У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Зайнятість в сучасному світі стала символом шани та поваги

Ви помітили, що в наші дні сприйняття важких робочих буднів значно змінилось? Тепер це престижно і надає людям почуття власної значимості.

На відміну від XIX століття, в XXI столітті наш соціальний статус визначає саме робота, а не дозвілля і кількість вільного часу.

Згадайте, коли ваш знайомий відповідає вам, що дуже зайнятий і в нього практично не вистачає часу ні на що інше, він тим самий дає зрозуміти, що його потребують, а отже - він є значимою персоною в суспільстві.

работа

Цілком зрозуміло в такому випадку виглядає вихваляння своєю зайнятістю в соціальних мережах.  "Скромні хвастощі" тяжкою працею ще раз підтверджують, що епоха, коли багатії і знаменитості хизувалися тим, що їм не потрібно нічого робити, відійшла в далеке минуле😏.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Однак поряд з постійною зайнятістю, метушнею, безкінечнми справами, навантаженням та  дед-лайнами присутній великий рівень стресу, рівень якого  зашкалює в XXI столітті. Більшість захворювань, психологічних проблем і поганого самопочуття пов'язані саме зі стресом, викликаним робочим графіком☝.

Здається, ми навчились робити все, що завгодно, виконувати неможливе, встигати все і навіть більше, ніж від нас вимагають, спати по 3 години вдень і працювати по 20 годин на добу, бігти не зупиняючись, ми можемо практично все👍.

Але ми в  постійній гонитві за успіхом ми часто губимо найцінніше, що у нас є - наше здоров'я і подекуди - нас самих🧘‍♀️. А ще забуваємо про відпочинок, проведення часу з рідними чи наодинці, здоровий сон і повноцінне харчування.

Минулий рік висвітлив всі "пороки" нашого суспільства: ми настільки звикли бути в постійному русі, 24/7, в шаленому ритмі без відчуття часу і простору, - що ми просто не знали, куди себе подіти і що робити з такою кількістю вільного часу.

Ми навчилися розважати інших, але не знаємо, що робити з собою. Ми догоджаємо керівництву, але не знаємо, що робити з власними дітьми. Ми мріємо про відпустку раз у рік, але не вміємо розпоряджатися  годиною вільного ...

Вам  теж так здається🤔? Що думаєте з цього приводу?

психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
Обговорення "Зайнятість в сучасному світі стала символом шани та поваги👩‍💻"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr