6 кроків, що ведуть до розлучення

стосунки
 1. Критика у стосунках. Є прихильники думки, що критика може бути конструктивною і діяти на користь людині. Є прихильники думки, що критика, в принципі, не може бути конструктивною.

  З практики знаю, що як правило, критика призводить до великої кількості образ, які накопичуються і дистанціюють партнерів один від одного. І чим далі вони віддалились один від одного тим важче їм буде розвернутись і почати крокувати на зустріч.

  Тут можна згадати і славнозвісне «пиляння» у стосунках. Для того щоб якось боротись з цим явищем пропоную згадувати, що стосунки і сам партнер значно важливіші за речі і обставини. Слід акцентувати увагу на позитивному, на тому що добре вдається партнеру.

 2. «Телепатія» у стосунках – здатність очікувати, що партнер вгадає потребу іншого партнера та задовольнить її. Насправді все, що потрібно робити це розуміти свої потреби і говорити про них партнеру. І в свою чергу бути уважним до того, чого потребує партнер.
 3. Обмежуючі узагальнення – завжди, ніколи, нічого. « Ти ніколи мене не слухаєш, ти нічого не допомагаєш і т.д». Коли партнер систематично чує такі слова, то з часом в наслідок знецінення дійсно виникає байдужість і відсутність бажання щось робити.
 4. Незадоволення потреб один одного. У кожного із нас є потреби. Жінка і чоловік у шлюбі покликані задовольняти потреби один одного. Адже це є запорукою міцних стосунків. У протилежному випадку знаходяться охочі задовольняти потреби вашого партнера.
 5. Відсутність компромісу. Якщо я не готовий йти на компроміс значить я не готовий щось змінювати, покращувати. Часто компроміс розцінюється як особиста поразка. Насправді це про те, що я визнаю, що у тебе може бути своя точка зору, я визнаю, що вона може бути правильною, правдивою.

  Найоптимальніший спосіб знайти компроміс з партнером – це переговори. І важливо тут не лише розмовляти, а й робити це конструктивно.

 6. Ти – повідомлення. Коли партнери не говорять про свої почуття, відчуття чи про те чого б вони хотіли, а натомість зосереджуються на негативних аспектах взаємодії та звинуваченнях.

читайте также:

Ощущение брошенности. Как быть? Ощущение брошенности, покинутости часто возникает, когда отношения с вами разорвали в одностороннем порядке. Будто вас использовали, с вами не сочли нужным даже объясниться.

Не могу расстаться. Мучительное расставание Бывает, что вроде и понимаешь, что хочешь расстаться с человеком, но тем не менее все равно в отношениях остаешся. Зачем отношения вам, несмотря на то, что в них присутствует доля страданий не понимается, не осознается. Какие важные потребности вы в

Крокуйте конструктивними дорогами і будьте щасливі у сімейному житті.

 

У Психолога » Разрыв отношений, развод » 6 кроків, що ведуть до розлучення
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии razryv-razvod Развод - это не повод отчаиваться

Проводя работу с семейными парами, которые задумываются о разводе или уже начали бракоразводный процесс, я определил несколько причин, типичных для такой ситуации.

статья по психологии razryv-razvod Как уйти, чтобы не вернуться

Уходя уходи. Хорошие слова, только в жизни бывает по-разному. Можно уйти, но не расстаться. Если мы злимся, обижаемся и ведем внутренний диалог с человеком, он присутствует в нашей жизни. И нас с ним связывают...

Все публикации раздела Разрыв отношений, развод >>

 
Комментарии к "6 кроків, що ведуть до розлучення"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr