Як пропрацювати проблему?
Найдите психолога в Украине: психолог Киев, психолог Харков, психолог Одесса, психолог Днепр и другие регионы Украины или онлайн.
Віталій Вікторович Бондарчук (Вінниця) 03-02-2023 12:00:02 |
4
Нина Ивановна Уэнэм Валентина Віталіївна Гриценко Наталия Павловна Венглинская Чим більше Ви стаєте самодостатньою, тим меньше у Вас залежності від когось. Чим більше у Вас внутрішньої опори, тим меньшою стає потреба спиратися на когось іншого ззовні. Начебто сформульовано просто, але за втіленням цієї формули в життя стоїть робота с психологом |
Нина Ивановна Уэнэм (Київ) 03-02-2023 14:20:45 |
3
Наталия Павловна Венглинская Віталій Вікторович Бондарчук Добрий день, Настя! Тут можна розглянути 2 напрямки Вашої роботи: Перший, розширювати коло знайомств та шукати нові соціальні зв'язки. Я думаю, якщо Ви сядете та проаналізуєте всі варіанти руху в цьому напрямку, Ви отримаєте гарний план дій. І друге, складніше і важливіше, це пошук внутрішніх опор. Виявіть до себе інтерес, познайомтеся з собою. Доцільно пошукати ті моменти, в яких Ви можете себе порадувати наодинці. Що у вашому житті є окрім цієї подруги? Що вам насправді цікаво робити? Чи є свої плани? Чи є хобі? Як хотілося б розвиватись? Вихід може бути у тому, щоб знаходити щось, що приносить радість. Можна, наприклад, почати зі списку: 10 речей , а краще дій, в яких я відчуваю радість, а далі розширити до 50. Добре було б ще глибше дослідити, коріння ваших сильних негативних почуттів до інших стосунків подруги. Але тут вже краще працювати з психологом, тому що в цьому форматі на сайті, ми можемо знаходитися тільки у сфері припущень про те, що відбувається з Вами. |
Светлана Владимировна Киселевская (Дніпро) 04-02-2023 07:05:49 |
цитата:
знайти сили не опиратися на неї.. У Вас есть учеба. Приносит ли она Вам удовольствие? Занимаетесь ли Вы спортом? Какие у Вас есть хобби и увлечения? Что Вы делаете для своего тела и здоровья (например, массажи, СПА, йога и т.д.)? Есть ли у Вас свои деньги? Или может Вы подрабатываете, чтобы быть независимой от родителей? По какой причине не строите отношения с молодыми людьми? Общаетесь ли Вы со своими родными? Есть ли другие люди в Вашем окружении, с кем можно было бы общаться, кроме этой подруги? Какие у Вас планы и цели на будущее? О чем мечтаете и чего хотите? Знаете ли Вы миссию своей жизни и в чем заключается смысл? Какие у Вас есть жизненные ценности? Во что Вы верите? И к чему стремитесь? Если Вы начнете искать ответы на все эти вопросы, это уже даст Вам возможность опираться на себя. А проблему с подругой Вы решите, если найдете других друзей (или хотя бы общение) и/или молодого человека. |
Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться
Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователиЧтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным.
Советы посетителей
Ещё нет комментариев. Вы можете быть первым, кто предложит автору какой-либо совет.
![]() |
|
Наши психологи
Похожие онлайн консультации

Дедалі частіше з'являються історії про виникнення почуттів до чат-ботів, з якими люди ведуть переписку. Про що це свідчить та чи стане феномен побудови "стосунків" з чат-ботами масовішим?

Важно ли взрослому человеку иметь друзей, или же их роль могут исполнять семья и коллеги по работе?

Часто ли люди испытывают симпатию к партнерам своих друзей? Что делать, если появились чувства к...
Рекоммендуем

Іноді достатньо знати, що ви є один в одного. Колись я досліджувала тему жіночої дружби, оскільки мене мучили багато питань. Брала участь у тренінгу і, виявивши в яких своїх ролях у дружбі я часто знаходжусь, тобто як ми один одного використовуємо.

Якщо ви відчуваєте потребу у дружніх відносинах, рано чи пізно вам доведеться шукати друзів. Друзі десь загубилися, а знайти нових наче не так просто як раніше. Ви хотіли би зустрічатися щотижня, чи вам вистачило б разу на місяць, а може щодня?

Иногда мы ждем, что человек, к которому мы обращаемся, сразу все бросит и займется нами. Бывает, вас не просят, а вы уже советуйте, рекомендуете. + Как отличить придуманного друга от настоящего?

Когда мы сталкиваемся с какими-то непереносимыми эмоциями или переживаниями, с которыми самостоятельно справиться не в состоянии, то важно, чтобы кто-то нас «контейнировал», т.е. предоставил нам себя в качестве вместилища для наших переживаний.