У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як потрібно мріяти та чому я повинен віддавати гроші за нематеріальні послуги?

Мріями можна насолоджуватись, до них можна дотягуватись, від них можна відрікатись. 

Кажуть, що мрія повинна бути нереальною.  Все це задля того, щоб на шляху до мрії один за одним здобувались досягнення.
У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом » Як потрібно мріяти та чому я повинен віддавати гроші за нематеріальні послуги?

Для людини в будь-яких життєвих обставинах залишається дуже важливим вміння правильно поставити найближчі цілі для себе. Короткочасна перспектива завжди ходить в гості до перспективи довготривалої. Звісно буває і так, що довготривала перспектива може залишатися на самоті без будь-яких перспектив найближчого розвитку.

Зона найближчого розвитку - термін, який зазвичай використовують по відношенню до дитини. Дитина, яка не має змоги самостійно справитись із тією чи іншою проблемною ситуацією, може справитись з нею за допомогою дорослого, який знаходитиметься поряд. Іноді емоції, іноді наслідування, але найголовніше - умови для особистісного зростання. Це те, чим можуть похвалитися вмілі психологи по відношенню до своїх клієнтів. Особистісне зростання - це найкраще, чим може віддячити клієнт взамін на зустрічі з психологом. 

Проблеми виникатимуть і надалі, навіть якщо  вирішити всі невирішені ситуації з минулого. Проте після створення в своєму житті відповідних умов вміння вирішувати нові проблеми і задачі виростатиме в рази. На допомогу дуже вчасно можуть приходити мрії та цілі. Останні особливо демонструють внутрішній ресурс, наявний у людини зараз.

 
Психологи часто акцентують увагу на цікавому прислів'ї:
"До цілі потрібно бігти, не можеш бігти - йди, не можеш йти - повзи, не можеш повзти - ляж в її напрямку ".

Реальних цілей вам, друзі, і побільше нереальних мрій. Пам'ятайте, що велика кількість досягнень йтимуть до цього набору у комплекті.

Чому я повинен віддавати гроші за нематеріальні послуги?

Знайдіть свого психолога онлайн.

Світ ідей Vs Світ речей. Відокремлення цих важливих елементів у філософії Платона свідчить про неможливість ігнорування окремих аспектів реальності. Відома платонівська печера, в якій, за версією мислителя, ми живемо, не відображає нам образи і форми реальних предметів. Все що насправді існує знаходиться поза межами печери. Сонячні промені захоплюють справжні предмети, які, в свою чергу, кидають тіні на стіни печери. Впевнившись у своїй адекватності та об'єктивності власних поглядів, люди, приковані ланцюгами до землі та обернені обличчями до стін печери, споглядають танець тіней, кожна з яких сприймається як істинна форма реальності, тобто "справжній предмет". 

Професія психолога акумулює в собі характеристики провідника, який не має на меті завітати до цієї печери та розповісти клієнту колискові чи історії про те, як гарно ззовні, якого кольору дерева чи тварини. Справжній психолог демонструє шлях до виходу, розбивши ланцюги та створивши всі відповідні умови для подальшого розвитку. Усвідомивши свої страхи та переживання клієнт виходить на подвір'я і сам формує своє бачення світу та знаходить своє місце в ньому.

"Чому я повинен платити за речі, яких я не бачу? Навіщо віддавати гроші за те, до чого я не можу доторкнутися? ... і т.д. і т.п."

Запитання подібного роду виникають у людей тоді, коли вони навчились комфортно жити у своїй печері, пристосувавшись до вузького світу навколо. 

Звісно не всім потрібно відвідувати психолога, звісно є багато псевдо-спеціалістів, візити до яких клієнти змушені забувати як страшний сон, часто отримуючи додаткові психологічні травми. Проте якщо знайти саме свого психолога, то відчуття та переживання, які відтоді супроводжуватимуть вас буде важко переоцінити. Будьте певні, що успіхи у пізнанні себе приведуть вас до подальшого покращення не тільки духовного стану, а й матеріального становища.

Недаремно багато успішних людей відвідували і продовжують відвідувати своїх спеціалістів, впевнившись в ефективності технік підтримування в хорошому стані власної психо-гігієни. Хоча, залишившись у своїй печері, можна з легкістю продовжувати підтримання міфу про те, що психологів відвідують ненормальні люди).

читайте також:

Часто задаваемые вопросы Часто задаваемые клиентами психолога вопросы. Когда идти к психоаналитику? колько времени займет решение моего запроса?

Моё видение супервизии Время от времени гештальт-терапевт приходит к супервизору, чтобы что-то понять о том, что происходит с ним и его клиентом. Гештальт-терапевт приходит в надежде, что после разговора с супервизором произойдут желанные изменения в его состоянии или в ег

запитати психолога онлайн

- Чому я повинен платити за слова, мугикання та мовчання? - запитає дехто.
- Не повинен, - відповім я, - Якщо печера, охоплена тінями, стала комфортним середовищем для вашого проживання.

Коментуйте та поширюйте інформацію в соцмережах, якщо вона була вам корисною. Пам'ятайте, що гроші - це матеріальне відображення вашого часу.

У Психолога » Робота з психологом, психотерапевтом » Як потрібно мріяти та чому я повинен віддавати гроші за нематеріальні послуги?
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія psiholog-psihoterapevt Список на холодильник

Не все так просто, как мотиваторы и коучеры пишут. Нельзя пойти против собственной природы. Именно поэтому работа над собой - такой длительный и непростой путь. И в нем нет места советам и рекомендациям, даже таким правильным и замечательным как у Лабковского.

психологія psiholog-psihoterapevt Психотерапія легкою не буває

Бо за нею людина звертається тоді, коли опинилася на дні ями. І щоб видертися з неї, треба прикладати зусилля. Чималі зусилля. Дертися, обламуючи нігті, збиваючи коліна, лікті та інші частини тіла.

Усі публікації розділу Робота з психологом, психотерапевтом ᐉ

 
Обговорення "Як потрібно мріяти та чому я повинен віддавати гроші за нематеріальні послуги?"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr