У Психолога
Авторизация
Запомнить на месяц
Регистрация Забыли пароль?


Проблеми у відносинах

Вітаю, допоможіть будь ласка.
Ситуація - чоловік старший за мене на 9 років. Йому 33, мені 24, одружилися 4 місяці тому, до цього зустрічалися рік. Іноді трапляються сварки, коли ми не розуміємо одне одного. Я при сварці можу плакати – чоловік ніколи мене не жаліє навіть якщо прошу, не заспокоює. Якщо починаємо сваритися - я часто плачу, чоловік стає холодним, байдужим, іноді у мене цей стан переходить в істерику і потім я винна, нерідко наші сварки призводять до дуже великих скандалів, аж до слів про розлучення. Я навіть можу захворіти наступного дня після сварки. Востаннє чоловік після сварки сказав, що більше не хоче спілкуватися, і щоб ми жили як сусіди.
Він сказав що не вірить у наші стосунки, змінюватись не хоче до психотерапевта разом ходити теж. Запропонувала, що я сама ходитиму до психолога - сказав подумає. Я поки не працюю, не готова так одразу розлучається – мені страшно.
Я розумію, що з психологом я швидше за все обговорюватиму як заробляти достатньо грошей і піти від чоловіка, і одночасно буду вдавати вдома що все добре, поки не знайду роботу, щоб чоловік не розлучився зі мною раптово, а я була готова.
Але як все прийняти, адже чоловіка я люблю, і хочеться, щоб він теж мене любив? Мені боляче. Як упоратися з почуттями і не втратити себе? Як налагодити самопочуття? Я боюся, що можу зруйнувати своє життя.
Вопрос от: ; Возраст: 24

Найдите психолога в Украине: психолог Киев, психолог Харков, психолог Одесса, психолог Днепр и другие регионы Украины или онлайн.


психолог онлайн
2
Владимир Анатольевич Тарасенко
Наталия Горская
Мія, сварки в перший рік сімейного життя - часте явище. Причин багато, і з кожною парою треба розбиратися індивідуально. Відбувається адаптація до нового життя і це дає передумови для конфліктів.
У кожного з партнерів свої уявлення про шлюб, і добре, якщо вони збігаються. А якщо ні, тоді починається важкий період з'ясування стосунків. Ось з цим і треба розбиратися.
Ви не написали з якої причини відбуваються сварки.
Але можна припустити, що ніхто з вас не йде на компроміс, і виникають суцільні конфлікти.


Відредаговано автором 24-11-2023 05:19:25


👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
2
Владимир Анатольевич Тарасенко
Наталия Горская
Доброго дня, Мія.
До психолога й треба йти в першу чергу для того, щоб:
не було "боляче" , "упоратися з почуттями і не втратити себе", "налагодити самопочуття" та не "зруйнувати своє життя". Тобто, розібратися, чому з Вами все це відбувається. Якщо , в процесі роботи,стане зрозумілим ЧОМУ
"Якщо починаємо сваритися - я часто плачу, чоловік стає холодним, байдужим, іноді у мене цей стан переходить в істерику і потім я винна, нерідко наші сварки призводять до дуже великих скандалів",
та ЯК цьому запобігти, то й не прийдеться "так одразу розлучатися".

"розумію, що з психологом я швидше за все обговорюватиму як заробляти достатньо грошей"- дуже хороший запит, бо він не стільки про гроші, скільки про самостійність, відповідальність, самооцінку .

Якщо зараз не вирішити ці питання, то в інших стосунках ( якщо ви всеж таки розлучитися),дуже велика вірогідність повторення сценарію. Бо, звичка отримувати бажане( або " любов") через сльози та істерики, та ( можливо) підсвідомо вибирати " холодних" чоловіків, сама по собі не пройде.





Відредаговано автором 24-11-2023 10:05:18


👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
2
Наталия Горская
Ирина Константиновна Зубиашвили
Доброго ранку, Мія!
цитата:

Але як все прийняти, адже чоловіка я люблю, і хочеться, щоб він теж мене любив? Мені боляче. Як упоратися з почуттями і не втратити себе? Як налагодити самопочуття? Я боюся, що можу зруйнувати своє життя.

Співчуваю Вам!
На ранньому єтапі подружнього життя стикнулись зі складною ситуацією, почули болючі слова від чоловіка і навіть задумались про розлучення. Та ще й страх зруйнувати своє життя накриває .

Що робити з почуттями? А що з ними можна конструктивного робити, окрім визнання і проживання?! Окрім того, щоби розбиратись в них?! А, розібравшись, вчитись їх адекватно виражати.

Є ще одне, та не одне, направду, питання. Це Ваші уявлення про подружнє життя, уявлення про себе, навички будувати стосунки, включно з умінням долати розбіжності і непорозуміння з чоловіком. Уміння себе опановувати в стані емоційної напруги і таке інше. Он, бачите, скільки всього розкрилося.

Тому, вважаю, потрібно звернутись до психолога і попрацювати з ним, аби вийти з теперішнього провалля.

До речі, хто з близьких та рідних може Вас підтримати?

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
2
Наталия Горская
Владимир Анатольевич Тарасенко
Доброго дня. Важливим є зрозуміти, що є причиною конфліктів. З чим саме потрібно працювати. Сльози і істерика не допомагають. Можливо, Ваш чоловік не готовий приймати Ваші сльози і сприймає їх ,к елемент маніпулювання. Конфлікти в молодій сім'ї є цілком природніми, Ви вчитесь заємодіяти один одним. В кожного з Вас є свій досвід, своє бачення, свої цінності і свої очікування один від одного. Важливим є доносити це, робити кроки на зустріч . Стосунки- це завжди про двох. Якщо Вам є "Про що жити разом" , є спільні цінності - шанси залишитись разом досить високі.

👍 рекоммендовать:


психолог онлайн
1
Владимир Анатольевич Тарасенко
Мія, сльози, істерики та хвороби можуть сприйматися чоловіком як спосіб маніпулювання.
Чи намагались Ви порозумітися з чоловіком через розмову?


Через що плачете?
Через що сваритесь?
Чи відчуваєте від чоловіка тепле ставлення, повагу, турботу тоді, коли немає сварок?

👍 рекоммендовать:

Чтобы спросить или ответить, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
Автор вопроса не разрешил его обсуждение. Запрет касается советов от неспециалистов. Открытые для комментирования вопросы - тут.

Наши психологи

Похожие онлайн консультации

Психологический анализ произведений
Сквозь снег (2013)
фільмСквозь снег (2013) темы: відносини отношения сепарация

Рекоммендуем

ls= Тест на депресію Бека Тест на депресію Бека

Тест на депресію Бека це один із найбільш широко використовуваних інструментів для оцінки рівня депресії та може бути використаний як інструмент для первинної оцінки стану людини.

ls= Честно о депрессии. Как себе помочь Честно о депрессии. Как себе помочь

Я знаю, что такое депрессия, так как сталкиваюсь с этим в своей работе практически каждую неделю. Я знаю, что такое депрессия, потому что 10 лет назад я сама столкнулась с реактивной депрессией, и прошла медикаментозное лечение и психотерапию.

ls= Тест на депрессию – шкала Занга Тест на депрессию – шкала Занга

Шкала Занга является мощным инструментом для предварительной оценки глубины депрессивного состояния.

ls= Депресія - погляд 2023 Депресія - погляд 2023

За даними з різних джерел, депресію сьогодні виявляють лише у 50% клієнтів, які звернулися на консультацію до психолога, психотерапевта. Депресію людина не обирає. Не можна сказати, що хтось слабкий, не зміг впоратися зі стресом і тому зайшов у депр

ls= Обесцененный человек Обесцененный человек

Люди, которым в детстве много и часто приходилось сталкиваться с обесцениванием со стороны своих родителей, во взрослой жизни вынужденно попадают в ситуации, где их ценность, как партнеров, специалистов, как людей, с равными другим правами ...

ls= Постійно поганий настрій-норма чи депресія? Постійно поганий настрій-норма чи депресія?

Депресія небезпечна тим, що настає поступово і непомітно для людини, є прогресуючим захворюванням і швидко переходить у хронічний стан. В нормі настрій у людини зі здоровою психікою коливається в широких межах – від радості і захоплення до смутку, печалі і розпачу...

qr