4 книги, які здатні покращити життя

книги, які здатні покращити життя Коли люди зустрічаються з життєвими проблемами, вони починають дивитися в сторону психології.
З чого почати? Для знайомства психологи рекомендують книги. Це самий простий спосіб доторкнутися до невідомого.

Всього 4 книги. Мій мінімум, який я раджу.

«Жінки, які кохають надто сильно» Робін Норвуд.

Якщо з кожним наступним партнером історія повторюється, а особливо якщо ми постійно вибираємо алко-нарко залежного. Це вже не випадковість. Це сценарій.
Автор книги практикуючий психотерапевт на прикладах історій своїх клієнтів розповідає як формується тяга до певних деструктивних стосунків. Звичайно ж, з батьківської сімї. Книга написана доступною мовою, без професійних термінів. Буде цікавою, як для жінок так і для чоловіків, хоча написана від імені жінки. Та залежність штука без статі)


ГериЧепмен «Пять языков любви»

В книзі розповідається про те, що кохання можна виражати 5 способами, так званими « мовами кохання». Окрім загальноприйнятих слів, це і жести, і тілесні прояви, і слова похвали. Це допомагає партнерам зрозуміти, яка мова ведуча у них і яку мову використовує інший. Щоб уникнути конфліктів і більш якісно давати і отримувати любов.

читайте также:

Невротическая личность. Тип второй. Движение против людей. Продолжаем рассматривать типы невротической личности, описанные Карен Хорни в своей теории неврозов. Знакомимся, второй тип невротической личности – Агрессивный, установка «движение против людей».

Герда против снежной короевы. Или о избежании конкуренции. Старое сказание на психологический лад про классический любовный треугольник. Герда VS Снежная королева (при чем тут Кай?) Герда девочка довольно ведомая, доверяющая, наивная. Снежная королева: таинственная, манящая, цельная, возвышенная...


«Тайная опора. Привязанность в жизни ребенка». Людмила Петрановская.

Одна з улюблених мною книг. Рахую, що це база- дуже доступною мовою розповідається, як формується привязаність між мамою і дитиною, а далі батьком. Для чого вона потрібна, як в подальшому вона впливатиме на життя і самооцінку людини і можливість бути в парі.
А також на прикладах показує взаємозв’язок причина-наслідок «виховання і раннього розвитку», таке люблене ідеальними мамами дійство. Думаю ви зрозуміли, що в моєму списку це номер ван)

«Границы личности: Перезагрузка». Джон Таунсенд

Особисті кордони- це маст хев і самий початок відчуття себе як особистості. Що таке кордони, для чого вони потрібні, як їх установити і хто має бути прикордонником? В любих стосунках- від ділових до інтимних, а також батьківсько-дитячих ми спілкуємося на дистанції. Вона може бути далекою чи впритул. Як ми себе почуваємо при приближенні і що відчуваємо- це і є допустима межа. В книзі розповідається що входить в поняття кордони і як з ними обходитися. Правда, автор психолог ще й віруючий, тому текс часто перемішується витяжками з різних біблійних видань. На мій погляд, якщо опустити ці цитати текст не страждає.

Ще як варіант книга « Личные границы». Дженни Миллер. Виктория Ламберт.

Але я би рекомендувала її вже після-, мова більш професійна.
 

У Психолога » Самопознание » 4 книги, які здатні покращити життя
психолог

Оценка публикации
понравилось: 1 из 1 оценивших
  нравится публикация?  

Нравится 1 из 1. Оценочная шкала: от 0 до 1

Бесплатная рассылка интересностей!

 
статья по психологии samopoznanie Як тепло перейти в осінь?

Одним з найприємніших переживань для більшості з нас є проживання стану радості. Саме про це і поговоримо в контексті того, як бути теплим і радісним в процесі зміни сезону.    Отож, дорогі друзі, так, літо завершується і ми, разом з усім

статья по психологии samopoznanie Запутанность: когда потеряны ориентиры

Личность состоит из трёх эго-состояний - Родителя, Взрослого и Ребёнка. Так вот, в ощущении запутанности главную роль играет внутреннее Дитя.

Все публикации раздела Самопознание >>

 
Комментарии к "4 книги, які здатні покращити життя"

ещё нет комментариев...


Чтобы прокомментировать, авторизируйтесь или пройдите регистрацию!
qr