Пігулка
Нічого випадкового у нашому житті не буває:ні подій, ні людей.
Коли у нашому оточенні з’являється людина, якій ми раді, як кістці у горлі, це знак. Знак того, що процес лікування почався. Ця людина для нас є пігулка. Яка буде лікувати, наприклад, високомірність. Комусь іншому інша людина буде лікувати невпевненість у собі. Хтось когось буде лікувати від боягузтва. Або від уникання конфліктів.
Високомірність буде лікуватися приниженням. В оточенні весь час буде людина, що висміює наші високомірні вчинки.
Для лікування невпевненості оточення буде створювати ситуації, в яких треба приймати якісь рішення. Брати відповідальність на себе.
Для лікування боягузтва за допомогою людей-пігулок, ми вимушені роботи сміливі вчинки.
Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.
Ті, хто уникає конфліктів, буде жити в них постійно. До того часу, поки не навчаться розв’язувати конфліктні питання. А не уникати їх, замовчуючи те, що не подобається.
Яскраво це помітно в партнерських парах. Недарма кажуть, «Парує же ж господь!» Якщо один з партнерів жлоб, другий буде транжира. Якщо один принципово-категоричний трезвєнік, другий буде професійним алкашем. Лікується те, чому ми надаємо занадто велике значення. Ідеалізуємо.
Процес лікування несмачний. Пігулки смачними не бувають. І болючий. Особливо, коли намагаємося уникнути лікування. З часом і хвороба стане хронічною. Тобто, подібна ситуація буде відбуватися в інших місцях з іншими людьми. Так званий, біг по граблях. Або психологічна смерть зі стражданнями. Для початку. А потім і фізична. Бо якщо не лікуємо душу, починає хворіти тіло. І наше перебування на Землі закінчується. Або через хробу. Або через нещасний випадок.
Психологічне нездуження, як і фізичне, краще, приємніше і значно дешевше попереджати, ніж лікувати.
Як тільки у нашому оточенні з’являється людина, вчинки якої нас дратують, все – ми інфіковані. Треба негайно з’ясовувати, що підхопили.
Якщо бути чесними з самими собою, то ми завжди знаємо, що саме хапанули: гординю, марнославство, презирство до інших чи щось інше. А якщо не знаємо, треба уважно слухати оточуючих. Вони нам цим будуть дорікати. І як можна швидше починати лікуватися самому. Або звертатися за допомогою до фахівців. Якщо хочемо жити,звичайно.
Кто крайний? Или поиски виновных Часто приходят на консультацию к психологу клиенты, рассказать как все вокруг неправы. Психологу бывает забавно слушать истории про поиски виновных.
Зона комфорта или синдром удобной жизни Единожды примеряв и приняв на себя роль эгоиста, жертвы, пофигиста, лентяя, борца за справедливость (таких ролей множество, для каждого своя) Мы попросту спрятались от своей истинной сути.
запитати психолога онлайнІ головне. Треба дякувати людям-пігулкам, що приходять до нас. Неважливо як: чи кажучи їм слова вдячності, чи ні. Наші думки матеріальні. Ці люди наш посил отримають обов’язково. Бо завдяки їм в нас з’являється шанс жити з задоволенням.
І дякувати собі, що допомогли комусь. Бо цей процес взаємний. В один і той самий час ми лікуємо один одного. Я така тому, що ти є.
Все це я пишу не тільки тому, що начиталася розумних книжок. А тому, що все випробувала на собі. Несвідомо, звичайно. Я так запустила свою хворобу, не бажаючи лікуватися, що опинилася на межі життя і смерті. Психологічної. Яка називається існування. Знаю ці страждання на своїй шкірі. Дуже болюча штука.
Та я вибрала ЖИТТЯ. З різними смаками та задоволенням. І вирішила допомагати наважитися жити і жити на повну тим, хто цього хоче.
З повагою до кожного з вас, ваших страждань і вдячністю за взаємне лікування, Галина Руднева.
Опубликовано 2021-03-05 в 07:36
Опубліковано на сайті 01-03-2021