У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Татарка , Київ

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Татарка , Київ, Київська область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

12 Років досвіду

Личностные проблемы, межличностные отношения и общение, семейные проблемы (конфликты, измены, разводы, дискомфорт в браке).
Кризисные и тревожные состояния (чувство тревоги, страхи, депрессии). Мучительные негативные переживания (потери, насилия), трудности в адаптации (переезд, смена работы).

Освіта...
Национальный педагогический университет имени М.П.Драгоманова. Специальность - психология. С 2011 года обучение в Киевском представительстве Московского Гештальт Института. Программа подготовки гештальт терапевтов.
детальніше »
Київ Київ, Татарка

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Татарка , Київ [Татарка, Киев] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Татарка », в Києві, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr