У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Как вернуть любимого?

У Психолога » Вопрос психологу онлайн (бесплатно) » Как вернуть любимого?
Здравствуйте, прошу помогите! Я в потерянном состоянии. Совсем недавно (около месяца назад) мы расстались с моим любимым человеком ( ему тоже 16 лет).
Я знаю, что рано о любви думать, но что поделать, это моя первая настоящая любовь.
Встречались мы приблизительно 7 месяцев (достаточно долго в столь раннем возрасте) и расстались, можно сказать, из-за ерунды. По сути из-за того, что я ему "выношу мозг".
А началось всё с того, что наш общий знакомый сообщил мне и неверности моего возлюбленного и о его многочисленным употреблении алкоголя. Меня это очень разозлило. Он обещал мне никогда не браться за спиртное, а про измены я молчу, потому что это не удивительно:уж характер у него такой, не может удержаться, но как правило эти измены не серьёзные, да и он знает что я дома не сижу.
И вот я ему сразу начала писать все претензии, но не на прямую, а намекая на его неверность и недержание обещаний, на что последовали фразы "не выноси мозги", " хватит бычить" и тд,
Закончилось всё расставанием.
Я легко забыла о нём с помощью поддержки подруг, но вот совсем недавно он уехал на месяц к родственникам, и я просто понимаю, что не могу без него. Я уже плакала, думала что сказать ему, когда увидимся, хочу просто вернуть его, ведь вина в расставании по сути моя, я не углядела за парнем, давала ему свободу. Помогите, пожалуйста, что делать? Как вернуть теперь его? Или может лучше вообще забыть о нём?
Вопрос от: ; Возраст: 16

Ответов на данный вопрос ещё нет.
Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наши психологи

Похожие онлайн консультации

Нові публикації психологів

психологіяЩО ПОТРІБНО, ЩОБ РОБОТА З ПСИХОЛОГОМ БУЛА РЕЗУЛЬТАТИВНОЮ?

Відповім на це питання опираючись на теорію Транзакційного аналізу, методу, у якому я практикую.  Вважається, що особистість людини складається із 3-х частин: его-стани. Важливо, щоб бажання звернутися до психолога ішло з Дитячого его-стану.

Робота з психологом, психотерапевтом
психологіяСамооцінка

У всіх нас бувають часи, коли нам не вистачає впевненості у собі і ми не почуваємося добре. Але коли низька самооцінка стає довгостроковою проблемою, це може вплинути на наше психічне здоров'я і наше повсякденне життя. Що викликає низьку самооцінку?

Самооцінка та впевненість в собі
психологіяПорада - не дорівнює підтримці. Як уникнути порад і бути підтримуючим.

Підтримка. Таке наче зрозуміле всім поняття, адже кожен так чи інакше відчував в ній потребу чи ставав тим, хто її надавав, чи намагався надавати. Важлива річ для кожного з нас, яку часом дуже не просто отримати.

Особистісне зростання та корисні поради
психологіяЯк справлятися з страхом невизначеності

Невизначеність майбутнього - найголовніша причина стресів і тривоги.Люди розуміють, що майбутнє існує, але вони не знають, що в ньому станеться. Клієнти часто описують це відчуття як порожнечу, чорна діру, прірву, біля якої завмираєш, тому що не зна

Страхи, тривоги, фобії
психологіяЕнерготріада та депресія

Мій досвід роботи зі станами депресії, апатії, астенії підтверджує: ці три ситеми дуже тісно пов'язані. Покажіть мені людину, у якої після 30 років не буде абсолютно ніяких проблем? На превеликий жаль, питання лікування депресії зараз дуже некоректне.

Депресія
психологіяЧому психоетрапія не працює?

Якщо ви працювали з терапевтом чи психологом, можливо задумувались над тим, чому не стає краще? Чому психотерапія не працює?  В наш час психотерапія, психоаналіз, психологічне консультування стає...

Робота з психологом, психотерапевтом
психологіяЛегке виховання - шлях до аду

Ви помітили, яку величезну кількість книжок пропонують батькам? Навіть якщо виключити ті, що написані ШІ та продаж яких "проштовхується" механізмами торговельних майданчиків, однаково лишається море літератури. Батьки дуже полюбляють книжки, де по

Батьки й діти
психологіяЇж щоб худнути! Не їж - поправишся!

Коли їсти, щоб не повніти, коли не їсти щоб худнути? Інфопростір має багато порад щодо часу прийому їжі, який нібито є або оптимальним для схуднення, або небезпечним - набереш вагу.Але це формальність, яка без розуміння формули набору ваги сама по собі

Психосоматика
qr