У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


КОЛИ І ЯК відпочиває МАМА, ЖІНКА

У Психолога » Жінки » КОЛИ І ЯК відпочиває МАМА, ЖІНКА

Дуже важливо будь якій людині відпочивати. Під час релаксу ми наповнюємось енергією, новими ідеями і настроєм! 😊

Думаю зрозуміло що мамам це особливо важливо і актуально. Тому що від настрою і самопочуття мами залежить настрій сім'ї.

Дуже класно коли дитина ходить в садочок, важче мамам діти яких маленькі або з якихось причин в садочок не ходять!

Але все одно частіше всього мами не знаходять час на себе! Хоча дуже хочеться. І чомусь вони не знають що робити коли з'являється вільна хвилинка

І це не дивно, тому що нас не навчили з дитинства наші МАМИ відпочивати! Відпочивати і приділяти час собі не прийнято у нас в суспільстві.
Цьому нас вчать також казки "Попелюшка" і навіть серіали типу "БІдна Настя" де жінка бідна, нещасна, тягне все на собі і немає в неї права вибору!

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Але це не означає що ми ЖІНКИ повинні заганяти себе і жити нещасно‼️

Як бути⁉️

Вчитись розуміти себе і свої бажання.
Наче важко але все просто, ресурсу і задоволення отримаєте багато!

В цьому всім жінкам допоможуть дуже прості техніки!

 1. написати список бажань із 50 пунктів, писати "Я хочу..." 
  Коли будете писати не думайте про сім"ю, дітей і НАДА!!
  "ТА ЦЬОГО НІКОЛИ НЕ БУДЕ" забудьте, можливо все.
  Будьте готові до того що вам буде некомфортно, будуть думки "ТА НАЩО МЕНІ ЦЕ" "Я ЕГОЇСТКА" "НА ЦЕ В МЕНЕ ЧАСУ (ГРОШЕЙ) НЕМАЄ" 
  Пишіть те що ви робили раніше і це вам подобалось про те що мріяли, про саме просте і елементарне типу "ПИТИ КАВУ КОЖНОГО РАНКУ", і навіть про те в що самі не вірите "ТА ЦЬОГО НІКОЛИ НЕ БУДЕ" забудьте, можливо все‼️

  Запишіть свої самі круті бажання та мрії. Отримаєте задоволення та багато чого дізнаєтеся про свої потреби та ресурси 💯%

 2. читайте також:

  Пропало сексуальное желание к мужу! Что делать? Все чаще женщины, которые приходят работать с семейными проблемами, отмечают отсутствие сексуального желания к своему мужу. Психологические причины отсутствия сексуального желания к мужу в процессе семейной жизни. Как вернуть сексуальное желание к мужу?

  Почему мужчина теряет интерес к женщине? Многие женщины задают вопрос, почему мужчина потерял к ним интерес. Зачастую люди просто не умеют смотреть глубоко на многие вещи, события и в целом на окружающих. Любая женщина до тех пор, пока она интересуется собой, интересна и окружающим.

  запитати психолога онлайн

  Оберіть час і дні для своїх бажань та відпочинок. навіть кожного дня по 1 годині, кожної середи 2 години з 12:00 по 14:00 я роблю маску для обличча, для волосся, п'ю каву, читаю книгу, гуляю в парку і ТД!

  У мене немає на це часу, чоловік не дає грошей, дітей нема з ким залишити це ВІДМАЗКИ!!!

 3. Насолоджуйтесь І ЛЮБІТЬ себе. Це головне, без задоволення нікуди!

Якщо ви хочете ще більше зрозуміти себе, попрацювати з своїми бажаннями, вмінням отримувати подарунки, відношенням з собою і світом запрошую всіх на ЖІНОЧУ ТРАНСФОРМАЦІЙНУ психологічну гру Жінка Хоче

Последняя редакция 2019-03-12

У Психолога » Жінки » КОЛИ І ЯК відпочиває МАМА, ЖІНКА
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія zhenskaya-psihologiya Надмірна материнська любов

Що означає надмірна материнська любов? Це коли любов до дітей стає сильнішою від любові до чоловіка, коли дітей ставлять на верхню ступінь....

психологія zhenskaya-psihologiya Мужчиной очарована. Как избежать разочарования?

Девушка, вступая в отношения с мужчиной, не тестирует реальность и не знакомится с реальным человеком. Она очарована и взята в плен своими девичьими желаниями и грезами, которые нашептывают, что это он - тот самый, Единственный.

Усі публікації розділу Жінки ᐉ

 
Обговорення "КОЛИ І ЯК відпочиває МАМА, ЖІНКА"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr