У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Психолог Ольга Миколаївна Сівак Черновцы

психолог Семейный психолог. Психолог для подростка.  Ольга Миколаївна Сівак
28-12-2017 Ольга Миколаївна Сівак додати у вибрані

комментарий
Был(а) на сайте 31 день назад.
Лет опыта психологом Лет опыта: 8
Образование
Чернівецький національний університет (психологія), Wiesbadener Akademie für Psychotherapie (WIAP) - консультант в методі Позитивної транскультуральної психотерапії, Academy of professional development - трансформаційна терапія підсвідомості, еріксоновський гіпноз. Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова - "Використання інноваційних технологій арт-терапії у роботі з різними категоріями населення", "Арт-терапія у сімейному консультуванні", "Інноваційні технології арт-коучингу в роботі з різними категоріями населення", "Комплексна арт-терапія", "нейрографіка", "психодіагностика" - coursera "Використання арт-терапії у роботі практичного психолога та соціального педагога" - асоціація практикуючих психологів Івано-франківської області, "Основи використання метафоричних асоціативних картинок у роботі з клієнтами", "психосоматика" "Психея", "Арт-коучинг від постановки мети до результату", нейролінгвістичне програмування НЛП. Пройшла додаткове навчання по роботі з тимчасово переміщеними особами та "Травматична криза".
Опыт психологической практики
Являюсь членом Української спілки психотерапевтів" p 2017р. Займаюсь приватною психологічною практикою, консультую он-лайн та очно в Чернівцях, Досвід сімейного, парного, індивідуального консультування, проведення тренінгів у Чернівцях, участь у фестивалях, проведення вебінарів он-лайн, тематичних зустрічей жіночого клубу психологічного розвитку "Час жінки" у Чернівцях, маю авторські статті у журналі "Навколо жінки" у розділах "Я - жінка", "емоції", публікації на інтернет-ресурсах, тези конференцій, публікації в збірках "Песочная терапія", "Арт-терапія", "Всі ми люди. Історії життя". Соавтор методичних посібників "Самооцінка і самоцінність" та "Сімейна психологія". Являюсь автором колоди метафоричних карток "Мости та опори", ведуча трансформаційної гри "Як знайти улюблену справу", "Чотири кроки до мрії".
Работа с запросами
✔️ проведення тренінгівЕмоційне вигоряння, стрес, втома,
Відносини в парі,
Самотність,
Криза середини життя,
Стосунки на грані розриву,
Труднощі у стосунках,
Складнощі в відносинах батьки - діти,
Адаптація та еміргація,
Тривожність, стан невпевненості, стрес,
Психосоматика,
Самооцінка і самоціність
Пошук улюбленої справи,
Розкриття талантів, призначення,
Досягнення цілей в різних сферах життя,
Поліпшення якості життя,
Коучинг, особисте зростання

Якщо Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні, часто сваритесь, ображаєтесь, переживаєте кризу середнього віку, емоційне виснаження, тривожитеся або страждаєте від панічних нападів, у вас складнощі в стосунках, невпевненість в собі, низька самооцінка, і ви прагнете щось змінити, покращити стосунки, самопочуття та якість життя, запрошую на консультацію.

Допоможу вийти з кризи та встановити гармонійні, теплі стосунки, знайти взаєморозуміння в сімейних питаннях, пережити розставання, зраду, налагодити відносини з підлітками, вийти з залежних відносин, підняти самооцінку. Разом ми зможемо висвітлити ваші сильні сторони і знайти ресурс для виходу зі складних ситуацій.

Якщо Ви прагнете більше реалізувати себе, розвинути творчий потенціал, досягти поставлених цілей, наповнитися позитивним зарядом енергії, стати успішніше і впевненіше в собі, розкрити нові грані своїх талантів, допоможу вам досягти нових цілей, відчути цілісість та впевненість в собі.


Основное
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦИИ Zoom, Viber, WhatsApp, messenger +380(50)4340345

Допоможу покращити якість сну, знизити тривожність, позбутись шкідливих звичок, покращити самооцінку, вийти з кризи. Гарантую конфіденційність та прийняття. Застосовую дієві практики роботи з підсвідомістю. Напишіть на любий месенджер +380504340345 Viber, WhatsApp, Telegram.

контакты: Консультации по Google Meet, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, messenger +380(50)4340345

Оплата:

1200 UAH / 30 USD

Передоплата на рахунок ФОП, перекази на paypal, paysend, Вартість індивідуальної консультації 1200 грн. Тривалість 60-90 хв.
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Семейный психолог. Психолог для подростка.  в Черновцы, , Героев Майдана 194 А, 333
Сертификаты о дополнительном образовании
Український Науково-методичний Центр Практичної Психології і Соціальної Роботи та ін.
месяцев: 14 часов: 144
academy of professional development
месяцев: 2 часов: 67
Еріксонівський гіпноз

Публикации психолога 19
Тренинги 1

28-09-2019 - 28-09-2019
Чернівці
Міст назустріч
Запрошую на зустріч жіночого клубу психологічного розвитку в ЧЕРНІВЦЯХ 28 вересня з 11 до 13 в ігровій формі за допомогою метафоричних асоціативних ка...

Сообщение
Отправить личное сообщение
Чтобы отправить сообщение этому психологу прямо отсюда, нужно зарегистрироваться или войти как пользователь.
Способы оплаты

оплата @SivakOlga


qr