У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Андрій Шикуленко Київ метро Звіринецька

психолог  Психолог для підлітків.  Андрій Шикуленко
19-10-2016 Андрій Шикуленко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 110 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 17
Освіта
Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України;
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти НАПН України;
Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України (аспірантура);
Українська спілка психотерапевтів. Реєстровий психотерапевт (європейський сертифікат у напрямку "клієнт-центрована психотерапія").
Досвід психологічної практики
Диплом психолога. Сертифікований психотерапевт. В професії 15 років.
Працюю з запитами
✔️ супервізія для колегСпеціалізуюся по роботі з підлітками та молоддю. Працюю з внутрішньоосибистісними проблемами та проблемами в міжособистісних стосунках (кризові стани; травми; депресія, апатія; страхи і фобії; питання самооцінки; самотність; труднощі в побудові стосунків з іншими людьми; конфліктна поведінка; проблеми в поведінці, пов’язані з акцентуаціями характеру та психопатіями, а також невротичними розладами; питання залежності). Сприяю у запитах щодо самовизначення та особистісного розвитку. Займаюся екзистенційними питаннями та питаннями смислу.
Зустрічаючися з консультантом, Ви неодмінно розмовляєте. Розмова з іншим допомагає краще зрозуміти себе. Коли Ви розмовляєте, Ви наближаєтеся до себе. Якщо вдається дійти до суті, до того, що болить - це зцілює, задає напрям, відкриває нові орієнтири.
Запрошую до розмови.
1100 грн


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Сертифікати про додаткову освіту
Відповіді 3
Не пойму себя
Отвращение и презрение к людям... Игорь, к сожалению, эту ситуацию я с Вами здесь вряд ли смогу развернуть. Одна из рекомендаций- это поиск специалиста, который Вам придётся по душе, и проговор с ним этой ситуации.
Не пойму себя
Здравствуйте, Игорь! Общаться можно только с кем-то/чем-то по-настоящему живым. Так может быть, что в Вас гораздо больше жизни, чем в той атмосфере ВУЗа с которой Вы столкнулись.
Пропало желание жить
Здравствуйте! Иван, мне кажется очень важным вынести это состояние из себя и посмотреть на него со стороны. Но для этого нужен другой. Возможно, у Вас таки получится отыскать (не обязательно в Вашем окружении) этого другого. Важно разделить это состояние. Тогда могут наметиться нужные пути решения. Мне видится большим ресурсом Ваше желание выйти из "штопора".
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

visa или mastercard 4035200040243872


qr