Межа

“Між тобою і іншою людиною рівно десять кроків. Якщо ти пройшов свої п’ять і тебе ніхто не зустрів, повертай назад”.(с)

У кожного з нас має бути свій особистий простір. Оті п’ять кроків. Простір, де можемо робити все, що заманеться. Ми маємо поважати як свій особистий простір, так і особистий простір іншої людини.

Щоб заявити про своє бажання спілкування, треба виходити на межу. Пройти свої п’ять кроків. Подавати якісь знаки. Може навіть покричати, щоб привернути увагу того, з ким хочемо поспілкуватися. Якщо ніхто не прийшов, можна ще трохи почекати. Може не почув і не побачив. Але недовго. Бо можна так просидіти все життя. І не побачити тих, хто хоче нас бачити і спілкуватися з нами.

Обов’язково дотримуватися цієї межі. Якщо ми зайдемо на чужу територію чи дозволимо вломитися на нашу, це буде напад. І автоматично ввімкнуться механізми захисту: бий, біжи, завмри. Інстинкт самозбереження рулить.

Часто ми намагаємося причинити людині добро проломивши її кордони і витоптавши її город. І дивуємося, чому це нам не раді. Чому це нам дають відсіч.

Як же помітити оту межу?

читайте также:

Мой мужчина – красавец Некрасивые выбирают привлекательного мужчину, чтобы обеспечить ребенка хорошими генами. Привлекательные мужчины: перспективы отношений и брака с самовлюбленным нарциссом.

Личные границы или правила того, как со мной можно Представь, что в твой дом входит чужой человек, делает, что хочет, пользуется вещами, сплевывает на пол, ложится обутым на твою кровать, еще и комментарии отвещивает, что ему не достаточно уютно. Надеюсь, ты злишься, ведь это уместно...

Довіряти собі, своїм відчуттям. Якщо нам комфортно, значить, все ок. Якщо ні, то хтось перейшов межу: або ми , або до нас.

Жити за принципом “Дозволь собі бути собою, а іншим — бути іншими”. Бути собою — прийняти себе таким(такою), як є на даний момент життя. Прийняти і привласнити і те, що у собі подобається, і те, що не подобається. Дозволити іншим бути іншими — зняти з них проекції наших очікувань. Тобто, прийняти той факт, що вони можуть зовсім по іншому ставитися до того, що відбувається. І так, людина може не захотіти спілкуватися з нами саме тоді, коли хочемо ми. Чи взагалі не буде з нами спілкуватися. Таке ж право є і у нас.

Так, це може бути неприємно. Інколи дуже боляче. Та все одно значно легше, якщо ми переживемо це на межі. Таким чином ми уникнемо страждань і руйнувань як зі свого, так і з іншого боку.

Ті, хто хоче спілкуватися з нами з задоволенням та за власним бажанням, обов’язково є. І ми їх обов’язково побачимо. Коли, пройшовши свої п’ять кроків і нікого не побачивши, повернемо назад.

 

психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psihologiya-otnosheniy Как инфантильность влияет на отношения?

Психологические дети ждут понимания и опеки 24 часа в сутки. Партнёр обязательно должен их «считывать», то есть угадывать их состояния и потребности и обязательно что-то с этим делать, иначе они очень обидятся и ДАЖЕ не буду разговаривать. Происходи

статья по психологии psihologiya-otnosheniy «Хорошего мужика надо самой делать, а не готового получать»

Огромное количество девушек начинают отношения с теми, кто их не устраивает, чье отношение откровенно обижает, ранит, чьи недостатки не принимаются и вызывают злость. Она начинает лепить того самого хорошего мужика, про которого ей рассказывали бабушка и мама, и чаще всего, что она наблюдала в своей семье, ко

Все публикации раздела Психология отношений >>

 
Комментарии к "Межа"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr