У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: Соцмісто , Запоріжжя

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Запоріжжя » Психолог Соцмісто [Запоріжжя]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу Соцмісто , Запоріжжя, Запорізька область. Знайдено 1 спеціаліст в нашій базі:

психолог в Запоріжжі Наталія Андріївна Гапоненко
🧑 індивідуально

коментар
4 Років досвіду
психолог ЗапоріжжяЗапоріжжя, Соцмісто , просп. Металургів, 23

Особистісні проблеми:
- підвищена тривожність;
- питання самооцінки;
- пошук власної ідентичності (власного "Я").
Міжособистісні проблеми:
- питання сепарації (психологічного відділення);
- питання кордонів та їх будування.

Освіта...
Маю класичну повну вищу освіту (бакалавр та магістр) за спеціальністю психологія; завершила І ступінь терапевтично-освітньої програми (подана нижче) у напрямку гештальт-терапії; наразі є психологом, який навчається у психотерапевтичному напрямку психоаналіз (Міжнародний інститут психоаналізу та системного консультування). Проходжу власну терапію протягом майже чотирьох років, регулярно проходжу супервізійні сесії. Освіта: 1) Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова: спеціальність - психологія (бакалавр), 2013-2017 рр. 2) Запорізький національний університет: спеціальність - психологія (магістр), 2021-2022 рр. 3) Київський Гештальт Університет: введення у гештальт-терапію, гештальт-консультування (І ступінь терапевтично-освітньоі програми), 2019-2020 рр. 4) Київський Гештальт Університет: конференція з гуманістичної психології та психотерапії "В ладу з собою, в контакті з людьми і світом!", 2019 р.
детальніше »
Запоріжжя Запоріжжя, Соцмісто

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

Соцмісто , Запоріжжя [Соцгород, Запорожье] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « Соцмісто », в Запоріжжі, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr