви сформулювати питання до психологів, в чому конкретно Ви хотіли б отримати допомогу?
Добрий день!
Ваше питання виглядає як крик душі. Відчувається що Вам надзвичайно важко у цьому конфлікті і Ви почуваєтесь покинутою і у розпачі. Якої допомоги тут на сайті Ви б хотіли від психологів? Спробуйте сформулювати питання конкретніше.
Добрий вечір, VikVik!
Співчуваю Вам, ситуація яку Ви описали виглядає жахливо.
Тут може бути багато причин, і надзвичайна токсичність колективу в який ви потрапили, і ваша висока чутливість і вразливість. Також причиною може бути ваша позиція жертви, яка приваблює людей схильних до агресії . Але все це лише гіпотези які треба перевіряти.
Така ситуація з вами вперше? В інших трудових колективах такого не було?
Добрий день, Аліно!
Уявляю як Вас ображає і дратує ситуація. Співчуваю Вам.
Погоджусь з колегами, ситуація виглядає так, що сепарація від мами Вами не пройдена. Тобто, перехід від дитячої позицій до дорослої не відбувся. Ви не дозволяєте собі вибирати й відбудовувати стосунки так як зручно і потрібно Вам.
Вийти з емоційної залежності, не бути в ролі жертви або рятівника, можливо у будь якому віці.
Якщо не будувати кордони у психологічному сенсі, то звідки Ваша мама знатиме, як з вами можна , а як ні? Вона просто робить з Вашим життям, те що Ви дозволяєте робити.
Безумовно шлях сепарації і виходу з емоційні залежності не легкий і можуть бути гострі моменти. Його треба проходити настирливо, наполегливо. Разом з тим, з великою турботою і уважністю, в першу чергу до себе. Ваша мама вже не задоволена, ні вами, ні вашим чоловіком. Здається Ви нічого не загубите.
Я щиро бажаю Вам пройти цей шлях, повернути контроль над своїм життям й відчути свободу та легкість.
Ви пишете, що «книжкова криза» почалася коли з’явився перший смартфон, що задоволення від читання зменшилося саме тоді. Соціальні мережі справді одне з найбільш топких боліт для мозку. Може Вам брати вихідний у свого смартфона хоча б раз на тиждень?
Для втрати задоволення від читання причиною може бути також вибір книги. Може спробувати пошукати книги від яких Ви будете у захваті і просто не зможете відірватися , готові будете не спати, щоб прочитати ще сторіночку.
Доброго дня, Дар'я !
Погоджуюсь з колегами, що треба почати з мотивації. Тут на допомогу може прийти усвідомлення переваг читання.
Читання може бут способом терапії, недарма існує навіть термін - бібліотерапія.
Тому що читання це спосіб самопізнання, рефлексії, можливість гармонізувати внутрішній світ, систематизувати цінності, потреби та поведінку. Воно будить уяву, стимулює мислення, покращує мозкову діяльність; розвиває інтелект, посилює здатність до концентрації; сприяє саморозвитку та багато іншого.
Мені уявляться, що Ви вже готові до читання, якщо написали сюди. Скористайтеся порадами фахівців при виборі цікавої книги і починайте читати. Варто тільки почати і Ви не встигнете озирнутися, як знов повернетесь до читання.