Як зробити засинання легким, а сон спокійним?

зробити засинання легким, а сон спокійним🤪Після тривалої напруженої роботи завжди хочеться трішки відпочити, адже завтра – новий день з його справами і мікростресами.
😴Для того, щоб добре себе відчувати у цьому шаленому ритмі необхідно перш за все піклуватися про фізичну складову свого здоров’я, а саме – сон. З метою полегшення засинання і збереження спокою протягом усього сну рекомендую зробити наступні техніки:
🔲1. Для стабілізації свого фізичного та емоційного стану доречним буде «Дихання по квадрату» (описане нижче).
🧘‍♀️🧘‍♂️2. Для досягнення стану релаксації, душевної гармонії можна попрацювати із зосередженням уваги на своєму тілі (дана техніка є різновидом медитації). Для кращого ефекту рекомендую записати даний текст на диктофон повільним і спокійним голосом з великими паузами, а перед сном прослуховувати.
- Сядьте зручно, так, щоб Ви відчували себе комфортно. Поставте обидні ноги на підлогу, відчуйте, як ступні доторкаються до поверхні підлоги. Відчуйте, як ваша спина впирається у спинку стільця. Зробіть глибокий вдих і видих.
- Подумки пройдіться по всьому тілу: відчуйте розслаблення в руках, як вони наповнюються теплом. Зосередьте свою увагу по черзі на кожному пальцю, розслабте м’язи кисті. Розслаблення поступово наближається до плечей, шиї. Відчуйте, як плечі опускаються вниз, як напруження робочого дня зникає. Приємне тепло розливається по обличчю, Ви розслабляєте лоб, ніс, розтискаєте губи. Вам комфортно, тепло. Відчуйте, як легкий теплий вітерець розвиває Ваше волосся.
- Розслаблення поступово стікає по спині, Ви відчуваєте кожен хребець. Приємне тепло огортає лопатки, вони розслабляються. Зникаю затиски у грудях, Ви вдихаєте і видихаєте повітря. М’язи пресу розслаблені, Ви відчуваєте приємне тепло в животі, Вам безпечно.
- Розслабляються м’язи сідниць, потік тепла розливається в бедрах, Ви розслаблені. Відчуйте, як зникає напруження у м’язах гомілки, як ноги стають важкими, ніби ватяними. Вони розслаблені, по ним розливається приємне тепло. Розслаблення огортає Ваші стопи, вони важчають, Ви відчуваєте тиск підлоги.
- Ще раз пройдіться уявою по Вашому тілу, розслабте м’язи, які досі залишаються напруженими. Глибоко дихайте: вдих – видих; вдих – видих.
😌Побудьте у розслабленому стані доти, доки захочете насолоджуватися станом повної релаксації.
🌄Після такої техніки Ваш сон буде спокійним, а ранок – приємним.

психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
Комментарии к "Як зробити засинання легким, а сон спокійним?"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr