У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?

 
Катерина Дмитрієва

Активність на форумі

Катерина Дмитрієва (kateryna109)

Ниже отображены сообщения пользователя на нашем форуме. Больше информации и контакты вы найдёте на личной страничке.


Добрый вечер. Вы практически с первого предложения пишите о том, что состоите в отношениях в которых нет доверия. Это действительно мучительно. Доверительные отношения, это не соблюдение каких то правил поведения, а возможность говорить с партнером и обсуждать открыто свои потребности, что нравится или нет, что больно, чего хотелось бы, и слышать его потребности, сопоставляя, договариваясь. Если, как вы говорите, вы вкладываетесь, а он нет, предполагаю вы много терпите.
Это будет сложно возможно, но все таки, попробуйте вкладываться в себя. Для отношений только польза. Потому, что в начнете ценить себя, свои границы, свои потребности, сможете заявлять о них открыто, с достоинством. Вам станет спокойней, потому, что вы сами можете защитить себя, позаботиться. "Правда освобождает, а если не освобождает, то это не полная правда". Если вы сохраняете отношения путем ущемления себя, подумайте еще раз, зачем, ради чего, какую роль играет этот человек в вашей жизни, отпустите его, если он не хочет быть с вами, а если хочет заявите, что вам нужно в отношениях.
До теми: Недоверие к партнеру ...

Добрий день. Те, що ви відчуваєте ненавість, нормально, але вона не має виходу, разрядки, та немає швидкого рішення, тому ще й безпорадність, яка є тормозом, який не дає "зійти з розуму". Можу запропонувати декілька варіантів. Можна розширювати контейнер для ненависті. Навчитися її відчувати так, щоб вона була поживлюючею енергією, расприділяти її по тілу, як тілесне переживання. Ще буде добре, якщо ви знайдете здоровий варіант її обреакції, фізичні вправи, спорт, волонтерство, якась фізична діяльність, яка дозволить вийти напругі, якщо не фізична, то інтелектуальна. Та ще також потрібно поглянути у бік беспорадньості, так як це теж механізм саморегуляції, та дозволити собі її відчувати. Та проробити пов'язані з нею думки про себе та неприємне відношення. Знайти конструктивні рішення, які дозволять вам берегти своє здоров'я.
До теми: Ненависть зашкалює...

Добрий день. Підтримую думку колег про підвищену тривожність. На основі якої сформувались такі не дуже конструктивні механізми полегшення стану, а саме уникнення, як що узагальнено, то уникнення того, що вважається опасним, дуже важким (скоріш за все безсвідомо) для того, щоб це відчувати. Але, що саме викликає потребу у таких механізмах, як часткова деперсоналізація, дереалізація, які викликають негативні думки про себе, коли ви не розумієте чим займатись, не відчуваєте себе живим та не можете отримувати задоволення від діяльності, комунікацій, це потрібно виясняти на сесії. Я б запитала поперше, коли ви стали відчувати описані стани, а точніше усвідомлювати, що ви це відчуваєте. Коли ви усвідомили, що щось не те відбувається у вашому житті? Може щось відбулось у вашому жітті, або жітті родини, близьких, друзів? Є якісь фактори, які посилюють це, та періоди, коли становиться легше? Їсторію ваших хвороб, як пройшло дитинство. Потім, коли прояснемо, до чого у вас дуже боляче відчувати, розвити толерантність до цього, та тільки потім треба сформувати нові звички получати задоволення, чимось увлікатись, відчувати радість життя. Це можливо, звертайтесь.
До теми: Не бачу майбутнього....