У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Батиєва Гора , Київ

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Київ » Психолог Батиєва Гора [Київ]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Батиєва Гора , Київ, Київська область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

35 Років досвіду
психолог КиївКиїв, Батиєва Гора , вул.Солом'янська

Комплексне вирішення проблем: Психосоматика (безсоння, депресія, страхи, невпевненість, проблеми із пам'яттю, емоційною сферою, емоційне оніміння і незацікавленість у повсякденній діяльності та ін.)
особистісні проблеми (міжособистісні відносини, сімейні проблеми);
бізнес-корекція;
психо-енергетична підготовка спортсменів до змагань; реабілітація та відновлення після травм та ін.
ПТСР - посттравматичний синдром, «комбатантський синдром», «в'єтнамський синдром», «афганський синдром», «східний синдром» тощо) — психічний розлад, різновид неврозу, що виникає внаслідок переживання однієї чи кількох подій, що травмують психіку, таких як, наприклад, військові дії, теракти, аварії чи стихійні лиха, катастрофи, важкі фізичні травми, побутові або статеві насильства, загроза смерті або ставанням свідком або заподіювачем чужої смерті. Часті, повторювані спогади про травматичні події, рецидивні спогади; відчуття нереальності події, так наче подія сталася не з потерпілим; високий рівень гніву, підвищена чутливість до стресових ситуацій, психопатологічні переживання нових стресів, уникнення або втрата послідовності подій у пам'яті, випадіння важливих компонентів травматичної події, підвищена пильність, яка зберігається упродовж більше місяця після психотравми. Провину через свої дії під час події або через те, що пацієнт пережив.
ЯК ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ПТСР
Постійні думки про травматичну подію. Вони виникають мимоволі, сняться, або вертаються як флешбеки (старий спогад, який знову яскраво повернувся), коли якійсь тригер нагадує про травму.
Життя в повній бойовій готовності. Така людина миттю займається, дратується, тривожиться і переймається думками про власну безпеку. Тривожність може проявлятися в порушення сну, уважності чи мати фізичне відображення: закрепи, нетравлення, гіпертонус м’язів чи тахікардія.Уникнення згадок про травму — небажання говорити про подію чи бути поруч із людьми, що про неї нагадують. Емоційна порожнеча, відсторонення від близьких та втрата інтересу до колись улюблених речей. Панічні атаки: відчуття сильного страху, поверхневе дихання, запаморочення, нудота, прискорене серцебиття і біль за грудиною. Хронічний біль, головні болі, діарея, відчуття стиснення і печії за грудиною, судоми, біль в попереку.
Недовіра: втрата довіри до людей і переконання, що світ небезпечний.
Негаразди в буденному житті: проблеми із роботою чи її пошуком, у школі чи стосунках. Проблеми в стосунках, віддалення від партнера/партнерки.
Суїцидальні думки.

Освіта...
КНУ ім.Т.Шевченка, спеціальність «Психологія». Медичний інститут Української асоціації народної медицини, «Біоенергоінформотерапія». КДУ фізичної культури «Робота з психосоматичними розладами в клінічній гештальт-терапії» «Арттерапія в гештальті» «Аналіз символіки духовних традицій- застосування екзистенційних символів старших арканів ТАРО в роботі за технікою символдрами» «Рішення екзистенційних проблем та питань, пов'язаних з відношенням до смерті, в психотерапії та практиці психологічного консультування за методом символдрами» «Кататимно-імагінативна психотерапія тревожних розладіів, панічних атак і фобій» «Пропедевтика психіатрії»
детальніше »
Київ Київ, Батиєва Гора

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Батиєва Гора , Київ [Батыева Гора, Киев] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Батиєва Гора », в Києві, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr