У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Медіум серіал (Аарон Ліпстадт, Пітер Уернер, Вінс Місіано). Коментар психолога.

психолог
Коментує психолог
теми твору: відносини отношения любовь


➡ Матеріал містить спойлери.

серіал МедіумВ сучасних серіалах, на жаль, рідко зустрічається в якості центральної фігури герой, стосунки якого у шлюбі по-перше, є, а, по-друге, є хорошими й впродовж всього твору він не має наміру їх розірвати.

Зазвичай, якщо в сучасному серіалі герой має специфічну професію або незвичайні здібності, він є одинаком, який може страждати від цього, а може – ні.  Після виконання своєї важливої роботи та високої місії (яка займає більшу частину доби) він/вона приходять в свою окрему (чомусь чисту) квартиру та проводять час наодинці із собою. Або з домашнім улюбленцем, який незрозуміло яким чином зберігає своє психічне здоров’я при такому способі життя хазяїна.

Напевно, вписати в життя героя саме життя, в тому числі стосунки із близькими людьми та звичайні побутові «дрібниці», з чого воно, власне, й складається, є дуже важкою задачею для сценаристів.

Творці серіалу «Медіум» впоралися із  складним завданням. Медіум – це головна героїня, Елісон Дюбуа, яка може бачити події очима іншої людини, та у своїх снах переживати події злочинів, які відбулися. У головної героїні є сім’я, діти, робота, на якій вона використовує свої здібності.

В сім’ї немає ані адюльтеру, ані аб’юзу, ані сексуальних перверзій. Жодна з трьох дочок не є наркоманкою, хворою на нервову анорексію, або неповнолітньою вагітною.

Подружжя кохає одне одного та любить своїх дітей. В зображуваних сімейних ситуаціях відсутні гегі, які є характерними для ситкомів.

При цьому серіал має 7 сезонів та визнання глядачів. Життя героїні та її сім’ї спостерігається із захопленням. Як і в реальному сімейному житті, конфлікти – саме як  зіткнення інтересів, а не як сварки, - відбуваються тут кожного дня.  Між подружжям – кому відвезти або забрати із школи дітей, якщо обидва працюють. В житті героїні – чи можна сумістити закінчення освіти в дорослому віці, материнство, роботу й хороші стосунки із чоловіком. Між дітьми – хто зранку швидко збирається до школи, хто затримує, а хто взагалі бере речі старшої сестрички або довго сидить в ванній кімнаті. Як обом дорослим добре виконувати свою роботу й не розголосити особливі здібності героїні. Як чоловікові підготувати сюрприз до дня народження дружини, якщо дружина є екстрасенс. Та як йому пройти тест на детекторі брехні із питанням про те, чи може хтось із членів його сім’ї дізнатися секретну інформацію про його роботу.

Якщо відкинути фантастичну складову фільму, можемо побачити сповнене конфліктів нормальне життя. В якому живуть любов та взаємна повага, й тому конфлікти розв’язуються, не переходячи у сварки. Якщо ж сварка все ж почалася, то для неї знаходять рішення.


Опубліковано на
відгук психолога рецензія розбір сенс пояснення

Безкоштовна розсилка цікавинок!

Огляди книг та фільмів -- коментарі до художніх творів, додані на сайт нашими психологами.

Ще психологічні рецензії
Психоаналитик (2009) фільманаліз
Психоаналитик (2009) (Джонас Пейт) кінокартина alt2тема: психотерапія психологические защиты отчаяние

Коментарі відвідувачів

ще немає коментарів...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr