У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


«Заручники чужої залежності», група для ДДА (онлайн)

У Психолога » Психологічні тренінги, семінари, терапевничні групи » онлайн » «Заручники чужої залежності», група для ДДА

18-10-2023 - 07-08-2024 🕑 69 днів до завершення.

«Заручники чужої залежності», група для ДДА На те, ким ми є зараз, повпливали події минулого. Ми формувались там в дитинстві. Там закладалась наша безпека- головна базова цінність. Там ми навчились довіряти світу і опиратись на інших. Там формувалась наша самооцінка і наше знання про свою цінність. Хто я є? На що я маю право? Які стосунки я заслуговую? Наша перша і основна компанія- мама і тато. Батьківські фігури, які формували наш світ і транслювали нам знання про себе. Уявімо собі, що хтось з цих важливих фігур був алкозалежним. А система де ми зростали співзалежною. Це лише ззовні здається що цей факт був проблемою лише тата, якого вона називала п’яницею. Але це не так. Залежна і співзалежна система функціонує за своїми правилами і законами, сталими і ре гідними з часом. Не можливо зростати і виховуватись в середовищі зневаги до своїх потреб, емоційного нехтування; і досягти віри в свої сили.
Знати, що ти хороший. Ти молодець. Цей світ тебе чекав. Ти важливий і ти заслуговуєш найкращого. Таким було дитинство ДДА ( дорослі діти алкозалежних)

Коли нашої опори недостатньо, ми шукаємо опору у зовнішньому світі. На якийсь час позичаємо собі милицю, щоб наростити масу і справитись в турбулентності. Саме тер група, і люди з яких вона складається є тим середовищем де, з одного боку, здатна актуалізуватися наша ситуація. А з іншого- стати підтримуючим терапевтичним середовищем для зцілення. В групі людей з подібним досвідом ми можемо без сорому показати свою болючу рану. Щоб на місці попелища виростити соковиті зелені паростки здорових і вільних нас. Вільних від пут співзалежності, жертовної позиції, служіння.

Ефект від групової терапї значно вищий, це доказано не одним дослідженням.
Глибина терапевтичного втручання теж вища- є ресурс інших учасників, є підтримка.
Ми, ведучі групи, любимо груповий процес і знаємо як в ньому орієнтуватися.
Ми добре спрацьована ко-терапевтична пара. Наша професійна співпраця базується на давніх дружніх відносинах. Ми стабільні і стійкі. Теплі і живі. Тема ДДА є подією автобіографічною, Наша професійна цікавість переросла в авторський проект. який опирається на інтерес до роботи зі співзалежністю, теоретичних знаннях і досвіду попередніх груп. Це буде третій сезон.
Вартість
1400 грн
Тренер
О. Істоміна і У. Казмірчук
Організатор
зацікавило: 1 з 1 оцінювачів
  цікавить подія?  
поширити:
 
Зацікавив захід?
Щоб надіслати заявку на участь або поставити питання про захід прямо звідси, авторизуйтеся або пройдіть реєстрацію (можна з Facebook)!

Безкоштовна розсилка цікавинок!

qr