4 книги, які здатні покращити життя
Коли люди зустрічаються з життєвими проблемами, вони починають дивитися в сторону психології.
З чого почати? Для знайомства психологи рекомендують книги. Це самий простий спосіб доторкнутися до невідомого.
Всього 4 книги. Мій мінімум, який я раджу.
«Жінки, які кохають надто сильно» Робін Норвуд.
Якщо з кожним наступним партнером історія повторюється, а особливо якщо ми постійно вибираємо алко-нарко залежного. Це вже не випадковість. Це сценарій.
Автор книги практикуючий психотерапевт на прикладах історій своїх клієнтів розповідає як формується тяга до певних деструктивних стосунків. Звичайно ж, з батьківської сімї. Книга написана доступною мовою, без професійних термінів. Буде цікавою, як для жінок так і для чоловіків, хоча написана від імені жінки. Та залежність штука без статі)
ГериЧепмен «Пять языков любви»
Знайдіть психолога в Україні або онлайн, ознайомтеся з цінами на послуги психологів, читайте та отримуйте безкоштовні поради психологів.
В книзі розповідається про те, що кохання можна виражати 5 способами, так званими « мовами кохання». Окрім загальноприйнятих слів, це і жести, і тілесні прояви, і слова похвали. Це допомагає партнерам зрозуміти, яка мова ведуча у них і яку мову використовує інший. Щоб уникнути конфліктів і більш якісно давати і отримувати любов.
«Тайная опора. Привязанность в жизни ребенка». Людмила Петрановская.
Одна з улюблених мною книг. Рахую, що це база- дуже доступною мовою розповідається, як формується привязаність між мамою і дитиною, а далі батьком. Для чого вона потрібна, як в подальшому вона впливатиме на життя і самооцінку людини і можливість бути в парі.
А також на прикладах показує взаємозв’язок причина-наслідок «виховання і раннього розвитку», таке люблене ідеальними мамами дійство. Думаю ви зрозуміли, що в моєму списку це номер ван)
«Границы личности: Перезагрузка». Джон Таунсенд
Особисті кордони- це маст хев і самий початок відчуття себе як особистості. Що таке кордони, для чого вони потрібні, як їх установити і хто має бути прикордонником? В любих стосунках- від ділових до інтимних, а також батьківсько-дитячих ми спілкуємося на дистанції. Вона може бути далекою чи впритул. Як ми себе почуваємо при приближенні і що відчуваємо- це і є допустима межа. В книзі розповідається що входить в поняття кордони і як з ними обходитися. Правда, автор психолог ще й віруючий, тому текс часто перемішується витяжками з різних біблійних видань. На мій погляд, якщо опустити ці цитати текст не страждає.
Ще як варіант книга « Личные границы». Дженни Миллер. Виктория Ламберт.
Внутренняя цельность Внутренняя цельность Люди чаще пытаются найти себя, в контексте взаимоотношений с другим, избегая или боясь остаться наедине с своими чувствами и мыслями, как будто сомневаясь, смогут ли они, быть достаточными для ощущения счастья с самим собой. Но...
Довіра до внутрішнього голосу Хотів би поділитися своїми роздумами про те, як ми використовуємо професійний лексикон. Мені особисто не дуже подобається таке слово з псі-лексикону як "консультація", "сесія" чи "сеанс" по відношенню до псі-спеціалиста.
запитати психолога онлайнАле я би рекомендувала її вже після-, мова більш професійна.
Опубликовано 2021-01-24 в 15:55:49
Опубліковано на сайті 24-01-2021