У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Як схуднути

У Психолога » Зовнішність, тіло, краса » Як схуднути

Мене питають звідусіль. 🤷‍♀

повна жінка

Весна і всі хочуть бути стрункими та привабливими, незважаючи на війну.

Тому тут дещо проясню, щоб до теми схуднення, відношення було більш зваженим -

Коли ви живете в стані постійного стресу - середня маса тіла, або трошки більше середнього - це ваш ресурс і життєва сила.

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

Худнути - це додавати зайвого стресу.

Якщо прибрати з раціону білки та жири - відбувається зайве навантаження нервової системи та суглобів. Бо саме білки та жири необхідні в більшій кількості цим системам організму в ситуаціях підвищеного стресу, ніж у звичайному спокійному режимі.

За вагу відповідає не тільки кількість їжі, яку ви споживаєте, а ще й фізична активність, особливість роботи гормональної та лімфатичної систем, шлунково кишкового тракту, серця, нирок та психологічний стан.

Тільки зміна раціону - не є тим єдиним, що допоможе вам схуднути. Потрібен комплексний підхід. Але прибрати солодощі та перероблене мʼясо (ковбаса, сосиски) і додати овочі - буде дуже доречно, просто, щоб бути здоровими.

Жирова тканина має памʼять і намагається повернутися до природнього стану організму.

Організм людини, при умовах зменшення кількості їжі, налаштовується зберігати вагу та получати достатню для себе кількість енергії та мікроелементів навіть зі значно зменшеної кількості продуктів.

читайте також:

Принять и даже полюбить свою внешность: миссия (не)выполнима? Переживание собственной некрасивости, второсортности, не проходит незамеченным другими. Хочу затронуть тему внешности, «красоты» и даже немножко привлекательности.

Избыточный вес, как следствие внутренней беззащитности Лишние килограммы создают дополнительную защиту, броню, когда на бесознательном уровне присутствует установка «мир опасен». Причина, чаще всего, кроется в детстве, когда была нарушена потребность в защите ребенка.

запитати психолога онлайн

Якщо ви набираєте вагу, а потім намагаєтесь схуднути не перший раз, то кожна слідуюче спроба схуднути буде потребувати більше зусиль.

На вагу впливає спадковість - жировий ген ( він відповідає за реакцію організму на лептин - фермент, сигналізуючий про насичення організму (при порушенні лептину залишається постійне бажання їсти).

С точки зору психології - бажання схуднути може бути повʼязано не тільки хотіти бути більш привабливою зовні, а ще й займати менше простору, не хотіти дорослішати психологічно, не відповідати свому віку.

Кожен раз, коли маєте претензії до свого тіла, дайте йому спочатку підтримку, безпеку та любов, а вже потім вимагайте, примушуйте та ставте цілі.

Кожен раз, ставлячи вимоги до своєї зовнішності, та розробляючи план реалізації своїх цілей, замислюйтеся - чи зробить це мене більш здоровою, чи стану я більш щасливою.

Золота середина і ціль на здоров’я - найкращий орієнтир.

Бажаю всім тримати баланс між своїми бажаннями та можливостями, що є запорукою щастя та здоров’я. ❤

І запрошую на свої онлайни, в яких ви знайдете вправи на всі смаки, забаганки, потреби та питання. Уроків в запису більше 300. 😉

У Психолога » Зовнішність, тіло, краса » Як схуднути
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія vnechnost-krasota-telo Ожирение: когда психолог полезнее диетолога?

84% больных реагировали перееданием на психоэмоциональное напряжение, обусловленное конфликтами в семье и на работе, бытовой неудовлетворенностью…

психологія vnechnost-krasota-telo Почему я переедаю и что за этим скрывается?

Существует несколько причин переедания: физиологические и психологические. Большая часть людей ест больше, чем нужно и при этом не чувствует сытости и удовольствия.

Усі публікації розділу Зовнішність, тіло, краса ᐉ

 
Обговорення "Як схуднути "

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr