У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: метро Почайна, Київ

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Київ » Психолог метро Почайна [Київ]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу метро Почайна, Київ, Київська область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

6 Років досвіду

800 ₴

психолог КиївКиїв, метро Почайна, пр-т Степана Бандери, 8/16А, офіс 709

Особистісні проблеми (підвищена дратівливість, агресивність, неспокій, тривожність; низька самооцінка, невпевненість, самокритика, залежність від чужої думки; страх, провина, образа, сором; емоційне вигоряння; ПТСР).
Особистісне зростання (пошук свого призначення, постановка і досягнення цілей, пошук ресурсу та енергії, підвищення самоцінності, віри в себе, впевненості).
Сімейні проблеми (кризи в сім'ї, нерозуміння один одного, претензії, конфліктність, порушення особистісних кордонів, знецінення).
Міжособистісні відносини (батьківсько-дитячі та дитячо-батьківські відносини; партнерські стосунки)

Освіта...
Вища психологічна освіта: ВМУРоЛ «Україна», магістр психології. Базова вища: НДПІ ім. Миколи Гоголя, диплом спеціаліста, математик-фізик Кандидат педагогічних наук. Член Східноукраїнської асоціації арт-терапії Додаткова освіта: MASHAV: Кірс «Хібукі-терапія» ЦПРПП: Курс підвищення кваліфікації «Психологічна допомога в кризових ситуаціях учасникам освітнього процесу» Інститут інтегративної арт-терапії: Курс «Психологічна допомога у кризі методами інтегративної арт-терапії» УМНІЦ "Перспектива": Курс «Психологічна допомога постраждалим у час війни» НДПУ ім. М.П.Драгоманова: Програма «Підготовка сертифікованих тренерів або МБА для психологів» Програма «Теорія і практика арт-терапії. Поглиблений дистанційний курс». Інститут практичної психології: Курс «Консультування на базі арт-терапії та метафоричних асоціативних карт» Курс «Метафоричні карти. Основні теми для тренінгів на базі МАК. Розробка і проведення тренінгів з використанням цього інструменту» Курс «МАК-коучинг» Курс «Дитяче консультування». Міжнародна тренінгова компанія «Основа»: Курс «Арт-терапія в роботі з ПТСР у дітей» Курс «Професійна супервізія в області арт-терапії» Програма «Арт-терапія в роботі з дітьми» Курс «Пісочна терапія»
детальніше »
Київ Київ, метро Почайна

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

метро Почайна, Київ [метро Почайная, Киев] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « метро Почайна », в Києві, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr