Тренінговий курс для підлітків 13-16 років "Шлях до себе" ( Луцьк (Волынь) )

У Психолога » Психологические тренинги » Волынь » Тренінговий курс для підлітків 13-16 років "Шлях до себе"

Мероприятие завершено.

26-02-2020 - 25-03-2020 Мероприятие завершено.
Тренінговий курс для підлітків 13-16 років Одна із важливих задач підліткового віку — формування ідентичності. У цей період з підлітком відбуваються настільки швидкі та неочікувані зміни, що це може викликати розгубленість та занепокоєння. Виникають запитання: "Хто Я?", "Який/Яка Я?", "Чого я хочу?", "Ким я буду в майбутньому?" та ін..

Для відповіді на ці запитання створено тренінговий курс "Шлях до себе".

Важлива складова курсу — психодіагностика. Учасники зможуть досліджувати власні особистісні прояви, зрозуміють що означають ті чи інші індивідуальні особливості, та як ці особливості можна враховувати для підвищення власної успішності у майбутньому.

Під час тренінгу ми говоритимемо про: темперамент, характер, емоційну сферу, професійні інтереси та нахили, планування майбутнього.

Робота буде насичена спілкуванням, що дозволить включати та тренувати навички спілкування з врахуванням власних особливостей та особливостей співрозмовника.

Тренінг розрахований на підлітків у віці 13-16 років. Курс складається з 5 занять, тривалість кожного заняття - 2 години. Зустрічатимемось щосереди з 17:00 до 19:00.
Стартуємо 26 лютого.

Група буде невелика (до 6 учасників). УВАГА! Діє попередня реєстрація.

Тренер курсу — Анна Нестерак, підлітковий психолог, психолог-консультант (гештальт-підхід), член ГО “Центр психології та психотерапії”
Стоимость участия
250 грн
Адрес
вул.Ковельська 22
Контактный e-mail
Телефон
0669839120
место проведения мероприятия Луцьк, вул.Ковельська 22
  интересует этот тренинг?  
 
Заинтересовало мероприятие?
Чтобы отправить заявку на участие или задать вопрос о мероприятии прямо отсюда, авторизируйтесь или пройдите регистрацию (можно с Facebook)!

Бесплатная рассылка интересностей!

qr