Криза 7 років?
Найдите психолога в Украине: психолог Киев, психолог Харков, психолог Одесса, психолог Днепр и другие регионы Украины или онлайн.
Алла Григорівна Веленко психолог Київ 22-05-2024 16:45:54 |
2
Наталия Горская Доброго дня Liliia! Розумію Ваші хвилювання, тим паче, що вони цілком обгрунтовані. У вісім років дитина психологічно потроху готується до входу у підлітковий період. А цьому періоду властиве "підняття на гору" всіх помилок у спілкуванні та вихованні дитини. Насправді, більш глибоко та деталіьно можна щось говорити лише тоді, коли відбудеться зустріч психолога з дитиною. Але все ж дещо можна припустити, спираючись на особливості дитячої та чоловічої психики. Адже, у Вас син. Ви пишете, що хлопчик ігнорує Ваші зауваження та зауваження вчительки. А так буває, коли жінки багато говорять, багато забороняють та погрожують, але... Як правильно, не дотримуються своїх погроз. Окрім того, окремо потрібно розбирати тему грошей. Чи були раніше оговорені якісь умови користування грошима дитиною? І яким чином Ви дотримувалися своїх де вимог? На мою думку, немає системи у вихованні хлопчика і все дуже сумбурно та емоційно. Окрім того, хлопчик, швидше за все, є основним у Вашому житті. Хто виховує хлопчика? Чи займається його вихованням батько дитини? Адже, дуже кидається в око, що син ВЖЕ вважає себе головним і не вважає за потрібне рахуватися з Вами. Бо рахуються лише тоді, коли мама, батьки - є авторитетом для дитини. Які у Вас стосунки з батьком сина? |
Валентина Михайловна Жемчужникова психолог Київ 22-05-2024 17:08:27 |
Важно в целом смотреть на ситуацию.
Какая обстановка дома? Какие у сына отношения с отцом? Какие у вас отношения с его отцом? Живете вы вместе или нет? Происходило ли за последние месяцы, полгода что-то в жизни ребенка, семьи стрессовое или какие-то кардинальные изменения? Насколько вы строгая мама? Много ли у ребенка запретов? Какой у вас подход в воспитании? Совпадают ли у вас взгляды на воспитание ребенка в семье? |
Оксана Василівна Фортунатова психолог Київ 22-05-2024 19:51:07 |
Дитина стала якойсь іншою... Це не про кризу вікову. . Це прояви чогось іншого. Треба придивитися до дитини. Треба налагодити контакт, щоб він міг розповідати вам що з ним. Часто така реакція неа стресс. Він може бути як фізичний так і психічний. І ще важливо - дитина такого віку - це дзеркало оточення. Треба дослідити, на що у дитини може бути така реакція. Ну і найгірше - це травма. Ви не написали де і як зустріли війну. Що дитина пережила, і як. Важливо починати саме з цього. Рекомендую вам попрацюіати з психотерапевтом.
Відредаговано автором 22-05-2024 20:24:23 |
Віталія Юріївна Мельник психолог Харків 23-05-2024 00:31:51 |
|
Віталія Юріївна Мельник психолог Харків 23-05-2024 00:31:51 |
|
Вы можете предложить автору этого вопроса пообщаться
Отправить запрос на общение могут зарегистрированные пользователиЧтобы отправить автору этого вопроса предложение пообщаться, Вам нужно быть авторизированным.
Советы посетителей
Ещё нет комментариев. Вы можете быть первым, кто предложит автору какой-либо совет.
![]() |
|
Наши психологи
Похожие онлайн консультации
Рекоммендуем

Ваш психологический возраст поможет установить онлайн тест. Наш психологический возраст не всегда совпадает с тем, что зафиксирован в паспорте.

О кризисе, который приходит к нам, когда мы приближаемся к возрастной отметке «40» и это очень напоминает ту же отметку «40» на термометре, когда мы болеем.

Проблема приятия своего возраста становится в нашей стране все актуальней, в наш век культа вечной юности принимать свой возраст тяжело.

Взросление – дивный процесс. Дивный он тем, что не совсем понятно, что именно он из себя представляет, и каков его результат...

Старение неизбежно, но мы все так же можем рассчитывать на своих друзей, бывших мужей и бросать вызов времени. Конечно, опора для каждого своя.

Характеристики инфантильных черт личности. Кидалты - взрослые дети стремящиеся манипулировать. Зависимость, несамостоятельность.