У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Пігулка

У Психолога » Самопізнання » Пігулка

лечениеНічого випадкового у нашому житті не буває:ні подій, ні людей.

Коли у нашому оточенні з’являється людина, якій ми раді, як кістці у горлі, це знак. Знак того, що процес лікування почався. Ця людина для нас є пігулка. Яка буде лікувати, наприклад, високомірність. Комусь іншому інша людина буде лікувати невпевненість у собі. Хтось когось буде лікувати від боягузтва. Або від уникання конфліктів.

Високомірність буде лікуватися приниженням. В оточенні весь час буде людина, що висміює наші високомірні вчинки.

Для лікування невпевненості оточення буде створювати ситуації, в яких треба приймати якісь рішення. Брати відповідальність на себе.

Для лікування боягузтва за допомогою людей-пігулок, ми вимушені роботи сміливі вчинки.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Ті, хто уникає конфліктів, буде жити в них постійно. До того часу, поки не навчаться розв’язувати конфліктні питання. А не уникати їх, замовчуючи те, що не подобається.

Яскраво це помітно в партнерських парах. Недарма кажуть, «Парує же ж господь!» Якщо один з партнерів жлоб, другий буде транжира. Якщо один принципово-категоричний трезвєнік, другий буде професійним алкашем. Лікується те, чому ми надаємо занадто велике значення. Ідеалізуємо.

Процес лікування несмачний. Пігулки смачними не бувають. І болючий. Особливо, коли намагаємося уникнути лікування. З часом і хвороба стане хронічною. Тобто, подібна ситуація буде відбуватися в інших місцях з іншими людьми. Так званий, біг по граблях. Або психологічна смерть зі стражданнями. Для початку. А потім і фізична. Бо якщо не лікуємо душу, починає хворіти тіло. І наше перебування на Землі закінчується. Або через хробу. Або через нещасний випадок.

Психологічне нездуження, як і фізичне, краще, приємніше і значно дешевше попереджати, ніж лікувати.

Як тільки у нашому оточенні з’являється людина, вчинки якої нас дратують, все – ми інфіковані. Треба негайно з’ясовувати, що підхопили.

Якщо бути чесними з самими собою, то ми завжди знаємо, що саме хапанули: гординю, марнославство, презирство до інших чи щось інше. А якщо не знаємо, треба уважно слухати оточуючих. Вони нам цим будуть дорікати. І як можна швидше починати лікуватися самому. Або звертатися за допомогою до фахівців. Якщо хочемо жити,звичайно.

читайте також:

П’ять установок перфекціоніста, які виснажують та стримують розвиток. Установки описані нижчі з однієї сторони є рушійною силою для перфекціоністів. 1. Все має бути ЛИШЕ ідеально. Перфекціоніст не хоче реалізувати ідею добре, або частково, ні йому потрібно ідеально або ніяк. Перфекціоністу притаманна позиція: все або

Сияй своим внутренним светом! Сияй, повторяю я себе, сияй! Но почему же так сложно увидеть свет сквозь эти серые тучи реальности, сквозь эту пелену забвения наших желаний, сквозь занавес в театре нашей мечты.

запитати психолога онлайн

І головне. Треба дякувати людям-пігулкам, що приходять до нас. Неважливо як: чи кажучи їм слова вдячності, чи ні. Наші думки матеріальні. Ці люди наш посил отримають обов’язково. Бо завдяки їм в нас з’являється шанс жити з задоволенням.

І дякувати собі, що допомогли комусь. Бо цей процес взаємний. В один і той самий час ми лікуємо один одного. Я така тому, що ти є.

Все це я пишу не тільки тому, що начиталася розумних книжок. А тому, що все випробувала на собі. Несвідомо, звичайно. Я так запустила свою хворобу, не бажаючи лікуватися, що опинилася на межі життя і смерті. Психологічної. Яка називається існування. Знаю ці страждання на своїй шкірі. Дуже болюча штука.

Та я вибрала ЖИТТЯ. З різними смаками та задоволенням. І вирішила допомагати наважитися жити і жити на повну тим, хто цього хоче.

З повагою до кожного з вас, ваших страждань і вдячністю за взаємне лікування, Галина Руднева. 

У Психолога » Самопізнання » Пігулка
психолог

Оцінка публікації
сподобалося: 1 з 1 оцінювачів
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія samopoznanie Як відстоювати свої права та говорити "ні"

Чому так важко відстоювати свої права та говорити "ні"? В першу чергу тому, що відстоювання прав може бути потенційно небезпечним. Ви можете отримати агресію у відповідь, вас можуть знецінити або осоромити, або вас можуть відкинути та виключити із..

психологія samopoznanie Теневая сторона личности

Как писал К.Г. Юнг, у каждого из нас есть определенные представления о себе, некий образ «идеальный я», которому мы пытаемся соответствовать. Теневая сторона личности (тень) - бессознательная составляющая психики...

Усі публікації розділу Самопізнання ᐉ

 
Обговорення "Пігулка"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr