Боюсь своїх слів
Ирина Николаевна Островерх психолог Харків 24-07-2023 23:08:07 |
Доброго вечора!
"Сьогодні коли я сперечалась з татом в ході нашої суперечки,я сказала «не живи тоді…. Я не хотіла цього говорити але вже нічого не зробиш" Можливо ви злились на тата в момент суперечки, тому вирвалися ті слова. Так буває, коли нас не чують і не приймають нашу злість. "тоді я сказала в жарт,коли моя подруга намагалась робити вигляд що спить,що у неї літаргічний сон.І через місяць коли у неї піднялась температура (у неї часто таке буває осінню)а тоді була весна.І та температура ніяк не спадала,тому її поклали в лікарню і вона там ДУЖЕ багато спала,як ніколи раніше.А після того виявилось що її організм реагує на стрес сном.Я зараз не можу заспокоїтись бо мені дуже страшно,від моїх слів." Ви приписуєте магію своїм словам. Але мушу вас розчарувати, її немає. У вашої подруги її особливості організму, і ви ніяк не можете вплинути на її хвороби та наслідки. Це неможливо, бо то не ваша зона контролю. |
Павел Леонидович Басанский психолог Київ 25-07-2023 00:34:46 |
цитата:
я сказала «не живи тоді…. Я не хотіла цього говорити але вже нічого не зробиш Наприклад, підходите до батька, подумки уявляєте собі як батько живе довго-довго, аж до сивого волосся, радієте за нього та промовляєте: "Живи довго і нам на радість". Так можете зробити кілька разів (2-3, більше не треба). І все. Магія слова спрацює. |
Светлана Владимировна Киселевская психолог Дніпро 25-07-2023 12:05:36 |
Добрый день!
цитата:
я дуже велику увагу приділяю сказаним словам К этому вас привело ваше магическое мышление. Это считается нормальным у детей до 3—5 лет. Но вам ведь гораздо больше - цитата:
Вік: 15 Поэтому вам надо выходить из состояния детства и прекращать ориентироваться на магическое мышление. Иначе это все - цитата:
Я зараз не можу заспокоїтись бо мені дуже страшно,від моїх слів. Если не сможете справиться самостоятельно, тогда вам будет нужна индивидуальная консультация. Можете обращаться ко мне. Я работаю с такими проблемами и могу вам помочь. |
Поради відвідувачів
Ще немає коментарів. Ви можете бути першим, хто запропонує автору якусь пораду.
![]() |
|
Наші психологи

Важен ли пол специалиста? Важно ли, чтобы «кандидатуру утвердили» оба супруга?

Что собой представляет патологическая (компульсивная) лживость? Как распознать в человеке «симптомы» патологической лживости?

Помогает ли перерыв сохранить отношения? Как "грамотно" сделать перерыв в отношениях?
Рекомендуємо!

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

Вина выжившего многих сейчас парализовала. Те, кто находится в безоспасности, те кто имеет какой-то уровень комфорта столкнулись с очень тяжёлыми переживаниями, которые мешают жить и быть эффективным здесь и сейчас.

Психологическое насилие не заметно сразу. Признаки психологического насилия в отношениях. Партнёр пытается добиться своего любым способом, начиная от оскорблений, заканчивая угрозами, манипуляциями или физическим воздействием на вас.

Советы психолога парам, переживающим супружескую измену. Поиск отношений на стороне, по-видимому, один из самых простых и доступных в современной жизни способов самоутвердиться. Поисками приключений люди пытаются реализовать основную потребность..

Что предпринять, если члены семьи почувствовали: в семейной жизни появились проблемы? Нужно иметь в виду, что за создание конфликтной ситуации несут ответственность оба супруга...

Важливо також не плутати те оспіване материнське безумовне прийняття та любов, яке в ідеалі має бути тотальне і незмінне, і яке можливе і адекватне тільки для мами по відношенню до своєї дитини, з партнерською безумовністю.

З плином часу все більше накопичується і відчувається напруга і у тих людей, які були вимушені виїхати з України і в тих, що їх зустрічають, приймають, допомагають, рідні чи чужі б вони не були. Мене всі бісять, вони продовжують жити звичним життям,