замкутість
Наталия Горская 29-11-2013 22:41:23 |
Часто невпевненість в собі та наявний негативний досвід, (коли на слова ніхто не реагує), сприяють тому, що людина таким чином починає захищати себе від подальшого психологічного травмування.
Ви ніби не дозволяєте собі висловлювати свою думку, захищаючи себе від осуду інших. Але ж насправді Ви не можете передбачити, що подумає чи скаже та чи інша людина. Це все Ви за них ніби «домислюєте» та «проговорюєте». Змінити такий спосіб дії можливо тільки в самій дії, через набуття нового досвіду. Перед цим важливо змінити і спосіб мислення. Не «шукати в ефірі» негатив про себе, не вигадувати за інших те, що зможе «призупинити» вашу дію. Спробувати дозволити собі бути різним, помилятися, адже ідеальних людей не буває. Якщо захочете змінюватись самотужки – моя порада, не засуджувати себе за помилки та невдачі, а крок за кроком, нехай і маленькими кроками, поступово рухатись в обраному напрямку. Кожну нову можливість спілкування сприймати як можливість для тренування нових способів. А якщо буде бажання, то можете обрати психолога у вашому місті, а може й спробувати групову роботу (це можуть бути терапевтичні групи, групи особистісного зростання тощо) – це буде саме той «полігон», де з порадами фахівця та безпечно для себе, Ви зможете засвоїти нові для себе навички спілкування. |
Андрей Алексеевич Задерей 29-11-2013 22:53:07 |
Вітаю, UAbest. Ви запитуєте про замкненість але описуєте інше явище. Це вразливість від оцінки оточуючих. Ймовірно для вас така оцінка має велике значення. Відповідати за колектив, чому він ігнорує ваші репліки то марна справа. Можна припустити, що ви не помічаєте їх реакцію, бо очікуєте іншої. А як ви поводите себе у малій компанії? До речі, а якої ви статі? |
Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться
Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователиЧтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным.
![]() |
|
Наші психологи

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

Почему некоторые дети совсем не хотят учиться? Почему некоторые родители хотят видеть своего ребенка исключительно отличником?

Можно ли преодолеть сексуальную несовместимость? Как, в какой обстановке лучше заводить разговор с партнёром о том, что в сексуальной жизни что-то не устраивает?
Рекомендуємо!

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Важливо також не плутати те оспіване материнське безумовне прийняття та любов, яке в ідеалі має бути тотальне і незмінне, і яке можливе і адекватне тільки для мами по відношенню до своєї дитини, з партнерською безумовністю.

З плином часу все більше накопичується і відчувається напруга і у тих людей, які були вимушені виїхати з України і в тих, що їх зустрічають, приймають, допомагають, рідні чи чужі б вони не були. Мене всі бісять, вони продовжують жити звичним життям,