У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Поділля, Вінниця

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Поділля, Вінниця, Вінницька область. Знайдено 6 спеціалістів в нашій базі:

психолог у Вінниці Вікторія Павлівна Омелянчук
🧑 індивідуально 👔 організаційний психолог

коментар
7 Років досвіду

1500 ₴

- Особистісні проблеми - страхи, фобії, емоційне виснаження, дратівливість, агресія;
- Підвищений рівень тривоги, панічні атаки;
- Проблеми взаємовідносин;
-міжособистісні стосунки (Сім'я, робота, відносини з близькими та партнерами);
- Невпевненість у собі, занижена самооцінка, втрата життєвих цілей;
- Кризові стани;
- Психосоматичні розлади.

Освіта...
- Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова, спеціальність лікар-психолог (2012-2018р.) - Терапевтично-освітня програма І ступень "Введення у гештальт-терапію/гештальт-консультування" Київського гештальт університету (травень 2016р. - січень 2017р.) - ІІ ступень професійної підготовки гештальт-терапевтів в Київському гештальт університеті (2017 - 2022 р.) - Авторський навчальний курс з метафорично асоціфтивних карт на тему "Теоретичні та методичні засади реалізації психокорекційного потенціалу проективних карт" (серпень- жовтень 2017р.) - Семінар "Ресурси в роботі зі стресом, тривогою, травмою. Психологічна гнучкість" (2015р.)
детальніше »
5 Років досвіду

1000 ₴

Кризові стани, хронічний стрес, прфесійне вигораня, ПТСР, агресивна поведінка, негативні думки,зміна професії, зміна місця проживання, адаптація, прийняття себе, втрата смислів, пошук ресурсів, складності комунікацій, травми дитинства.

Освіта...
Магістр психології, Університет КРОК, м.Київ;
детальніше »
10 Років досвіду

1200 ₴

- любовні стосунки,
- складнощі у сім'ї,
- проблеми сексуального життя;
- психологічна підтримка під час вагітності, пологів та після;
- незадоволеність життям; суїцидальні думки
- психологічні проблеми на роботі;
- самооцінка; пошук самореалізації
- депресивні стани; панічні атаки
- пошук життєвих цілей;
- самопізнання та саморозвиток

Освіта...
Інститут інноваційної та післядипломної освіти Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, спеціалізація «Психологія, викладач психології» (рік закінчення 2012) -Навчання Еріксонівського гіпнозу (протягом 2010) -Навчання методу символдраму (з 2012 по 2015 рік) -Навчальні тренінги при Київському інституті раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я» (2016) -Навчання при секції інтегративного аналізу, пре- та перинатальної психоаналітичної психотерапії (з 2016 по сьогоднішній день) - Навчання в Школа сексології при Асоціації сексологів та секстерапевтів України (з 2017 по 2022) -Навчання методу нейро-енергетична кінезіологія (потягом 2018) -Навчання в АППУ на групового аналітика (з 2016 по сьогодні) -Навчання на курсах пропедевтика психіатрії (з 2019 по 2021)
детальніше »
8 Років досвіду

- Депресія;
- тривоги;
- оздратування;
- страхи;
- надмірна агресивність;
- відчуття вини;
- ревнощі;
- проблемні взіємовідносини (батьки-діти, чоловік-жінка, я-світ);
- сімейні кризи (зрада, розлучання, збереження сім'ї);
- самоідентичність;
- самоцінність;
- сексуальність;
- розлади харчової поведінки (анорексія, булімія, компульсивне переїдання).

Освіта...
Вітаю! Дипломований магістр психології. У 2017р. закінчила ДонНУ ім. В. Стуса. Кандидат в психотерапевти за методом Символдрама. Активно займаюсь самоосвітою та регулярно відвідую навчання на психологічних тренінгах, семінарах, майстер класах. Маю власну терапію та супервізію. В роботі використовую психоаналітичний підхід, метафорично асоціативні карти. Буду корисна, якщо Вам знайоме відчуття, коли повсякденна метушня не дає зосередитися на головному, досягти мети або, нарешті, зробити вчинок. Енергія, яка так необхідна нам для діяльного і творчого життя, розщеплюється і розпорошується. Депресія, тривоги, роздратування, страхи, надмірна агресивність, відчуття вини, ревнощі... На жаль, ми не можемо самостійно впоратися з такими проблемами, тому дуже важливо вчасно звернутися до фахівця, який допоможе Вам наповнити життя сенсом і яскравими фарбами. Працюю онлайн. Конфіденційність гарантується! Пам'ятаєте, в будь-якій ситуації є вихід!
детальніше »
психолог у Вінниці Тетяна Валеріївна Окаєвич

коментар
8 Років досвіду
психолог ВінницяВінниця, Поділля, Зодчих 28а

Психотерапія дорослих та дітей:
-Батьківсько-дитячі відносини;
-Психосоматичні розлади;
-Сепараційна прив'язаність;
-Кризові етапи дорослішання;
-Деструктивні емоції- образа, почуття вини, страх, агресія...
-Депресивний стан;
-Робота із горем та втратою;
-Панічні атаки;
-Залежності;
-Інші проблеми,що завадять щасливому життю.

Освіта...
- Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова - (лікар-психолог); - Міжнародний інститут гештальт-терапії та мистецтва МІГІС (психотерапевт); -Гештальт-терапевт (2012-2017рік) -Арт-терапевт (2015-2017рік) - Член ГО "Арт-терапевтична асоціація"
детальніше »
15 Років досвіду

Работа со взрослыми и детьми. Внутренние конфликты, психосоматические расстройства, проблемы в общении в семье, на работе. У детей и подростков - неуспеваемость в школе, нарушение общения со сверстниками, конфликты поколений, семейные отношения, нарушения сексуальной жизни.
Чувство одиночества, страха, обиды, злость, проживание горя, хронические заболевания.

Освіта...
2004-2010г - Винницкий национальный медицинский унивверситет им. Н.И. Пирогова. Специальность - медицинский психолог. 2005-2013г - образовательная программа по групповому анализу АППУ. Теория, супервизии, личный опыт.
детальніше »
Вінниця Вінниця, Поділля

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Поділля, Вінниця [Подолье, Винница] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Поділля », у Вінниці, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr