Програма психологічної реабілітації сімей та дітей вимушених переселенців та біженців (онлайн)

У Психолога » Психологические тренинги » онлайн » Програма психологічної реабілітації сімей та дітей вимушених переселенців та біженців
25-04-2022 - 31-12-2022 217 дней до завершения.
Програма психологічної реабілітації сімей та дітей вимушених переселенців та біженців Робота спрямована на проведення реабілітаційних психологічних заходів, всебічну підтримку та розвиток особистості при використанні індивідуального та комплексного підходів.

Завдання: Психологічна адаптація сімей та дітей до іншого способу життя в нових умовах, що склалися. Навчання прийомів самоконтролю та навичок саморегуляції. Психотерапевтична робота з набутими або загостреними страхами та фобіями. Психодіагностика посттравматичного синдрому або посттравматичного стресового розладу (ПТСР), надалі проведення психокорекції та психотерапії.

Побудова взаємин батьки-діти. Корекція порушених комунікативних здібностей (навичок слухання, сприйняття, вираження почуттів та бажань, навичок прояснення ситуації, відстоювання своїх прав, взаємодія із суб’єктивно спотвореною інформацією) з використанням комунікативних та рольових ігор.
Виявлення та корекція травмуючих міжособистісних та внутрішньоособистісних взаємин. Психологічна робота із внутрішнім світом, почуттями, переживаннями, думками, відчуттями. Використання індивідуальних технік, спрямованих на позитивні зміни та гармонійну взаємодію в сім’ї.

Ціль: Побудова майбутнього. Психологія щастя!
Психологічне здоров’я сім’ї, дітей. Стабільний психоемоційний стан. Позитивна внутрішня та зовнішня атмосфера. Щасливі діти, щасливі батьки, щаслива Нація!

Основними методами психологічної роботи є:
Позитивна психотерапія
Когнітивна психотерапія

Інструменти:

Психологічне консультування
Психологічна діагностика
Психологічна корекція
Психотерапевтична допомога
Психологічні тренінги
Психологічні розвантаження

Додаткова техніка:
символдрама
арт-терапія
казкотерапія
музикотерапія
пісочна терапія
Стоимость участия
1000 грн
Контактный e-mail
Телефон
+380992157956
Вебсайт
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!


Похожие мероприятия в том же регионе

11-05-2022 - 11-06-2022
онлайн
Психологічна група підтримки
Захотілось створити кльовий теплий простір для людей, про життя під час війни. Тому, відкрили психологічну групу підтримки. Це може бути зараз маленьким острівком тепла, безпеки і стабільності. Група підтримки мож...

qr