Ефективність онлайн консультацій

Ефективність онлайн консультаційОдна з найпоширеніших пересторог серед людей, які починають цікавитись власним внутрішнім світом-це те, що онлайн-консультація може бути неефективною.

Можна було б сперечатися з приводу цієї теми, ставити її під сумнів та заперечувати ефективність як таку, якби не існувало практичних досліджень стосовно цього питання.

Практичні дослідження нам говорять наступне - онлайн-консультації не просто ефективні, а в роботі з деякими проблемами, як наприклад депресивні прояви, вони показують кращу динаміку вирішення проблеми, аніж очні зустрічі.

Особисто я знайшов цікаві дослідження, з якими і ви можете ознайомитись виділивши декілька хвилин вільного часу. (Я не перераховуватиму їх тут через обмежену кількість знаків. Я просто закликаю вас поцікавитись. Знаю, що мої підписники найрозумніші і запросто знайдуть будь-яку інформацію.)

Чим пояснюється хороша динаміка взаємодії психолога із клієнтом через онлайн-це вже інше питання. Можливо це пов'язано із тим, що клієнт необмежений у своєму виборі психолога тільки за місцем проживання.

Клієнт обирає саме того психолога, чия особистість йому близька та приємна, саме ту людину, чиї людські якості можуть збагатити особистість клієнта.

Інша справа полягає в тому, що деяким людям важко переключитися від живого спілкування до комунікації через електронного посередника (це стосується не тільки спілкування в режимі відео, а й онлайн-переписки та в деяких випадках навіть телефонних дзвінків.

Такий етап переходу завжди свідчить про розвиток цивілізації. Світ навколо оцифровується і багато послуг, які раніше були доступні тільки з безпосереднім контактом тепер доступні і онлайн.

читайте также:

Психотерапія очима клієнта Нещодавно виникла думка про те, чому у нашій країні таке стереотипне і частково негативне ставлення до психологів та психотерапевтів.

Причины по которым не обращаются к психологам Профессия психолога, особенно в нашей стране, окружена множеством мифов и стереотипов. К психологу, а тем более к психотерапевту, принято обращаться когда...

Давайте будемо йти в ногу з викликами часу та перестанемо боятися взаємодії через інтернет. Звісно можна сходити до психолога, який працює у вашому регіоні. Це робити потрібно і корисно.
Проте вибирайте того спеціаліста, який імпонує саме вам та має відповідну освіту. І не розчаровуйтесь в психології, якщо працювали з психологом, який вам не підійшов.

Пам'ятайте, що це зовсім не означає, що спеціаліст поганий чи ваш запит занадто складний. Вибір-це можливість, яка вам надана по праву, а сучасний інтернет значно розширює такі можливості.

Більше того, як правило онлайн-консультації значно дешевші, аніж зустрічі в кабінеті. По статистиці вартість роботи онлайн менша на 10 %, а в багатьох спеціалістів - вартість оплати консультацій в мережі є ще меншою.

Якщо інформація була вам корисною-коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Маєте змогу написати який у вас був досвід взаємодії в онлайні (позитив, або негатив). Для мене це - чудова можливість збагатитись вашим життєвим досвідом.

У Психолога » Работа с психологом, психотерапевтом » Ефективність онлайн консультацій
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psiholog-psihoterapevt Индивидуальное психологическое консультирование в психодраме.

Мне очень нравится выражение у А.Литвака - методов психотерапии столько, сколько в залов в Эрмитаже. Что, это значит для человека выбирающего себе психолога, психотерапевта?

статья по психологии psiholog-psihoterapevt Сексолог - кто это?

Используя слово «сексолог» мы далеко не всегда задумываемся о том, что являет собой этот специалист, а главное - где, сколько и чему он обучался? Предлагаю разобраться, кем же может быть сексолог в нашей стране на сегодняшний день, как

Все публикации раздела Работа с психологом, психотерапевтом >>

 
Комментарии к "Ефективність онлайн консультацій"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr