У Психолога
Авторизація
Запам'ятати на місяць
Реєстрація Забули пароль?


Психологиня Марина Михайлівна Власова Київ

психолог Сімейний психолог.   Марина Михайлівна Власова
12-07-2023 Марина Михайлівна Власова додати у вибрані

коментар
Останній візит на сайт 173 дні тому.
Років досвіду психологом Років досвіду: 2
Освіта
Міжрегіональна Академія Управління персоналом - Психологія.
Европейська Школа Психологїї - Комплексна програма підготовки психологів.
Адамова Олена - Самооцінка.
International Education Centre - Психологія воєнного часу.
International Education Centre - Емоційний інтелект.
International Education Centre - Психологія сімейних стосунків.
Також наразі проходжу навчання в International Education Centre за напрямами: Когнітивно-поведінкова терапія, Дитяча психологія.
Досвід психологічної практики
Аналітичний психолог. Маю понад 250 годин практики. Працюю за методологією Карла Юнга, глибинна психологія. Використовую техніки з різних напрямків.
Проходжу особисту терапію з 2021 року.
Працюю з запитами
✔️ проведення тренінгівМоя особливість у вмінні слухати та співпереживати, при цьому аналізуючи і структуруючи запити клієнтів. Вміння розплутувати життєві ситуації, та зцілювати травми по частинам, для досягнення цілісного результату та формування бажання клієнта рухатись вперед.
Моєю ціллю є можливість допомогти клієнту отримати позитивний результат бережно супроводжуючи його, без нав'язування своїх думок чи готових рішень.
Працюю з запитами:
- самооцінка (занижена самооцінка; невпевненість в собі та свої силах; неможливість полюбити та прийняти себе, постійне бажання, щось змінити; проблеми харчової поведінки; неможливість відстояти свої почуття та сказати "ні"; постійні порівняння себе з іншими; залежність від думки інших;
- самовизначення, самореалізація (не знаю хто я і чим хочу займатись; хочу спробувати багато, але не роблю нічого, ходжу на роботу через силу, перестала (в) отримувати від неї задоволення)
- складні емоції та почуття (тривожність, страхи; почуття провини; злість, сором; проблеми з прийняттям рішень; невміння виражати та проживати емоції; апатія та відсутність інтересу до життя; втрата; емоційне виснаження; страх залишитись на самоті;
- відносини (конфліктні відносини вдома чи на роботі; проблеми в побудові стосунків з іншими людьми; ревнощі; імпульсивна поведінка; невміння говорити про свої бажання та потреби з партнером; складні відносини з батьками; бажання мати стосунки, але неможливість їх побудувати; важке переживання розлучення; дружба; невміння будувати довготривалі відносини; залежність у відносинах; деструктивна поведінка, яка заважає повноцінно жити; вікові кризи).
1000 грн


Основне
місце прийому клієнтів
Сімейний психолог.   в Київ, , вул.Бориса Грінченка, 2
Сертифікати про додаткову освіту
Публикації психолога 1
Повідомлення
Надіслати особисте повідомлення
Щоб відправити повідомлення цьому психологу прямо звідси, потрібно зареєструватися або увійти як користувач.

qr