У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психолог Олександр Юрійович Чаморсов м Бориспіль

психолог    Олександр Юрійович Чаморсов
03-11-2020 Олександр Юрійович Чаморсов додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 57 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 4
Освіта
Освіта вища психологічна. Диплом магістра з відзнакою М18 № 083143. Закінчив у 2018 році Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти» за спеціальністю «Кризова психологія».
Додаткова освіта. Закінчив у 2016 році Тренінг по роботі з шоковим досвідом та попередженням розвитку ПТСР. Навчання проходило в системі тілесно-орієнтованої терапії за підтримки інституту «Bodynamic International» (Данія).
Післядипломна освіта, зараз навчаюсь: Інтернатура та супервізія у ДВНЗ «Міжнародний Інститут Післядипломної Освіти» на спеціалізації «Травматерапія і психологічне консультування».
Тренінг «Фокусоване консультування та психосоцiальна пiдтримка ветеранiв i членiв їxнix сiмей» 2019р
Досвід психологічної практики
Працював ко-тренером від ГО «Побратими» на проекті «Повернення» з родинами ветеранів (2017 р.)
Працював ко-тренером на тренінгу «Посестри». Перший в Україні тренінг для ветеранок по роботі з шоковим досвідом та попередженням розвитку ПТСР за принципом Peer-to-Peer був організований та проводився ГО «Побратими». Тренінг проходив в системі тілесно-орієнтованої терапії за підтримки інституту «Bodynamic International» (2018 рік).
З жовтня 2019 року і по цей час працюю консультантом-психологом кризової гарячої лінії для ветеранів з превенції суїцидів.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівПерша психологічна допомога, кризове консультування. Військова травма, інші види психологічних травм. Працюю з ветеранами та їх близькими. Займаюсь проблемами адаптації та попередження розвитку ПТСР.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в м Бориспіль, , вул. Екскаваторна, б. 2

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr