У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ольга Миколаївна Сівак Чернівці

психолог Сімейний психолог. Психолог для підлітків.  Ольга Миколаївна Сівак
28-12-2017 Ольга Миколаївна Сівак додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 3 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
Освіта
Чернівецький національний університет (психологія), Wiesbadener Akademie für Psychotherapie (WIAP) - консультант в методі Позитивної транскультуральної психотерапії, Academy of professional development - трансформаційна терапія підсвідомості, еріксоновський гіпноз. Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова - "Використання інноваційних технологій арт-терапії у роботі з різними категоріями населення", "Арт-терапія у сімейному консультуванні", "Інноваційні технології арт-коучингу в роботі з різними категоріями населення", "Комплексна арт-терапія", "нейрографіка", "психодіагностика" - coursera "Використання арт-терапії у роботі практичного психолога та соціального педагога" - асоціація практикуючих психологів Івано-франківської області, "Основи використання метафоричних асоціативних картинок у роботі з клієнтами", "психосоматика" "Психея", "Арт-коучинг від постановки мети до результату", нейролінгвістичне програмування НЛП. Пройшла додаткове навчання по роботі з тимчасово переміщеними особами та "Травматична криза".
Досвід психологічної практики
Являюсь членом Української спілки психотерапевтів" p 2017р. Займаюсь приватною психологічною практикою, консультую он-лайн та очно в Чернівцях, Досвід сімейного, парного, індивідуального консультування, проведення тренінгів у Чернівцях, участь у фестивалях, проведення вебінарів он-лайн, тематичних зустрічей жіночого клубу психологічного розвитку "Час жінки" у Чернівцях, маю авторські статті у журналі "Навколо жінки" у розділах "Я - жінка", "емоції", публікації на інтернет-ресурсах, тези конференцій, публікації в збірках "Песочная терапія", "Арт-терапія", "Всі ми люди. Історії життя". Соавтор методичних посібників "Самооцінка і самоцінність" та "Сімейна психологія". Являюсь автором колоди метафоричних карток "Мости та опори", ведуча трансформаційної гри "Як знайти улюблену справу", "Чотири кроки до мрії".
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівЕмоційне вигоряння, стрес, втома,
Відносини в парі,
Самотність,
Криза середини життя,
Стосунки на грані розриву,
Труднощі у стосунках,
Складнощі в відносинах батьки - діти,
Адаптація та еміргація,
Тривожність, стан невпевненості, стрес,
Психосоматика,
Самооцінка і самоціність
Пошук улюбленої справи,
Розкриття талантів, призначення,
Досягнення цілей в різних сферах життя,
Поліпшення якості життя,
Коучинг, особисте зростання

Якщо Ви відчуваєте труднощі в спілкуванні, часто сваритесь, ображаєтесь, переживаєте кризу середнього віку, емоційне виснаження, тривожитеся або страждаєте від панічних нападів, у вас складнощі в стосунках, невпевненість в собі, низька самооцінка, і ви прагнете щось змінити, покращити стосунки, самопочуття та якість життя, запрошую на консультацію.

Допоможу вийти з кризи та встановити гармонійні, теплі стосунки, знайти взаєморозуміння в сімейних питаннях, пережити розставання, зраду, налагодити відносини з підлітками, вийти з залежних відносин, підняти самооцінку. Разом ми зможемо висвітлити ваші сильні сторони і знайти ресурс для виходу зі складних ситуацій.

Якщо Ви прагнете більше реалізувати себе, розвинути творчий потенціал, досягти поставлених цілей, наповнитися позитивним зарядом енергії, стати успішніше і впевненіше в собі, розкрити нові грані своїх талантів, допоможу вам досягти нових цілей, відчути цілісість та впевненість в собі.
1000 грн


Основне
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ Zoom, Viber, WhatsApp, messenger +380(50)4340345

Допоможу знайти шлях до своєї унікальності, розібратись із стосунками, вийти з кризи, наповнитись ресурсами, підняти самооцінку. Гарантую конфіденційність та прийняття. Напишіть на любий месенджер, подберемо зручний час для зустрічі +380504340345 Viber, WhatsApp, Telegram.

контакти: Консультации по Google Meet, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, messenger +380(50)4340345

Оплата:

1000 UAH / 25 USD

Передоплата на рахунок ФОП, перекази на paypal, paysend, Вартість індивідуальної консультації 1000 грн. Тривалість 60 хв. Парна 1300грн. півтори години.
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог. Психолог для підлітків.  в Чернівці, , Героев Майдана 194 А, 333
Сертифікати про додаткову освіту
Український Науково-методичний Центр Практичної Психології і Соціальної Роботи та ін.
місяців: 14 годин: 144
academy of professional development
місяців: 2 годин: 67
Еріксонівський гіпноз

Публикації психолога 19
Тренінги 1

28-09-2019 - 28-09-2019
Чернівці
Міст назустріч
Запрошую на зустріч жіночого клубу психологічного розвитку в ЧЕРНІВЦЯХ 28 вересня з 11 до 13 в ігровій формі за допомогою метафоричних асоціативних ка...

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

оплата @SivakOlga


qr