ЗАКОХАНІСТЬ ЧИ КОХАННЯ?

Що ж таке любов? Для кожного вона різна, індивідуальна і неповторна. Тема любові досить філософська і актуальна завжди. А скільки визначень є, що таке «кохання», що не перелічити і все ж немає єдиного. А що таке закоханість, те ж що кохання? Чи це  різні поняття? У цій статті я хочу розділити ці 2 почуття.

У коханні і закоханості є дуже багато спільного, але все ж це досить різні поняття.

ЗАКОХАНІСТЬ

Коли  говорю про закоханість, одразу виникають асоціації вогню та іскор. Це досить сильне почуття, яке ніби захоплює тебе повністю в сіті. Ти не спиш, не їсиш і думає тільки про нього/неї. І хочеш весь час бути поряд, все робити разом. Під час закоханості ви ніби злипаєтесь в одне ціле і хочете так і залишитись. Ви хочете робити все разом, бути постійно поряд, для вас розлука в один день може показатись дуже важкою.   При закоханості ігноруються всі недоліки партнера, адже із-за цієї бурі почуттів і не можеш помітити нічого, крім нього/неї. Але характерне для закоханості те, що як швидко вона звалилась на голову так і швидко пройде це відчуття. Адже насправді, нам просто подобається не людина, а що ми відчуваємо поряд  з нею.

КОХАННЯ

У коханні все трішки по іншому, мені подобається вважати, що кохання це наш вибір, адже коли буря емоцій проходить, і перед тобою звичайна людина з недоліками в тебе постає вибір, залишатись із цією людиною чи знову шукати цих шалених емоцій. І коли ти обираєш залишитись і починаєш приймати недоліки у партнерові це вже шлях до любові. Любов приходить повільно, вона не падає як сніг на голову. Любов дає енергію і силу добиватись певного успіху. У справжньому коханні немає  так, що я і партнер – це одне єдине, в кожного є свої хобі, робота, друзі і щось можна і робити  не разом. Ви враховуєте кожного потреби, турбуєтесь один про одного і тут ви дійсно кохаєте.
Цікаво те, що психологи говорять, щоб зрозуміти, чи справді ви кохаєте людину потрібно 20 років.

читайте также:

Соціально-прсихологічні особливості виникнення любовної адикції Здорове кохання приносить радощі, тоді як любовний адикт рідко переживає моменти щастя.

Любовные отношения. Правила и границы Начиная любовные отношения, никто не хочет страдать. Но в кокой-то жизненный момент большинство проходили через боль разбитого сердца.

І на кінець мені дуже подобається розрізняти ці 2 поняття прикладом про 2 кола. Де одне коло це ви, а інше це ваш партнер, коли ви не знаєте один одного ви далеко знаходитесь один від одного. Коли ви закохуєтесь, ви стаєте одним колом, там де немає «я» і «ти», там тільки є «ми», закохані часто вживають цей займенник (ми погуляли, ми були в подорожі, ми п’ємо каву). А кохання, це коли 2 кола трішки роздвинулись по бокам, але так, щоб було місце дотику цих кол. А щось це означає. Це означає, що тепе ви окрема особистість, в якої є свої інтереси, погляди, але там де перетинається кола, є те ми, там є наше спільне. Наше ми, там де ви разом, там де тепло і де вас приймуть такою, яка ви є.

Закохуйтесь і любіть, адже це прекрасні почуття!

У Психолога » Любовь » Закоханість чи кохання?
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии psihologiya-lubvi Сказка "любовь"

В лесу было тихо, но как-то необычно звонко кричала ночная птица, сидя на ветке старой ели, встревоженная предчувствием чуда. Дул легкий ветерок, нежно раскачивая кроны хвойно-лиственного леса. Деревья уже спали, когда с неба на листы молодого папоро...

статья по психологии psihologiya-lubvi Романтика семейных отношений

В конфетно-букетный период романтика происходит сама собой. В семейных отношениях романтика тихая и спокойная, как лесное озеро. И конечно, требует усилий.

Все публикации раздела Любовь >>

 
Комментарии к "Закоханість чи кохання?"

Комментариев: 3.

Ну почему же нет определений любви, а как же с этим:

"...если я раздам все имение мое и отдам тело мое на сожжение, а любви не имею, нет мне в том никакой пользы.

Любовь долготерпит, милосердствует, любовь не завидует, любовь не превозносится, не гордится, не бесчинствует, не ищет своего, не раздражается, не мыслит зла, не радуется неправде, а сорадуется истине; все покрывает, всему верит, всего надеется, все переносит.

Любовь никогда не перестает..."

Соответственно, что не имеет таких качеств есть что угодно, но не любовь.

Немає одного єдиного визначення кохання, тому що кожен дає свою інтерпретацію любові. Вона буває така яку ви описали, а буває інша
Но когда речь идёт об эталоне, тогда всё, что не соответствует, есть подделка, суррогат. Я посчитал, что речь об эталоне, а не о множестве подделок, потому и написал. Ну, а суррогаты и их варианты как бы не очень интересны, когда знаешь эталон. ::blush::
Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr