У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Оболонь , Київ

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Оболонь , Київ, Київська область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

психолог в Києві Ірина Щербатенко
🧑 індивідуально

коментар
2 Років досвіду

650 ₴

Самоцінність та самооцінка, співзалежність, кризи та психічні травми, сімейні та романтичні стосунки, психосоматика, робота зі снами, самовизначення, сенс жіття, особистісний розвиток

Освіта...
З 2017 -2018 р. навчалася юнгіанському консультуванню; далі була базова освіта з психологіі у інституті КРОК (закінчила у 2020 р.); зараз закінчую другий ступінь гештальт-терапії та паралельно навчаюся на системного сімейного терапевта; з 2022 р. практикую у гештальт підході
детальніше »
Дивіться також: метро Оболонь
Київ Київ, Оболонь

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:







Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...














Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Оболонь , Київ [Оболонь, Киев] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Оболонь », в Києві, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr