У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Юрій Миколайович Нєкіпєлов Полтава

психолог Сімейний психолог.   Юрій Миколайович Нєкіпєлов
22-07-2013 Юрій Миколайович Нєкіпєлов додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 95 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 11
Освіта
Психолог (Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка), сертифікований сімейний психолог у методі позитивної психотерапії (WAPP, Німеччина), сертифікований коуч зі спеціалізацій "лайф-коучинг" та "коучинг здоров'я" (Міжнародний інститут коучингу та іноваційного менеджменту), сертифікований коуч-консультант у сфері охорони здоров'я (WAPP, Німеччина), сертифікований позитивний психотерапевт (WAPP, Німеччина).
Досвід психологічної практики
Приватна психологічна практика; психолог-консультант (сімейне консультування, підтримка сім'ї на всіх етапах її життя, допомога у подоланні сімейних труднощів, налагодженні взаємин між батьками та дітьми; індивідуальне консультування з підвищення впевненості у собі, саморозуміння та самоприйняття, подолання тривог і страхів), коуч особистої ефективності (вияв потенціалу особистості, постановка та ефективне досягнення цілей), коуч здоров'я (відновлення життєвого балансу при хронічній втомі, стресах, психосоматичних хворобах) Центру практичної психології та навчання "Твоє майбутнє".
Працюю з запитами
Стосунки чоловіків і жінок, сімейні проблеми. Вирішення конфліктів.
Допомога у складних життєвих ситуаціях (хвороба, втрата, втрата роботи),
при стресах, тривогах, страхах, психосоматиці. Підвищення впевненості у собі; прийняття рішень; самореалізація; пошук сенсу життя. Коучинг особистої ефективності.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог.   в Полтава, , Проспект Первомайский 12

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr