У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Оксана Ратушна Львів

без фото
08-11-2016 Оксана Ратушна додати у вибрані

коментар
Анкета цього психолога не оновлювалася понад півроку. Перевірте інших психологів в Львів
Років досвіду психологом Років досвіду: 8
психолог
Освіта
Базову психологічну освіту отримала у Львівському національному університеті імені Івана Франка; завершила 5-річний проект «Трускавецька школа психотерапії» за напрямком «Психоаналіз»; із 2017 року вивчаю психотерапію за методом «Символдрама»; із 2021 року навчаюся на 3-річному курсі спеціалізації "Аналітична психологія і основи сучасного психоаналізу" (юнгіанський підхід).
Від початку навчання на психолога у 2005 році періодично проходжу власну психотерапію. Від початку консультативної та психотерапевтичної практики у 2016 році регулярно супервізуюся.
Є членом Української Спілки Психотерапевтів https://usp.community/12-cells/92-lvivskyi-oseredok та Інституту розвитку символдрами та глибинної психології http://symboldrama.com.ua/reyestr/
Досвід психологічної практики
Індивідуальне консультування, в т. ч. online (Skype)
Працюю з запитами
Горе, втрата значущої людини
Стресові та депресивні стани
Складні життєві ситуації
Почуття провини
Тривожність
Занижена самооцінка
Хронічна втома, виснажені ресурси особистості
Проблеми адаптації
Труднощі із прийняттям рішення
Труднощі у спілкуванні
Екзистенційні проблеми
Питання самопізнання та самореалізації
Питання творчого пошуку та особистісного росту
Розцінки приховані, тому що Оксана давно не оновлювала своїх даних.


Основне
диплом перевірено
місце прийому клієнтів
   в Львів, , вул. Зелена, 109

⭐ Оцінка від колег-психологів

Рейтинг від колег: 10 з 10ти.
Усього оцінок
: 3. хто оцінював

Чому користувачі не можуть залишати відгуки про психологів? Чому не можна дати можливість запитувати на сайті оцінювати відповіді?

Людина, яка звертається за психологічною допомогою, так само як і будь-який нефахівець у принципі, не завжди може об'єктивно оцінити користь від тих чи інших рекомендацій психолога. Іноді найбільш слушна порада, наприклад, переглянути свої способи реагування в конфлікті, що повторюється, а найприємніша для клієнта - запевнення в тому, що він у всьому абсолютно правий і змінитися повинні оточуючі люди.
Іноді саме ті відповіді, які «зачіпають» клієнта, викликаючи почуття роздратування та агресії, якраз і є «правильнішими».
Хороші рекомендації не завжди приносять полегшення одразу.
Тому майстерність психолога може найточніше оцінити інший фахівець.


Відповіді 1
Муж ужасно ко мне относиться.
Можна лише уявити через що вам зараз доводиться проходити. Молода жінка, мама в декреті, яка потребує підтримки чоловіка, а отримує - емоційне і фізичне насилля. Ситуація ускладнюється відчуттям безвиході, адже наразі нема доходу і нема альтернативного місця для життя. При цьому є маленька дитина, яка напевно що дуже потребує і вимагає уваги, тепла, любові і турботи. Це схоже на пастку, бо вам зараз треба дуже багато віддавати, при цьому наче немає де брати...

Ви пишете, що чоловік не чує, не рахується з вашими бажаннями та інтересами, що з ним неможливо домовитися. Що останнім часом доходить до рукоприкладства.

Тому, найперший і найважливіший мій посил: там, де починається фізичне насилля, будь-які подальші переговори неможливі.

Тому підтримую ваш імпульс пошуку можливостей виходу зі залежної від чоловіка позиції. На щастя, зараз є чимало соціальних служб та організацій, які допомагають вийти з ситуації насилля. Однією з них є "Розірви коло" (https://rozirvykolo.org/).

Дозволю собі припустити, що серйозною складністю для вас зараз є те, що ви намагаєтеся шукати любові, розуміння, співчуття там, де є приниження, зневага і фізичне насилля.

Тому, спробуйте перевести ваш погляд з чоловіка на зовнішній світ - де ще, крім чоловіка, ви можете вже зараз отримати хоч якийсь ресурс? Чи є друзі / родичі / знайомі / групи підтримки /організації, які можуть зараз вас якось підтримати? Не тільки емоційно, а й допомогти знайти способи відновлення або створення об'єктивної та суб'єктивної спроможності та незалежності?

Пишу саме про це, бо будь-які переговори можливі лише з позиції спроможності незалежності. Із залежної позиції можливі лише прохання.

Все, про що написано вище - не про те, що вам робити з чоловіком, а про найближчий шлях, як допомогти собі відновити спроможність та самостійність. І з тієї нової більш спроможної позиції ви зможете по-іншому дивитися на ці стосунки з чоловіком та приймати рішення, що далі робити у них або з ними.

Також, думається, що вам може стати в нагоді книжка Робін Норвуд "Жінки, які кохають до нестями".Ответ отредактирован автором 23-08-2022 16:01:39

Ответ отредактирован автором 23-08-2022 16:03:42

Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.
Способи оплати

visa или mastercard 5168 7422 0284 8093


qr