У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


читать по-русски

Панічні атаки - "сигнал із космосу"?!

  паника

    Назва статті може здатися комусь смішною, а комусь навіть безглуздою, але ... не поспішайте робити висновки - все не так просто, як може побачитися на перший погляд. Я дотримуюсь думки (і мій досвід психотерапевта це підтверджує), що будь-яка хвороба несе для людини якийсь прихований (поки що) від її свідомості сенс. Більш того, тому й несе, що людина сама від себе цей сенс приховує. Такий парадокс. Людина приховує, а хвороба навпаки відкриває. Точніше, не хвороба відкриває, а тіло та психіка людини через хворобу (соматичну чи нервову) намагається достукатися до людини. Не подобається їм це приховування.

    Ось і виходить, що панічні атаки - це деякі сигнали нашого підсвідомого "космосу", спрямовані нашій свідомості, що ніяк не бажає ці сигнали приймати і розуміти. А доведеться!:) Як говориться у відомому анекдоті.
Така крайня форма впливу на нас.
Якщо, зрозуміло, Ви не маєте наміру хворіти все своє життя. І до того ж безглуздо, без належних висновків та набутої мудрості.

    Панічні атаки - це дуже поширене явище останнім часом. Симптоми: несподівані запаморочення, нудота, блювотні позиви, сильне серцебиття до болю в серці, спазми дихальних шляхів та гострий страх до повної паніки знепритомніти або померти (як правило, на вулиці, серед незнайомих людей і далеко від дому – де могли б надати допомогу та врятувати).

паника

Про що вони нам сигналять?

читайте также:

Коронавирус: как не поддаваться панике Паника, стресс и постоянный страх коронавируса вызывают истощение. Я предлагаю простой способ совладать с тревогой. Сядьте в кресло, несколько раз глубоко вдохните, сосредоточьтесь на органах чувств – где я? что я вижу? что я слышу? какое на ощупь

Тревога – остановленное возбуждение Наша тревога – это часть нас самих, которая говорит с нами. Тревожность растет, когда наше внимание направлено либо в прошлое, либо в будущее.

спросить психолога онлайн

    Та все більше про те, що ми займаємо не своє місце в житті, відмовилися від самореалізації на догоду хибної, уявної безпеки, або великого заробітку, або інших вигод, і тому просто існуємо в жорстко заданих (кимось і колись) умовах , які самі ж і вибрали з якихось зручностей і преференцій нам - звідси втрата свідомості, хиткість і невпевненість; уникаємо необхідного ризику та всього нового - тобто всього того, що може нам допомогти розвинути себе та досягти результатів у будь-якій справі.

паника

    Як же впоратися з панічними атаками? Самостійно цьому навчитися можна, але досить складно. Є й дихальні методики та методика "заземлення" та інші. Але все ж таки краще, швидше і ефективніше навчитися цьому на сеансах психотерапії з психологом, який працює з даною проблематикою.
    Але, перш ніж справлятися, непогано було б розібратися в тому, про що ці ПА вам говорять, який посил несуть і чого насправді ви так сильно лякаєтеся? Так сильно, що воно асоціюється у вас зі страхом смерті і буквально змушує вас завмерти на місці. Погодьтеся, що зіткнутися з цим віч-на-віч страшно не менше, а може навіть у рази страшніше, ніж пережити саму ПА. Для того і потрібен фахівець - з ним менш страшно, і з ним людина не почувається залишеною всіма.

психотерапия

У Психолога » Страхи, тревоги » Панічні атаки - "сигнал із космосу"?!
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии strahi Жизнь начнется с ЗАВТРА. Психотерапия разочарований.

Людям, которые лелеяли надежду на то, что жизнь начнется с Завтра, но разочаровались в ожидании, около 40 и старше. Это мужчины и женщины, уставшие, осунувшиеся. Они приходят и ждут, что психотерапевт

статья по психологии strahi  Усе про Тривожність і як її подолати. №2. Рівні тривожності, ситуації виникнення.

У цій частині, ви нарешті зрозумієте, рівні тривожності та ситуації, у який тривожність може виникати та у яких вона може посилюватися.

Все публикации раздела Страхи, тревоги >>

 
Комментарии к "Панічні атаки - "сигнал із космосу"?!"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr