Ефективність онлайн консультацій

Ефективність онлайн консультаційОдна з найпоширеніших пересторог серед людей, які починають цікавитись власним внутрішнім світом-це те, що онлайн-консультація може бути неефективною.

Можна було б сперечатися з приводу цієї теми, ставити її під сумнів та заперечувати ефективність як таку, якби не існувало практичних досліджень стосовно цього питання.

Практичні дослідження нам говорять наступне - онлайн-консультації не просто ефективні, а в роботі з деякими проблемами, як наприклад депресивні прояви, вони показують кращу динаміку вирішення проблеми, аніж очні зустрічі.

Особисто я знайшов цікаві дослідження, з якими і ви можете ознайомитись виділивши декілька хвилин вільного часу. (Я не перераховуватиму їх тут через обмежену кількість знаків. Я просто закликаю вас поцікавитись. Знаю, що мої підписники найрозумніші і запросто знайдуть будь-яку інформацію.)

Чим пояснюється хороша динаміка взаємодії психолога із клієнтом через онлайн-це вже інше питання. Можливо це пов'язано із тим, що клієнт необмежений у своєму виборі психолога тільки за місцем проживання.

Клієнт обирає саме того психолога, чия особистість йому близька та приємна, саме ту людину, чиї людські якості можуть збагатити особистість клієнта.

Інша справа полягає в тому, що деяким людям важко переключитися від живого спілкування до комунікації через електронного посередника (це стосується не тільки спілкування в режимі відео, а й онлайн-переписки та в деяких випадках навіть телефонних дзвінків.

Такий етап переходу завжди свідчить про розвиток цивілізації. Світ навколо оцифровується і багато послуг, які раніше були доступні тільки з безпосереднім контактом тепер доступні і онлайн.

читайте также:

На что обращать внимание при выборе психолога, или как не столкнуться с шарлатаном. В нашем обществе, часто можно услышать: «Психологи - это шарлатаны, никогда не пойду к ним», или «Был один раз, так стало еще хуже чем было, этим психологам надо самим к психологу»...

Что такое психотерапия: частые вопросы и честные ответы На вопрос, «что такое психотерапия и как она работает? » каждый психотерапевт и психолог ответит вам по-разному. Написать эту заметку меня натолкнула клиентка, которая задала очень важный, на мой взгляд, вопрос: что мы будем тут делать и ...

Давайте будемо йти в ногу з викликами часу та перестанемо боятися взаємодії через інтернет. Звісно можна сходити до психолога, який працює у вашому регіоні. Це робити потрібно і корисно.
Проте вибирайте того спеціаліста, який імпонує саме вам та має відповідну освіту. І не розчаровуйтесь в психології, якщо працювали з психологом, який вам не підійшов.

Пам'ятайте, що це зовсім не означає, що спеціаліст поганий чи ваш запит занадто складний. Вибір-це можливість, яка вам надана по праву, а сучасний інтернет значно розширює такі можливості.

Більше того, як правило онлайн-консультації значно дешевші, аніж зустрічі в кабінеті. По статистиці вартість роботи онлайн менша на 10 %, а в багатьох спеціалістів - вартість оплати консультацій в мережі є ще меншою.

Якщо інформація була вам корисною-коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Маєте змогу написати який у вас був досвід взаємодії в онлайні (позитив, або негатив). Для мене це - чудова можливість збагатитись вашим життєвим досвідом.

У Психолога » Работа с психологом, психотерапевтом » Ефективність онлайн консультацій
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psiholog-psihoterapevt Яблочко от яблоньки или зачем нужен психолог в детском саду?

Я хочу остановиться на самых важных моментах своей работы в детском саду и описать некоторые интересные случаи.

статья по психологии psiholog-psihoterapevt Психолог. Психотерапевт. Психиатр. В чем разница?

В постсоветских странах много путаницы в этих понятиях. Людям, которые хотят выбрать специалиста, важно понимать с кем они имеют дело и в чем отличия между психологом, психотерапевтом и психиатром.

Все публикации раздела Работа с психологом, психотерапевтом >>

 
Комментарии к "Ефективність онлайн консультацій"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr