Збагачення себе без реєстрації та SMS

збагатить ваше життяСьогодні я запропонує вам техніку, що збагатить ваше життя. При чому це не буде потребувати ніяких матеріальних витрат або хитромудрих прийомів. Лише тільки власні зусилля та бажання для змін. Для цього вам буде потрібно: будь який художні твір на ваш смак та вільний час.

Отже. Ви обираєте час в який вас ніхто не буде турбувати. Нехай час буде залежати від того художнього твору який ви обрали. Якщо треба закрийте двері, вимкніть телефон, забийте вікна і присвятіть увесь цей час обраному твору. Завдання сконцентруватися на художньому твору і не відволікатися. Якщо це картини то спробуйте споглядати їх декілька хвилин, просто споглядати, дайте можливість своїм почуттям насичуватися образами цієї картини. Не відволікайтесь від споглядання на ваші знання про цю картину або на інші полотно. Просто дивіться на неї як у перше. Дайте можливість полотну заволодіти вами. Потім можете записати що ви відчули на папір або поділитись переживаннями з друзями в соціальній мережі.

Як що це книга, то читайте її не відволікаючись, не відкладайте та не перестрибуйте від сторінки до сторінки. Присвітять увесь виділений час не те щоб заглибитись у світ книги. Не переймайтесь про інші буденні справи. Теж саме стосується і перегляду фільмів або серіалів. Варто переглянути усю стрічку повністю або усю серію повністю. Не зупиняючи або не стрибаючи з хвилини на хвилини. Особливо важливо при перегляді прибрати по далі будь які смачні речі що вас можуть спокушати.

Для тренування ми можемо використати будь які художні твори. Користуючись їх здатністю викликати наші емоції та переживання. Це дозволяє нам бути більш емоційно стійкими. Необхідність такої техніки пов’язана з тим, що нам стає усе складніше та складніше витримувати емоційне напруження. Ми намагатись втекти від емоцій за допомогою їжі та напоїв під час перегляду фільму, вмикання серіалів для фону, читання хрестоматій зі стислим змістом або байдужим поглядом на імпресіоністське мистецтво.

Але чи потрібно нам вміти витримувати емоційне напруження? Безумовно, оскільки так можемо краще навчитись розуміти власні емоції, вміти їх проявляти. А також без цього не можливо отримати розрядку. Розрядка схожа на зграю птахів, що одночасно підіймаюся в повітря. Зграя птахів що вилітають з нашої душі та полинають на волю. За цим слідує катарсис. Той загадковий та містичний досвід, що можна порівняти з оргазмом. Саме заради нього давні греки створили трагедію та ставили свої п'єси.

Використання техніки описаної вище, дозволить почати переживати почуття, які будуть викликанні художні твори. Тим самим надаючи можливість більш прямого доступу до власних почуттів. Роблячи вас більше емоційно усвідомленими та прокачувати наш емоційний інтелект. 

У Психолога » Чувства и эмоции » Збагачення себе без реєстрації та SMS
психолог

Оценка публикации
  нравится публикация?  

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии chuvstva-emotsii Мантра чувств

Я за реабилитацию злости. Ярости, гнева, вины, обиды, стыда, зависти, ревности. Ненависти, в конце концов.

статья по психологии chuvstva-emotsii Маска высокомерия

Высокомерие - чувство, которое защищает личность от всевозможных нежелательных проявлений и способствует личному ощущению собственной значимости. Ощущение собственного величества не позволяет близко подпустить к себе простых смертных.

Все публикации раздела Чувства и эмоции >>

 
Комментарии к "Збагачення себе без реєстрації та SMS"

Комментариев: 1.

И сколько времени нужно смотреть на художественное произведение
поддерживают: 1

us46pm6af5

Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr