Перверсія ( Київ (онлайн) )

Мероприятие завершено.


Похожие мероприятия в том же регионе

30-03-2021 - 31-08-2021
онлайн
Терапевтическая группа онлайн "Вкус жизни"
Приглашаем в терапевтическую группу онлайн «Вкус жизни» Раз в две недели по вторникам с 18 до 21 Формат - онлайн 10 встреч С...

06-04-2021 - 22-06-2021
онлайн
Супервизионная группа «Ясно вижу»
Приглашаем начинающих и практикующих психологов и психотерапевтов в супервизионную группу он-лайн «Ясно вижу». Цель любо...

15-04-2021 - 15-04-2021 Мероприятие завершено.
Перверсія 15 квітня запрошуємо вас на онлайн лекцію Наталії Громової «Перверсія»
«Перверсія» походить від латинського слова pervertere "перевернути сенс зверху вниз", щось відвернути від природи, надати об'єкту природу протилежну його істинної функції. Перверт перевертає природу речей навиворіт, створює холодну комунікацію і не відчуває почуття провини.
Ми приходимо в світ з базовою потребою комунікувати з людьми, і вона зберігається до дорослого віку. Перверсія перевертає навиворіт природу речей і це забороняє комунікацію людей, вона стає неприродною, відвернутою від своєї істинної суті. Останні дослідження говорять про те, що ми менше знаходимося в особистому контакті один з одним, а більше в віртуальному світі, і це сприяє перверсії.
На лекції спробуємо розібратися в цій складній, але цікавій темі. Поговоримо, хто такі перверт. Розглянемо види перверсій. Наслідки від взаємодії з первертом. Деперсоналізація особистості. Стратегії нарцисичного перверту. Вплив перверту на жертву. Терапевтичний супровід жертв первертів. Хто ці жертви. Розглянемо компульсивну сексуальність. Інцестуозність. Синдром Мюнхаузена.
Стоимость участия
400 грн
Адрес
Проспект Героїв Сталінграду,20А
Контактный e-mail
Телефон
+380950718782
Вебсайт
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr