У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Анна Шумейко Київ метро Лук'янівська

психолог    Анна Шумейко
09-01-2018 Анна Шумейко додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 59 днів тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 6
Освіта
Образование - КНУ им.Т.Шевченка, факультет психологии
Военный институт КНУ им.Т.Шевченка, факультет военной психологии
Аспирантура Военного института КНУ им.Т.Шевченка
Практическая подготовка к проведению семейных и индивидуальных консультаций по семейным вопросам Института рационально-интуитивной психотерапии "Я".
Досвід психологічної практики
Офицер-психолог военной части
Курсовой офицер учебного курса Военного института
Аспирант
Частная психологическая практика
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівПодход в работе - клиент-центрированный подход. Он помогает тем, кому не хватает понимания, сочувствия, участия и тепла. Он может применяться во всех областях, где необходимо взаимопонимание.
Лечение неврозов, и разрешению социальных и семейных конфликтов, решение проблем личностного развития ребенка.
Как военный психолог - помощь в реабилитации, реадаптации, розъяснение понятия боевого стресса, помощь семьям военнослужащих, ветеранов. Работа с детьми военных. Адаптация курсантов.
1200 грн


Основне
ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЇ Zoom Всі мессенджери

Тривалість сесії-50 хвилин Кожна пʼята сесія-в подарунок Домашні завдання-обовʼязково Мова - рос/укр/англ

контакти: Telegram @AnnaShumeik

Оплата:

1200 UAH

Передплата на карту ПриватБанку
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Київ, метро Лук'янівська, ул. Пимоненко 10
адрес в Киев Киев, метро Нивки

Відповіді 127
Стрес как избавиться
Добрый день.
Пробовали ли вы найти сообщество украинцев в городе, который рассматриваете для переезда? Сейчас украинцы находят помощь в телеграмм группах, например.
Страх
Добрый день.
1.Осознайте причину эмоции
2.Определите эмоцию
3. Практикуйте эмоции
4. Направляйте эмоции в нужные русла
5.Практикуйте терпение

Если не выходит-поработайте с психологом, главное подберите хорошего специалиста
боюсь чоловіків
Доброго дня, чоловіки бувають різні, чи всіх чоловіків ви боїтесь, чи можете описати саме який тип (вік, статус, професія, які взаємини з ним, зовнішність, як давно) чоловіків вас тривожить. Дякую

Бесплатная рассылка интересностей!

думаю, сьогодні я помру
Доброго дня, у вас ще є час зробити «достойне». І я вас не знаю, але не важливо, що саме вас підштовхнуло на такі дії та думки, все виправляється, і є ті, хто хочуть вам допомогти! Пишіть у приватні, безкоштовно надам допомогу.
Проблеми з Батьками і школою
Доброго дня, ви переживаєте за стосунки з мамою і це нормально. Ви не хочете аби ваші оцінки впливали на мамин настрій, але мама хвилюється за вас, і не знає іншого способу, як це виказати, окрім образ.
Спробуйте зрозуміти, що ваші оцінки це не показник вашої роботи, взагалі не буває лише відмінників і не завжди відмінник - це 100% успішна людина у майбутньому. Більш важливі речі, це ваш харатер, ваше розуміння цілей, ваша наполегливість і працьовитість, ваша гнучкість психіки, пристосування до змін і багато багато іншого. Але легчше іноді батькам побачити оцінки і нібито оцінити тупа дитина чи розумна і тим паче рівень інтелекту, який не прокачаєш у школі. Тому, подумайте, що вам подобається вчити, що вам ЦІКАВО? Що у вас виходить і зосередьтесь на цьому.

Відредаговано автором 02-03-2023 13:39:48

Очень боюсь детей
Добрый вечер, именно слёзы если берёте на руки ребёнка? А если ребёнку больше года?
не отримую насолодження від проникнення
Доброго вечора, питання до психологів чи до сексологів? Якщо вам так цікава анатомія жінки, то так, стимуляція клітору у 100% дає оргазм, стимуляція ж «проникнення» діло наживне, це краще практикувати пізніше, або ж з партнером, до 18 років я б радила обмежитись кліторним оргазмом.
Як позбутися залежності
Доброго вечора, нащо вам гроші? Що ви відчуваєте, коли маєте їх таким чином, що відчуваєте коли їх не вистача?
Як позбутись любовної залежності від чоловіка
Тоді вам варто виходити з цього стану, рятівника, якщо більш детально подивіться та почитайте про Трикутник Карпмана, бо поки ви у стані Рятівника ви і будете відчувати цю «залежність»
Непорозуміння в стосунках
Доброго дня, так, дійсно, відчуваються “дитячі образи» вашого хлопця, які він проецює на вас. Скоріше у нього було багато ситуацій, де він заздрив одноліткам, якщо у когось була іграшка краща, і т.д. І він не може стриматись, аби не відобразити свій внутрішній дитячий стан на вас, чому? Бо, це складно, це вимагає багато зусиль зрозуміти, що він не винен і тим паче ви в його не заможному дитинстві. Проте, якщо він матиме характер, він навпаки може досягати в житті ще більшого, саме через ці дитячі образи на цей світ. Вам , звичайно, це не приємно, коли він викликає в вас вину за ваші покупки, бажання. Бо, напевно, йому психологічно легше вас спустити до свого «рівня», а ніж дягнутися до вас. Розумієте? Це може тривати все життя, бо людина не змінить того, що було в дитинстві. Все ж варто бачити і інші сторони вашого хлопця і ставити на ваги переваги та недоліки.
Як позбутись любовної залежності від чоловіка
У вас є бажання врятувати вашого чоловіка?
Ситуация следующая
Добрый день, спасибо, что поделились. Ревность вещь такая, мы ее чувствуем хотим мы этого или нет, но я так и не поняла из вашего письма, какой у вас запрос к психологу?
Як позбутись любовної залежності від чоловіка
Питання в чому? Я так розумію, ви бажаєте піти від чоловіка і не маєте рішучості, або ж хочете стимулу від психолога, або ж ви все вирішили, і вам необхідно знайте ще раз підтвердження вашого рішення. Але ж таке рішення приймаєте ви і лише ви, відповідальність буде ваша. Страх є завжди і у всьому, це нормально боятися змін, бо там-невідомість, в принципі, як і саме життя, і тим воно цікаве.
Вибір за вами, стостовно зміни чоловіка, якщо він сам того схоче він може подорослішати і не бачити в вас «маму», або «вчителя», яким треба брехати аби не насварили.
Сказати тут, одним реченням важко, я би радила сеанс з психологом.
Як позбутись любовної залежності від чоловіка
Доброго дня, дякую, що поділилися. Скажіть, ви вважаєте, чоловік має патологію? Чому ви так вирішили?
Спалила за мастурбацией
Добрый день, спасибо, что поделились своими переживаниями. Вы спросили, как с ним поговорить, но похоже вы уже поговорили, на эмоциях скорее всего.
Если отбросить весь спектр эмоций (обида, ярость, злость), что бы вы хотели понять?
И похоже еще много эмоций от образа его жизни, то есть, у вас накопилось много обид. И последнее действие конечно дало уже выход всему.
Скорее всего, ваш мужчина не хотел вас обидеть этим, может были и другие мотивы, может он и сам не знает, вариантов много.
Повторюсь, хорошо, что вы обращаетесь за помощью. Скорее всего вы запутались и не чувствуете от партнера того отношения, которое вас удовлетворит.
И конечно, ни один психолог вас здесь и где бы-то ни было не будет ругать.

Публикації психолога 2

ОГЛЯДИ КНИГ І ФІЛЬМІВ

Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr