У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Панічні атаки - "сигнал із космосу"?!

У Психолога » Страхи, тривоги, фобії » Панічні атаки - "сигнал із космосу"?!

  паника

    Назва статті може здатися комусь смішною, а комусь навіть безглуздою, але ... не поспішайте робити висновки - все не так просто, як може побачитися на перший погляд. Я дотримуюсь думки (і мій досвід психотерапевта це підтверджує), що будь-яка хвороба несе для людини якийсь прихований (поки що) від її свідомості сенс. Більш того, тому й несе, що людина сама від себе цей сенс приховує. Такий парадокс. Людина приховує, а хвороба навпаки відкриває. Точніше, не хвороба відкриває, а тіло та психіка людини через хворобу (соматичну чи нервову) намагається достукатися до людини. Не подобається їм це приховування.

    Ось і виходить, що панічні атаки - це деякі сигнали нашого підсвідомого "космосу", спрямовані нашій свідомості, що ніяк не бажає ці сигнали приймати і розуміти. А доведеться!:) Як говориться у відомому анекдоті.
Така крайня форма впливу на нас.
Якщо, зрозуміло, Ви не маєте наміру хворіти все своє життя. І до того ж безглуздо, без належних висновків та набутої мудрості.

    Панічні атаки - це дуже поширене явище останнім часом. Симптоми: несподівані запаморочення, нудота, блювотні позиви, сильне серцебиття до болю в серці, спазми дихальних шляхів та гострий страх до повної паніки знепритомніти або померти (як правило, на вулиці, серед незнайомих людей і далеко від дому – де могли б надати допомогу та врятувати).

паника

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Про що вони нам сигналять?

    Та все більше про те, що ми займаємо не своє місце в житті, відмовилися від самореалізації на догоду хибної, уявної безпеки, або великого заробітку, або інших вигод, і тому просто існуємо в жорстко заданих (кимось і колись) умовах , які самі ж і вибрали з якихось зручностей і преференцій нам - звідси втрата свідомості, хиткість і невпевненість; уникаємо необхідного ризику та всього нового - тобто всього того, що може нам допомогти розвинути себе та досягти результатів у будь-якій справі.

паника

    Як же впоратися з панічними атаками? Самостійно цьому навчитися можна, але досить складно. Є й дихальні методики та методика "заземлення" та інші. Але все ж таки краще, швидше і ефективніше навчитися цьому на сеансах психотерапії з психологом, який працює з даною проблематикою.
    Але, перш ніж справлятися, непогано було б розібратися в тому, про що ці ПА вам говорять, який посил несуть і чого насправді ви так сильно лякаєтеся? Так сильно, що воно асоціюється у вас зі страхом смерті і буквально змушує вас завмерти на місці. Погодьтеся, що зіткнутися з цим віч-на-віч страшно не менше, а може навіть у рази страшніше, ніж пережити саму ПА. Для того і потрібен фахівець - з ним менш страшно, і з ним людина не почувається залишеною всіма.

психотерапия

У Психолога » Страхи, тривоги, фобії » Панічні атаки - "сигнал із космосу"?!
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 2 з 2 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія strahi Страх одиночества

Быть одной - нельзя. Как минимум - это запрет, как все остальное - так жить неправильно. Одной, для себя, о себе. Наши мамы росли в ином мире, с другими установками и необходимостями, но продолжают нас воспитывать, как будто с тех пор не прошло 20, 30, а может и 40 лет.

психологія strahi Кто же я, бесстрашный воин или тварь дрожащая? Про страхи в человеческой жизни людей.

В основе многих видов страха лежит страх неизвестности. Манипуляции на тему страха. 3 способа обхождения со страхом.

Усі публікації розділу Страхи, тривоги, фобії ᐉ

 
Обговорення "Панічні атаки - "сигнал із космосу"?!"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr