У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


читать по-русски

Енерготріада та депресія

У Психолога » Депресія » Енерготріада та депресія

депресія

ЕНЕРГОТРІАДА

А з вами було таке, що ви приходите до лікаря зі скаргами на страшну втому. А він, дізнавшись, що у вас маленькі діти/ремонт/дві роботи/, каже - так це ж логічно. Просто більше відпочивайте.

???

За дослідженнями, таке відбувається з 15% жінок. І головне: медицина це не лікує!!!

Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.

За дослідженнями Джемі Шакх, на наш рівень енергії впливає три фактори:

  • гормони,
  • кишківник
  • імунна система.

Що ви знаєте про роботу кишківника і як давно були у лікаря?

Чи перевіряли ви свій стан гормонів за останній рік?

А як вважаєте, імунна система працює у вас на вас чи проти вас?

Мій досвід роботи зі станами депресії, апатії, астенії підтверджує: ці три ситеми дуже тісно пов'язані. Якщо їхня робота розбалансована - енергії не буде.

читайте також:

Пережить одиночество Одиночество тяготит. Одиночество страшит. Одиночество заставляет страдать. Стыдно признаться даже себе, что ты - одинока.

После отпуска в четверг... 5 приемов борьбы с послеотпускной депрессией Пять приемов эффективной борьбы с послеотпускной депрессией. Приемы по выходу из послеотпускной депрессии.

запитати психолога онлайн

На превеликий жаль, питання лікування депресії зараз дуже некоректне. Протокол допомоги передав діагностику і первинне лікування сімейному лікарю. Сімейний лікар обмежений у можливостях облікової діагностики і головне - диференціальної діагностики.

Ось і спостерігаємо десятки тисяч людей, які присаджені на фармпрепарати, але без особливих покращень. Протокол приписує пробувати й пробувати нові схеми таблеток "до стійкого поліпшення". Є право звернутися по допомогу до профільного лікаря - психіатра. Але в того свій протокол, а в країнах Європи ще й черга на місяці. Але вже точно ніхто не зійде до погляду на питання зниження енергії не під кутом медикаментів.

До речі, і слово депресія - це всього лише "зниження тиску". І тому для позначення клінічного стану, спричиненого гормональною проблемою, слово вибрано явно невдало і плутає всіх і вся.

Так, лікарі знають, що стан депресії (тобто зниження енергетичного тонусу) може бути викликаний і отруєнням солями важких металів, і інтоксикацією від інших носіїв, і захворюванням. Але так склалася практика, якщо на запитання лікаря про стрес пацієнт розповість про проблеми - питання вирішено. Антидепресанти!

Покажіть мені людину, у якої після 30 років не буде абсолютно ніяких проблем?

Отже,

Як відновити енергію?

Домогтися рівноваги цих трьох систем!!!

Так, кожну систему потрібно перевірити ще раз у лікаря - саме цієї спеціалізації. далі вжити заходів до поліпшення роботи.

І відразу скажу - у всіх трьох системах стрес відіграє величезну роль. І оминути роботи з підвищення стресостійкості просто неможливо.

Завжди починаю з цього свою роботу з людиною, незалежно від діагнозу чи проблеми. Ця робота нудна, монотонна і трудомістка. Але результат - завжди чудовий!

У Психолога » Депресія » Енерготріада та депресія
психолог

Оцінка публікації
  подобається публікація?  

Безкоштовна розсилка цікавинок!

 
психологія depressiya Какой смысл в страдании?

Проблема не в том, что болезни мне жить мешают, а в том, что я перестал быть внимательным к себе и к миру вокруг меня. Болезнь – это то, благодаря чему мы можем расширить себя и внести изменения в мир вокруг нас. И тогда мы можем задать себе вопрос: «как так получилось, что мне перестала нравиться жизнь?».

психологія depressiya Виды депрессии

Депрессия является распространенным но серьезным расстройством настроения. Выделяют:Постоянное депрессивное расстройство, Психотическая депрессия, Сезонное аффективное расстройство...

Усі публікації розділу Депресія ᐉ

 
Обговорення "Енерготріада та депресія"

поки немає коментарів...


Щоб прокоментувати, авторизируйтеся або зареєструйтеся!
qr