У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Ціна успіху

У Психолога » Батьки й діти » Ціна успіху

Пам'ятаєте «людина має бути гармонійною»? Якщо ввести в пошуковик відповідний запит - чим тільки не підміняють це гасло. Наш світ так влаштований, що головне в ньому - успіх. Учора натрапила на великий пост дитячої розвивальної компанії про те, як батьки мають вкладатися в успішність дітей. Контролювати чим вони займаються, залучати до максимально можливого числа розвивальних занять. Стежити, щоб підлітки не «вешталися» по кав'ярнях і не проводили час просто так. Адже справжня любов батьків - це зробити дитину максимально успішною.

успех

Уф, мало свідомість не втратила від жаху... Бо 5000 захоплених лайків під статтею. А для мене це 5000 батьків майбутніх пацієнтів психотерапевтів. Якщо у батьків все вийде.

На жаль, сьогодні гармонійність замінена успішністю. Найчастіше гармонійність розуміють як багатий, успішний, все може отримати. За статистикою клініки INVITRO (працює в більшості країн пострадянського простору) кожен 3 Топ-менеджер серйозно хворий.

Рейтинг захворювань серед управлінців вищої ланки:

Підберіть дитячого психолога онлайн або в містах України.

1. виразка

2. остеохондроз

3. артеріальна гіпертонія

Із тих, хто звернувся:

а. 50% - скаржаться на безсоння

b. 30% - страждають на ожиріння першого ступеня

читайте також:

Расстройства привязанности. «Симптомы» ранней детской травматизации во взрослой жизни. Тревожно-неустойчивая привязанность («качели»). Избегающий (эмоционально отстраненный) тип привязанности. «Опасливая» привязанность. «Симбиотическая» привязанность. Как выглядит надежная привязанность ребенка к родителю.

Детские истерики. Причины и методы борьбы Что же является предвестником истерики? Отчего они появляются? Многие не знают даже как реагировать на подобные проявления чувств малыша.

запитати психолога онлайн

c. 10% - звертаються за консультаціями до кардіолога.

4. 35% жінок і 18% чоловіків перебувають у зоні ризику захворювання на цукровий діабет.

Але це звернення, з якими людина вже не могла жити і побігла до лікарів. А ось із психічними станами все не так оптимістично. Людина, яка страждає від наслідків виховання, орієнтованого на досягнення й успіх, дуже довго мучиться, перш ніж звернутися по допомогу. А деякі розлади практично не «приходять» на психотерапію. Там стрибок одразу до психіатра або на лаву підсудних. А деякі, на жаль, не підлягають серйозним корекціям. Дай то Бог, допомогти людині навчитися жити з цими роздираючими почуттями недостатньої хорошесті.

Успішність - це та кнопка, на яку люблять тиснути в багатьох компаніях під час організації бізнес-процесу. І так, більшості компаній ціна не важлива. Про те, чим розплачується за успіх, має думати сама людина. І дбати про те, щоб плата не була занадто високою. Здоров'я, стосунки з дітьми, партнером, радість життя - ось що зазвичай летить у топку успіху.

Але гірше інше. Цьому завжди є логічне і залізне обґрунтування. «А що, можна по-іншому?» Можна! І потрібно! Але спочатку важливо задуматися, чим ви вимірюєте успіх. А чим хотілося б його виміряти?

У Психолога » Батьки й діти » Ціна успіху
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія roditeli-deti Когда ребёнку от 1 до 3-х, вокруг хаос и хочется убивать

Знакомо ли вам состояние холостого хода? Это когда вы проживаете каждый день как предыдущий и все, что делаете неуловимо. Выполняешь свои обязанности хозяйки/мамы, убираешь, моешь, готовишь, покупаешь продукты, а вокруг хаос, бедлам и дурдом.

психологія roditeli-deti Физическое наказание - это метод?

Можно ли бить ребёнка? Психолог о физическом наказании детей.

Усі публікації розділу Батьки й діти ᐉ

 
Обговорення "Ціна успіху"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr