У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Алла Анатоліївна Чайковська Київ Батиєва Гора

психолог  Психолог для підлітків.  Алла Анатоліївна Чайковська
15-04-2009 Алла Анатоліївна Чайковська додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Київ
Років досвіду психологом Років досвіду: 35
Освіта
КНУ ім.Т.Шевченка, спеціальність «Психологія».
Медичний інститут Української асоціації народної медицини, «Біоенергоінформотерапія».
КДУ фізичної культури
«Робота з психосоматичними розладами в клінічній гештальт-терапії»
«Арттерапія в гештальті»
«Аналіз символіки духовних традицій- застосування екзистенційних символів старших арканів ТАРО в роботі за технікою символдрами»
«Рішення екзистенційних проблем та питань, пов'язаних з відношенням до смерті, в психотерапії та практиці психологічного консультування за методом символдрами»
«Кататимно-імагінативна психотерапія тревожних розладіів, панічних атак і фобій»
«Пропедевтика психіатрії»
Досвід психологічної практики
Психолог, психотерапевт, член Української спілки психотерапевтів, Ассоціації тілесно-орієнтованих психотерапевтів України, Асоціації спеціалістів народної і нетрадиційної медицини України.
Психологія, педагогіка, психотерапія, реабілітація - більше 30 років. Усунення заїкуватості, панічних атак, безсоння, зняття стресів, депресії, агресії, підвищення впевненності, нормалізація гормональних станів, підготовка до перемоги (особистої, спортивної, політичної та ін.) Успішна робота з рідкісними та складними захворюваннями, станами. Подолання самого себе та розкриття творчого потенціалу. Допомога у поліпшенні якості життя, здоров'я, здійснення заповітної мрії.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівКомплексне вирішення проблем: Психосоматика (безсоння, депресія, страхи, невпевненість, проблеми із пам'яттю, емоційною сферою, емоційне оніміння і незацікавленість у повсякденній діяльності та ін.)
особистісні проблеми (міжособистісні відносини, сімейні проблеми);
бізнес-корекція;
психо-енергетична підготовка спортсменів до змагань; реабілітація та відновлення після травм та ін.
ПТСР - посттравматичний синдром, «комбатантський синдром», «в'єтнамський синдром», «афганський синдром», «східний синдром» тощо) — психічний розлад, різновид неврозу, що виникає внаслідок переживання однієї чи кількох подій, що травмують психіку, таких як, наприклад, військові дії, теракти, аварії чи стихійні лиха, катастрофи, важкі фізичні травми, побутові або статеві насильства, загроза смерті або ставанням свідком або заподіювачем чужої смерті. Часті, повторювані спогади про травматичні події, рецидивні спогади; відчуття нереальності події, так наче подія сталася не з потерпілим; високий рівень гніву, підвищена чутливість до стресових ситуацій, психопатологічні переживання нових стресів, уникнення або втрата послідовності подій у пам'яті, випадіння важливих компонентів травматичної події, підвищена пильність, яка зберігається упродовж більше місяця після психотравми. Провину через свої дії під час події або через те, що пацієнт пережив.
ЯК ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ПТСР
Постійні думки про травматичну подію. Вони виникають мимоволі, сняться, або вертаються як флешбеки (старий спогад, який знову яскраво повернувся), коли якійсь тригер нагадує про травму.
Життя в повній бойовій готовності. Така людина миттю займається, дратується, тривожиться і переймається думками про власну безпеку. Тривожність може проявлятися в порушення сну, уважності чи мати фізичне відображення: закрепи, нетравлення, гіпертонус м’язів чи тахікардія.Уникнення згадок про травму — небажання говорити про подію чи бути поруч із людьми, що про неї нагадують. Емоційна порожнеча, відсторонення від близьких та втрата інтересу до колись улюблених речей. Панічні атаки: відчуття сильного страху, поверхневе дихання, запаморочення, нудота, прискорене серцебиття і біль за грудиною. Хронічний біль, головні болі, діарея, відчуття стиснення і печії за грудиною, судоми, біль в попереку.
Недовіра: втрата довіри до людей і переконання, що світ небезпечний.
Негаразди в буденному житті: проблеми із роботою чи її пошуком, у школі чи стосунках. Проблеми в стосунках, віддалення від партнера/партнерки.
Суїцидальні думки.
Використовую підходи та техніки
Арт терапія
Гештальт терапія

Телесно-ориентированная терапия
Розцінки приховані, тому що Алла Анатоліївна давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
 Психолог для підлітків.  в Київ, Батиєва Гора , вул.Солом'янська

Відповіді 16
стоит ли?
Здравствуйте, Анжела. К сожалению, подобная реакция у мужчин, особенно молодых возникает довольно часто. Это не обязательно должно явиться поводом для развода. Во многих случаях этот период является временным. Как только малыш немного подрастет и отцу станет интересно с ним общаться - ситуация может существенно измениться. К тому же и сам отец станет немного старше и мудрее.
Просто до рождения ребенка все свое внимание Вы уделяли мужу, теперь же у него появился конкурент. И он заполняет освободившееся место друзьями. Поскольку Вы боитесь, что не справитесь сами, можно предположить, что какая-то помощь от него все же есть.
В любом случае надо "семь раз отмерить, прежде, чем один раз отрезать".
Мне кажется, Вам необходимо немного подождать, прежде, чем принимать решение о разводе. С одной стороны - возможно муж изменит к Вам отношение, с другой - хотя бы дождаться до того периода, когда малыша можно будет оставить, чтобы выйти на работу.

Бесплатная рассылка интересностей!

Публикації психолога 3
Тренінги 2

3-2-2013 - 3-4-2013
Київ
Измените жизнь к лучшему!
Группа личностного роста. Используемые методы: интегративные методы - гештальт-подход, процессуальная терапия, экзистенциальная терапия, арт-терап...

14-6-2010 - 30-6-2010
Київ
"Стань автором своей сказки!"
Занятия проходят на зеленой поляне на открытом воздухе, в уютной дружеской атмосфере, позволяющей не только расслабиться, но с легкостью и удовольстви...

Інтерв'ю 3
УЧАСТЬ В ІНТЕРВ'Ю
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

visa или mastercard 5363 5423 0943 2707

оплата swift


Українцям Безкоштовна допомога постраждалим від війни

За попередньою поштовою домовленістю

Офлайн: Німеччина, Штутгард

Безоплатні консультації стосуються лише проблем, спричинених бойовими діями.

qr