У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Юлія Карайкоза Київ лише онлайн

психолог    Юлія Карайкоза
12-10-2023 Юлія Карайкоза додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 45 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 10
психолог 👔 організаційний психолог
Освіта
Вища освіта: КНУ ім. Тараса Шевченко, Практичний психолог;
Центр розвитку особистості "TrainingBox", курс: "Використання КБТ технік у консультуванні";
Міжнародний інститут психології, курс: "Психологічне консультування: використання практичних аспектів теорії прив'язаності";
Міжнародний інститут психології, курс: "Кризова психологія"
Центр ментального здоров'я для дітей та дорослих Алекса Гальчинського, семінар, 30 годин: "Робота з ПТСР";
МІГІС, Фестиваль психотерапії та творчості, 21 терапевтична академічна година;
Український інститут НЛП, курс 180 годин "НЛП-практик";
Майстри Трансформації "Підвищення кваліфікаціїї коуча".
Досвід психологічної практики
Консультую з 2014 року в методі коучінга, з 2020 року практикую як психолог, в тому числі працюю з організаціями, ТОП-менеджерами, маю великий досвід проектного менеджменту і управління.
Маю великий досвід у питаннях самооцінки та особистісного розвитку жінок. Мої дослідження та практика орієнтовані на допомогу жінкам у зміцненні їхньої самооцінки, розвитку емоційної стійкості та досягненні психологічного благополуччя.
Моя робота зосереджена на тому, щоб допомогти жінкам знайти внутрішню силу та віру у власні можливості. Я використовую різноманітні психотерапевтичні методи та техніки, щоб сприяти особистісному зростанню та покращенню якості життя. Моя мета полягає в тому, щоб кожна жінка відчувала себе впевненою, сильною та цінною.
Маю глибокі знання у сферах самооцінки, психічного здоров'я, міжособистісних відносин та стресового управління. Мої клієнтки цінують мій індивідуальний підхід, спрямований на розв'язання конкретних проблем та досягнення поставлених цілей.
Я не працюю з психічними розладами, хімічними залежностями.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівЖіноча ідентичність та самооцінка;
Самооцінка та віра у власні сили (жінки, чоловіки, керівники вищої ланки управління);
Проблеми мотивації (особистісні та персоналу в організації)
Розвиток емоційної інтелігентності (дорослі);
Самореалізація та знаходження покликання;
Управління часом та стресом.
Тривожність, страхи;
Міжособистісні відносини;
Займаюсь психологічною просвітою та підтримкою.
Я тут! Я для Вас!


Основне

Відповіді 3
Як знову полюбити читати?
Добрий день Дар'я.
Задам просте і складне питання водночас - навіщо Вам читати? З якою метою? Які емоції і почуття ви отримаєте від читання?
Друге - що сталося напередодні того, як ви перестали читати?
Інколи буває, що людина втікає від реального життя в книжки, смартфон, в тяжких випадках в алкоголь. Тобто це спосіб піти з реальності, щоб не вирішувати життєві задачі. Тому тут дуже важливо розібратися в тому, що саме ви отримували від читання, що сталося напередодні того, як ви помітили, що стали читати менше і що зараз відбувається.
Буду рада допомогли розібратися.
Робота
Добрий день.
Прояснення це ключове у стосунках (будь-яких). У багатьох людей є звичка додумувати за інших: "він/вона про мене думає, скаже..." і тд. Ключове, на що я звернула увагу у Вашому дописі це - "як мені здавалося". І друге це - "нормально-нейтральні стосунки". Це як? Чому я звертаю на це увагу, тому що сприйняття у кожної людини своє. Про одну й ту саму ситуацію дві сторони завжди кажуть різне, не обов'язково діаметрально різне, але сприйняття не однакове.
Тому, у цій ситуації я вбачаю доречним прояснення. Звичайно, якщо людина не іде на контакт, то давити не треба. Якщо є можливість проговорити ваші стосунки - я рекомендую це зробити, тому що у вашому пості багато припущень.
Друге питання над яким я б рекомендувала вам подумати - що саме викликає дискомфорт у цій ситуації? Яка б мала бути ситуація, щоб вам було комфортно? Чому Вам важливо змінити щось у цій ситуації? Про що більше Ваш дискомфорт?
Шукаю професіонала що має досвід у вирішенні питань заниженої самооцінки
Добрий день.
Самооцінка людини формується через діяльність, отримання зворотнього зв'язку і досвіду і новими спробами, через научіння. Великий міф в тому, що афірмаціями можна змінити самооцінку. Через роботу з психологом можна пропрацювати ті автоматичні думки, "голоса з дитинства", які казали - ти не зможеш, тому що є в дитинстві період, коли формується самооцінка і якщо батьки не допомогли сформувати адекватну самооцінку, то у дорослому житті є дезадаптивна поведінка і думки. Доросла людина це про вибір - іти за автоматичними думками і уникати діяльності, або пропрацювати ці викривлені думки про себе і почати діяти по іншому. Наголошу, що саме діяльність людини формує адекватне сприйняття себе і своїх можливостей. Також важливо на чому знаходиться фокус уваги - в пошуку причин чому я не зможу, або в пошуку причин, чому я зможу.
Я пройшла цей шлях і знаю і розумію стан, коли є страхи і не хочеться іти в нове, тому що є автоматична думка - у мене не вийде.
Запрошу на консультацію для пропрацювання таких автоматичних думок і формуванню нової поведінки.
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr