У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологи: 1-й Шевченківський , Запоріжжя

У Психолога » Психологи й психотерапевти України » Психолог Запоріжжя » Психолог 1-й Шевченківський [Запоріжжя]

Список психологів, психотерапевтів, які працюють поблизу 1-й Шевченківський , Запоріжжя, Запорізька область. Знайдені 2 спеціалісти в нашій базі:

25 Років досвіду
психолог ЗапоріжжяЗапоріжжя, 1-й Шевченківський , ул. Авалиани

Спілкуюсь як українскою, так і російською мовами.
проблеми сім'ї та подружнього життя,
особистісні та вікові кризи,
труднощі та конфлікти у взаєминах,
тривога та страхи,
панічні атаки,
депресивні стани,
залежності,
проблеми самооцінки,
складнощі з прийняттям важливих решень,
самотність,
емоційні розлади,
втрата сенсу життя та ін.
Зазвичай пропоную людям зрозумілу програму, що забезпечує вирішення проблеми, адже, здебільшого, однієї зустрічі для цього банально не вистачає.

Звертайтесь прямо зараз, не тягніть(!) І ми зможемо у плідній співпраці досягти того результату, в якому Ви зацікавлені!!!

Чого я точно не можу і не буду робити:
- давати універсальні рецепти, як стати щасливим
- замість Вас вирішувати життєві проблеми
- давати пусті обіцянки і поради.

Освіта...
Вища, Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова, психолог; Навчальні програми "Глибинне інтерв'ю", "Сучасні методи соціально-психологічних досліджень" у Вищій школі соціології при НАН України; Семінар-тренінг "Стратегічні ресурси управління" (програма ТАСІС); Психотерапевтичні інтенсиви (тривалістю тиждень, 1996 - 2015роки), семінари та конференції "Сучасні напрямки практичної психології" (1999 - 2017 роки) під управлінням М. Антоненка, С. Походенко, С. Паламарчука, В. Гречки та інших. За першою освітою вчитель історії та суспільнознавства.
детальніше »
10 Років досвіду
психолог ЗапоріжжяЗапоріжжя, 1-й Шевченківський , вул. Фортечна, 90а, Центр психології та розвитку

-стан гострого стресу (війна, втрата домівки, роботи або близьких);
-адаптуватися у нових умовах життя (війна, внутрішнє переміщення, еміграція тощо);
-повернутися до життя після травми насилля (для жінок);
-відновити свою цілісність, знати точки опори;
-зробити вибір, знайти втрачений сенс та ресурси, побачити нові можливості, впоратися з депресією, розпачем, прокрастінацією, самотністю, тривогою, панічними атаками, страхами, безсонням, надмірним переживанням за майбутнє;
-подолати образи, заздрість, гнів, сором, почуття провини, апатію, емоційну залежність.
-вийти із внутрішньоособистісного конфлікту;
-позбавитися від комплексів, замкнутості, невпевненності;
-підвищити самооцінку; вирішити питання ідентичності «хто я ?»;
-покращити Ваші комунікативні здібності та навичку досягати цілей;
-визначитися з вибором професії та знайти своє покликання;
-підвищити вашу ефективність у роботі та рівень добробуту;
-створити сім'ю;
-подолати психологічні проблеми безпліддя;
-налагодити парні чи дитячо-батьківські взаємини;
-провести діагностику вашої дитини на предмет її психологічного розвитку чи готовності до школи;
-встановити психічний стан дитини з укладанням висновку для суду у питаннях визначення місця проживання дитини, побачень з дитиною тощо.

Освіта...
-2014р. – психолог Класичний приватний університет м. Запоріжжя. 3. 2019 р. – магістр психології Класичний приватний університет м. Запоріжжя Підвищення кваліфікації: 2014 р. у М.Є.Сандомирського "Психосоматика та тілесна регресія" - свідоцтво Європейської Професійної Психотерапевтичної Ліги. 2014р. навчально-терапевтичний курс "Системна сімейна психотерапія" ( свідоцтво Центру психотерапії "PSIHO" м.Дніпропетровськ навчальний тренер психотерапевт-Пікущенко Ірина) 2014р. роботі з метафоричними картами у психологічному консультуванні ( свідоцтво Східноукраїнської асоціації арт-терапії) 2014 р. кризові інтервенції при роботі з посттравматичним стресовим розладом (навчальний тренер, психотерапевт Говоруха О.Ф.) 2015р. основи сексології та сексопатології (Національний університет Драгоманова-навчальний тренер, сексолог Славіна Т.В.) 2015р. сертифікувалася як тренер (курс О.Перепелиці проект «Психологи онлайн») 2016р. основи гештальт підходу в психологічному консультуванні (тренер, гештальт-терапевт Говоруха О.Ф.) 2017р. основи проведення кінотренігу в роботі психолога (навчальний тренер С.Красін – президент Асоціації дитячих та сімейних психологів України) 2017р. основи роботи з дітьми та підліткам (О.Перепелиця курс "Психологи онлайн") 2018р. індивідуальні та сімейні консультування щодо фінансів на основі психологічної трансформаційної гри "КАРМАн" - навчальний творець гри – Шевчук. 2019р. сучасний гіпноз та гіпнотерапія (тренер-Дмитренко Р.Л. свідоцтво Європейської ліги гіпнотерапевтів та психологів) 2019 р. навчальний курс "Школа подружжя", який отримав гриф МОН України у 2018 р. – тренер програми для старших школярів та подружжя. 2020р. – навчалася роботі психолога на телефоні довіри. Жовтень 2020 р. - листопад 2021 - навчання в МІГІС (м.Дніпропетровськ, навчальний тренер психотерапевт, Семибратова Т. - курс дитячо-батьківські відносини в гештальт підході). З 2017р. я - член Асоціації дитячих та сімейних психологів України. З 2019р. також належу до Європейської Ліги гіпнотерапевтів та психологів. З вересня 2021 року - навчання на психотерапевта в МІГІС м.Дніпро 2 ступінь гештальт підходу. У жовтні 2022 – курс Ассоціації психосоматологів «Робота психолога з жінками, що пережили насилля» У січні 2023р. – 1 модуль «Навички роботи з ПТСР у військових» тренер А.Омельченко ГО «Центр підтримки «Атлант» Лютий 2023р.- курс від Кризової служби України «Військова психологія для психологів» Березень 2023р. – 8 крокова программа по
детальніше »
Запоріжжя Запоріжжя, 1-й Шевченківський

Пошук психолога

Введіть необхідні параметри пошуку: регіон, ціновий діапазон консультацій, та початок ключового слова (не обов'язково).

Регіон:
Ціна консультації: до
Працює:Працює з запитом:
Стать:
Років досвіду від:

Терапевтичний метод...


Якщо Ви - практикуючий психолог, і хочете розмістити інформацію про себе, Вам необхідно зареєструватися на У ПСИХОЛОГА.

1-й Шевченківський , Запоріжжя [1-й Шевченковский, Запорожье] - бажаєте знайти психолога в цій місцевості? Контакти та орієнтовну цінову політику фахівця можна побачити на його персональній сторінці. Вам також доступна інформація про рівень освіти, специфіку роботи кожного психолога, відгуки від колег, представлені у вигляді рейтингу.
Психотерапевти, психологічна допомога та консультування поблизу « 1-й Шевченківський », в Запоріжжі, Україна. Дякуємо, що користуєтесь нашим довідником! Завітайте на головну сторінку бази психологів.

Наші психологи

qr