У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Ірина Володимирівна Шварц Хмельницький

психолог    Ірина Володимирівна Шварц
28-06-2016 Ірина Володимирівна Шварц додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Хмельницький
Років досвіду психологом Років досвіду: 21
Освіта
2001- 2005рр ХІСТ. «Практичний психолог».
2014-2015 рр - базовий курс з позитивної психотерапії Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту, сертифікований психолог-консультант європейського реєстру в напрямку позитивної психотерапії.
- Член Хмельницького об'єднання психологів та психотерапевтів,
- «Основи консультування в руслі Позитум – підходу»,
- Групова терапія у Транзактному аналізі
- Робота з подружніми парами у Транзактному аналізі
- Психотерапія та розвиток дітей у Транзактному аналізі
- Аналіз психологічних ігор у ТА
- «Перша психологічна допомога та засоби відновлення психологічних функцій у бійців з симптомами ПТСР»,
- курс "Глибинна арт - терапія"
- «Сімейна психотерапія в позитум підході»,
- «Робота зі стресом методами арт- терапії»,
- «Криза. Втрата. Горе. Як допомогти клієнту впоратись»,
- «Психодіагностика в роботі з дітьми та підлітками»
- Наукові конференції з Екзистенційного аналізу
Досвід психологічної практики
8 років
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівПодружнє консультування
Звертайтесь, якщо Ви переживаєте:
- кризу у подружніх стосунках
- сімейну ситуацію, близьку до розлучення
- відсутність гармонії, взаєморозуміння, підтримки, опори
- образи, які заважають любити партнера
- недовіру, гнів, розчарування у партнері
- страхи, пов’язані із сімейним життям
- насилля у сімейних стосунках (фізичне, психологічне, сексуальне)
- виснаження один від одного
- втрату інтересу до партнера (емоційного, сексуального, пізнавального)
- постійні конфлікти, сварки
- складності у сексуальній сфері у жінок
Індивідуальне консультування, коли Ви переживаєте:
- складнощі сексуальної сфери у жінок
- страх або неприйняття старіння
- кризу середнього віку
- відчуття самотності, розгубленості
- відчуття, що життя проходить повз, або марно
- відчуття пустки, втрату сенсів, внутрішній біль
- не знаєте чого хочете від життя
- перебуваєте у певному життєвому сценарії
- відчуття постійного тиску, постійного "потрібно"
- не відчуваєте радості та задоволення від життя
- біль розлучення чи зради
Низька самооцінка, невпевненість
- не можете чітко сказати НІ
- задовольняєте потреби та бажання інших на шкоду собі
- боїтесь образити інших своєю відмовою
- не можете відстояти свою думку, інтереси
- інші люди часто втручаються у Ваше життя, дають поради, навчають як жити
- не відчуваєте себе господарем свого життя
Працюю лише з дорослими. Тривалість консультації становить 60 хвилин.
Розцінки приховані, тому що Ірина Володимирівна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Хмельницький,

Відповіді 37
Профориентация
Доброго дня! Обрати професію - це дуже відповідально і хвилююче. Бо часто хочеться не помилитись і зробити якнайкращий вибір. Можливо Вам для цього потрібно більше часу, або кращого розуміння своїх бажань. Існують спеціальні профорієнтаційні тести, які проводять спеціально навчені психологи (наприклад Magellano).
Ненависть
Доброго дня. Очевидно, що Ви заразперебуваєте у важкому емоційному стані. Такі сильні переживання, як ненавість завжди мають свою причину. Тож важливо розібратись у цьому, щоб полегшити свій стан. Самотужки це зробити складно, важливо звернутись до фахівця.
Я устала очень
Доброго дня, часом витримувати складні життєві обставини,виснажуючі стосунки, знецінення,невдачі вкрай складно, особливо якщо вони тривалі у часі, а поруч немає людей, які можуть дати підтримку. Чи хотіли б Ви насправді щось змінити у своєму житті? Щоб було не так як до цього, по іншому. Зміни, робота з психологом - дуже тривалий і складний процес, для нього потрібен час. Не залишайтесь на самоті з своїми труднощами. Існують безкоштовні психологи при Соціальних центрах в кожному місті.

Бесплатная рассылка интересностей!

Как избавиться от полной пустоты внутри и навязчивых мыслей?
Доброго дня. При наявності суїцидальних думок та сильної внутрішньої пустки важливо не залишатись на самоті. Дуже важливо звернутися до психіатра та почати роботу з психотерапевтом. Важливо розділити такий складний досвід та отримати підтримку.
Мій чоловік мене зраджує і я не знаю як це припинити і як жити далі
Доброго дня. Як і ким Ви відчуваєте себе у цих стосунках? Що має ще статись, щоб переглянути якість та зрілість чих стосунків? Скільки ще плануєте терпіти зради чоловіка та усувати переписки?
Как можно отпустить прошлое
Доброго дня. Дуже шкода, що Вам довелось пережити стільки болю и з цим направду важко бути. Чи є поруч Вас люди, які можуть розділити Ваш важкий стан, підтримати чи просто вислухати? Дуже важливо звернутись до фахівця, можливо при соціальних центрах ( там безкоштовно). Не залишайтесь на самоті.
Что не так с этим миром?
Доброго дня, у такому віці зазвичай багато складностей і часом, дійсно важко і здається, що ніхто не розуміє. Буває, що у батьків не було хорошого дитинства чи розуміння, тож вони не можуть дати його своїм дітям. Намір говорити з психологом доречний у такому випадку. Спробуйте звернутись до шкільного психолога, соціального психолога, розмовляйте з людьми, які можуть давати підтримку. Не залишайтесь на самоті.
Плохое поведение дочки подростка
Доброго дня. Є такий вислів: " Якщо підлітки у підлітковому віці ведуть себе нормально, це вже Ненормально". Підліткам насправді дуже важко, вони ж стають дорослими, вчаться відстоювати свої кордони, намагаються зрозуміти себе, стають неслуняними, бунтують. Та якщо у Вас з донькою до цього були гарні, теплі відносини, то після підліткового періоду вони ймовірно повернуться. А зараз, можна по поговорити донькою про те, якого б ставлення вона хотіла від Вас, про її потреби, мрії.
Не справляюсь со своей жизнью
Доброго дня. Направду у житті, часом, важко справлятись самотужки з такими складними емоціями. Тож, важливо працювати з фахівцем хоча б раз на тиждень, особливо враховуючи, що такий стан триває уже 4 роки. Можливо для вирівнювання емоційного стану знадобиться приймати ліки за приписом психіатра, до якого Вас, можливо, направить психолог. Це цілком нормальна практика. За умови Вашого бажання та компетентного фахівця можна багато, що покращити у житті. Не залишайтесь на одинці з складнощами, навколо багато людей, які дійсно можуть допомогти і не на рівні: " все буде добре, попустись і тд".
Дпрессия
Доброго дня. У разі тривалої депресії необхідно звернутись до психіатра, оскільки лише він, якщо буде необхідность, може прописати ліки. Наступним кроком, важливо, почати працювати з психотерапевтом. Це допоможе справитись з складними емоційними переживаннями та проаналізувати, що насправді відбувається у вашому житті.
Как понять модель поведения бывшего мужа
Доброго дня. Ситуація у якій ви з дочкою пребуваєте емоційно складна. Напевно постійне перетинання з чоловіком є джерелом негативних переживань? Непроявлення емоцій та реакцій з часом може проявитись у складнощах зі здоров'ям. Наскільки великою є необідність проживати у квартирі чоловіка, адже ви платите за це потерпанням від психологічного насилля? Важливо, щоб і дитина зростала у спокійній атмосфері, адже неконструктивні стосунки батьків завжди впливають на психіку дитини.
Отвращения мастурбации
Доброго дня. Людина - природньо сексуальна істота, тому ті речі про які ви розповідаєте важливо пропрацювати з фахівцем, аби вони не позначились на вашому подальшому сексуальному житті.
Ненавиджу дитину
Доброго дня. Будувати стосунки з дітьми, часом дійсно буває складно. Особливо, коли йдеться про, так звані, вікові кризи. Поведінка дитини, яку ви описуєте дуже схожа на кризу 6-7 років, під час якої діти приблизно так себе і можуть вести. Це мине, але важливо працювати над стосунками. Діти потребуть уваги, підтримки та любові у будь якому віці. У багатодітних сімях з цим складніше, але можливо. Дітей багато, а часу і сил мало. Тому тут важливо потурбуватись про себе і навчитись приділяти дітям не кількісний, а якісний час. Хай це буде 15 хвилин в день, але лише про дитину і для дитини. Подумайте як ви можете наповнювати себе ресурсом, адже чим більше ви в ресурсі тим менше негативних емоцій.
Понимаю, что поступила не туда
Доброго дня. Найкраще звернутись до психолога, щоб краще зрозуміти себе та свої бажання, наміри, цілі. Існуює профорієнтаційний тест в Magellano Університет.
Парни уходят к другим
Доброго дня. Згідна, що отримувати від такого гарного почуття, як любов, ревнощі, сльози та страждання дуже неприємно. І якщо ви у стосунках, раз за разом, натикаєтесь на такий неприємний фінал це може бути проявом певного життевого сценарію. Важливо вернутись до фахівця, адже такі речі самі не проходять і рекомендацією чи проясненям тут не зарадиш. Спробуйте проаналізувати, що у стосунка з іншими та з собою ви могли б робити по іншому.
Публикації психолога 3
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr