6 кроків, що ведуть до розлучення

- Критика у стосунках. Є прихильники думки, що критика може бути конструктивною і діяти на користь людині. Є прихильники думки, що критика, в принципі, не може бути конструктивною.
» Розрив стосунків, розлучення » 6 кроків, що ведуть до розлучення
З практики знаю, що як правило, критика призводить до великої кількості образ, які накопичуються і дистанціюють партнерів один від одного. І чим далі вони віддалились один від одного тим важче їм буде розвернутись і почати крокувати на зустріч.
Тут можна згадати і славнозвісне «пиляння» у стосунках. Для того щоб якось боротись з цим явищем пропоную згадувати, що стосунки і сам партнер значно важливіші за речі і обставини. Слід акцентувати увагу на позитивному, на тому що добре вдається партнеру.
- «Телепатія» у стосунках – здатність очікувати, що партнер вгадає потребу іншого партнера та задовольнить її. Насправді все, що потрібно робити це розуміти свої потреби і говорити про них партнеру. І в свою чергу бути уважним до того, чого потребує партнер.
- Обмежуючі узагальнення – завжди, ніколи, нічого. « Ти ніколи мене не слухаєш, ти нічого не допомагаєш і т.д». Коли партнер систематично чує такі слова, то з часом в наслідок знецінення дійсно виникає байдужість і відсутність бажання щось робити.
- Незадоволення потреб один одного. У кожного із нас є потреби. Жінка і чоловік у шлюбі покликані задовольняти потреби один одного. Адже це є запорукою міцних стосунків. У протилежному випадку знаходяться охочі задовольняти потреби вашого партнера.
- Відсутність компромісу. Якщо я не готовий йти на компроміс значить я не готовий щось змінювати, покращувати. Часто компроміс розцінюється як особиста поразка. Насправді це про те, що я визнаю, що у тебе може бути своя точка зору, я визнаю, що вона може бути правильною, правдивою.
Найоптимальніший спосіб знайти компроміс з партнером – це переговори. І важливо тут не лише розмовляти, а й робити це конструктивно.
- Ти – повідомлення. Коли партнери не говорять про свої почуття, відчуття чи про те чого б вони хотіли, а натомість зосереджуються на негативних аспектах взаємодії та звинуваченнях.
Підберіть сімейного психолога онлайн або в містах України.
Крокуйте конструктивними дорогами і будьте щасливі у сімейному житті.
Опубликовано 2018-09-18 в 16:33:50
Опубліковано на сайті 02-09-2018