У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


страх дитини

моїй донечці 3 роки. в неї діагноз дцп, на даному етапі дитина тільки починає повзати по-пластунськи. В неї серйозні страхи, десь з року, раніше то появлялись, то зникали, а зараз по-наростаючій.За життя кілька раз падала на підлогу (самовпевненість, що дитина нерухома..) Її неможливо покласти на спину на більшість поверхонь - ліжко, підлогу, в будь-якій лікарні чи чужому місці. а дивана,з якого падала, особливо боїться. вона напружується так, що я не можу вам передати, хапається за свій або мій одяг, руки і ноги скручує дугою, а очі витріщує і кричить криком. Я для себе не можу зрозуміти, чи це неврологія, і нам нічого не допоможе, чи все ж таки психолог може нам допомогти. Я пробувала її по-тихеньку ложити і відволікти увагу кимось чи чимось цікавим, це не можливо, вона навіть не чує. на живіт ложу-нормально.
Інколи посажу її, розставлю ноги і з опорою на руки сидить, і тут ніби щось згадує, а виглядає, що лякається чогось, і зразу падає. І таким чином страхи не дають нам закріплювати навики сидіння, стояння... Можете щось порадити?
Вопрос от: ; Возраст: 27


психолог онлайн
Добрий вечір, Юлія,
да, дійсно, дитина підростає и починає пам ятати і розуміти, що з нею відбувається. У кожної дитини час від часу з являються різноманітні страхи, які з часом можуть проходити і самостійно. Але якщо страх дитини зафіксувався та закріпився, як в вашому випадку, можна звичайно сподіватися, що колись він пройде сам, але я би порекомендувала вам звернутися до професійного психолога, який працює з дитячами страхами та особливими дітьми.
Всього найкращого!

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наші психологи

Похожие онлайн консультации

Інтерв'ю з психологами
Інтерв'ю з психологами Патологические лжецы

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

висловилося: 5

Інтерв'ю з психологами Если ребенок не хочет учиться

Почему некоторые дети совсем не хотят учиться? Почему некоторые родители хотят видеть своего ребенка исключительно отличником?

висловилося: 9

Інтерв'ю з психологами Сексуальная несовместимость - миф или реальность?

Можно ли преодолеть сексуальную несовместимость? Как, в какой обстановке лучше заводить разговор с партнёром о том, что в сексуальной жизни что-то не устраивает?

висловилося: 8

Рекомендуємо

Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли Як не з’їхати з глузду, не випасти в депресію, а витримати і вистояти фізично і морально тоді, коли

Під час війни говорити про баланс, внутрішню рівновагу та гармонію не доводиться.Потужний стрес вибиває кожного з власної орбіти по якій рухалися ще донедавна. Як залишатися здоровими, сильними, як в ментальному, так і фізіологічному рівнях, щоб бути

Искусство быть одному Искусство быть одному

«Жить одному», «одиночество» - слова с явно выраженной негативной окраской. Быть одиноким почти неприлично... «Быть одному» и «быть одиноким» - суть разные понятия.

Тест на психологический возраст Тест на психологический возраст

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

7 признаков психологического насилия 7 признаков психологического насилия

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Семейные отношения рушатся – что делать? Семейные отношения рушатся – что делать?

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Вина или комплекс выжившего. Как справится. Вина или комплекс выжившего. Как справится.

Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.

Психология измены Психология измены

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

qr