У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Ефективність онлайн консультацій

Ефективність онлайн консультаційОдна з найпоширеніших пересторог серед людей, які починають цікавитись власним внутрішнім світом-це те, що онлайн-консультація може бути неефективною.

Можна було б сперечатися з приводу цієї теми, ставити її під сумнів та заперечувати ефективність як таку, якби не існувало практичних досліджень стосовно цього питання.

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом » Ефективність онлайн консультацій

Практичні дослідження нам говорять наступне - онлайн-консультації не просто ефективні, а в роботі з деякими проблемами, як наприклад депресивні прояви, вони показують кращу динаміку вирішення проблеми, аніж очні зустрічі.

Особисто я знайшов цікаві дослідження, з якими і ви можете ознайомитись виділивши декілька хвилин вільного часу. (Я не перераховуватиму їх тут через обмежену кількість знаків. Я просто закликаю вас поцікавитись. Знаю, що мої підписники найрозумніші і запросто знайдуть будь-яку інформацію.)

Чим пояснюється хороша динаміка взаємодії психолога із клієнтом через онлайн-це вже інше питання. Можливо це пов'язано із тим, що клієнт необмежений у своєму виборі психолога тільки за місцем проживання.

Клієнт обирає саме того психолога, чия особистість йому близька та приємна, саме ту людину, чиї людські якості можуть збагатити особистість клієнта.

Інша справа полягає в тому, що деяким людям важко переключитися від живого спілкування до комунікації через електронного посередника (це стосується не тільки спілкування в режимі відео, а й онлайн-переписки та в деяких випадках навіть телефонних дзвінків.

Знайдіть свого психолога онлайн.

Такий етап переходу завжди свідчить про розвиток цивілізації. Світ навколо оцифровується і багато послуг, які раніше були доступні тільки з безпосереднім контактом тепер доступні і онлайн.

Давайте будемо йти в ногу з викликами часу та перестанемо боятися взаємодії через інтернет. Звісно можна сходити до психолога, який працює у вашому регіоні. Це робити потрібно і корисно.
Проте вибирайте того спеціаліста, який імпонує саме вам та має відповідну освіту. І не розчаровуйтесь в психології, якщо працювали з психологом, який вам не підійшов.

Пам'ятайте, що це зовсім не означає, що спеціаліст поганий чи ваш запит занадто складний. Вибір-це можливість, яка вам надана по праву, а сучасний інтернет значно розширює такі можливості.

Більше того, як правило онлайн-консультації значно дешевші, аніж зустрічі в кабінеті. По статистиці вартість роботи онлайн менша на 10 %, а в багатьох спеціалістів - вартість оплати консультацій в мережі є ще меншою.

Якщо інформація була вам корисною-коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Маєте змогу написати який у вас був досвід взаємодії в онлайні (позитив, або негатив). Для мене це - чудова можливість збагатитись вашим життєвим досвідом.

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом » Ефективність онлайн консультацій
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psiholog-psihoterapevt Будні психотерапевта або психотерапевт падлюка!

Будні психотерапевта або психотерапевт - ПАДЛЮКА. Трохи абстракції в статтю, але це справжня історія. Звертається доросла жінка, вона ж тьотя, для своєї племінниці з великим проханням допомогти...

психологія psiholog-psihoterapevt Толкование сновидений. Возможно ли это?

Очень часто клиенты возлагают на толкование своих снов слишком большие надежды найти объяснение проблеме или получить решение на будущее. Оправдано ли это? А имеет ли сон вообще, какой-то содержательный смысл?

Усі публікації розділу Робота з психологом, психотерапевтом ᐉ

 
Обговорення "Ефективність онлайн консультацій"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr