У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Сирець , Київ

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Сирець , Київ, Київська область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

психолог в Києві Катерина Павловна Гиренко

коментар
12 Років досвіду

женско-мужские и детско-родительские отношения, отношения с окружающими (семья, друзья, работа), самооценка, мотивация, целеполагание, жизненная энергия и многое другое

Освіта...
НПУ им.Драгоманова (специалист, специальность - "Психология"). На данный момент прохожу обучение по направлению "Гештальт-терапия" (2 ступень) Специализация «Арт-методы в гештальт-терапии» (2016-2017гг.) Специализация «Работа с детьми в гештальт-терапии» (2018-2019гг.)
детальніше »
Дивіться також: метро Сирець
Київ Київ, Сирець

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Сирець , Київ [Сырец, Киев] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Сирець », в Києві, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr